Skip to main content
ats-com.net

ats-com.net

https://ats-com.net

Последно сканиране July 23, 2026

Сканиране на бисквитките на ats-com.net, завършено на July 23, 2026, откри 14 бисквитки и 17 проследяващи заявки от трети страни. Оценката обхвана 10 страници в 10 уникални шаблона на страници. Не беше засечена платформа за управление на съгласието. С 17 заявки от трети страни от 3 доставчици, сайтът може да не отговаря на изискванията на GDPR и ePrivacy.

Бисквитки

14

Трети страни

0

Тракери

17

Доставчици

3

Банер за съгласие

Не е открит

Сканирания

1

Какво липсва в тази настройка

  • Не беше открита платформа за управление на съгласието.
  • Бяха открити тагове на Google, но Google Consent Mode v2 не беше засечен.

Съответствие по аудитория

Европейски съюз

✗ Не е изпълнено

GDPR + ePrivacy · Предварително съгласие (opt-in)

Обединено кралство

✗ Не е изпълнено

UK GDPR + PECR · Основан на съгласие

Съединени щати

! Изисква внимание

CCPA/CPRA + state laws · Уведомяване и отказ (opt-out)

Канада

! Изисква внимание

PIPEDA + Québec Law 25 · Основан на съгласие

Бразилия

! Изисква внимание

LGPD · Основан на съгласие

Сканирано от ЕС; сайтовете може да показват различни банери или проследяване за други региони. Оценките отразяват наблюдаваното поведение, измерено спрямо правилата на всяка аудитория.

Бисквитки

Открити са 14 бисквитки: 1 необходими, 13 аналитични, 0 маркетингови

Общо

14

Необходими

1

Функционални

0

Аналитични

13

Маркетинг

0

Неизвестни

0

Филтриране по категория
Име Домейн Категория Доставчик Изтичане Защитена HttpOnly Страна
_ga преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_gtag_UA_106552010_1 преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics Изтекла 1st
_gat_gtag_UA_106570462_1 преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics Изтекла 1st
_gat_gtag_UA_106618507_1 преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics Изтекла 1st
_gat_gtag_UA_106639194_1 преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics Изтекла 1st
_gat_https%3A%2F%2Fwww.ats-com.net%2Fnew%2F преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics Изтекла 1st
_gat_https%3A%2F%2Fwww.ats-com.net%2Fnew%2Fdedicated-wireless-internet преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics Изтекла 1st
_gat_https%3A%2F%2Fwww.ats-com.net%2Fnew%2Fkontak преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics Изтекла 1st
_ga_1KRWN421WX преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_828WK9PBWV преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_JWJFBCYJNQ преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_PTP8TXN31R преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gid преди съгласие .ats-com.net Analytics Google Analytics Изтекла 1st
PHPSESSID www.ats-com.net Necessary PHP Сесия 1st

Тракери на трети страни

17 заявки, открити от 3 доставчици: Google LLC, Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc.

Analytics

2

Marketing

2

Necessary

10

Functional

0

Other

3

Доставчик Категория Тип Домейн
Google LLC преди съгласие Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC преди съгласие YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Meta Platforms, Inc. преди съгласие Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script lh3.googleusercontent.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

История на сканиранията

Едно завършено сканиране: бисквитки и тракери от сканирането на July 23, 2026.

Скорошни сканирания

July 23, 2026 14 17

ats-com.net вашият уебсайт ли е?

Заявете го, за да следите вашите бисквитки и тракери, да настроите съвместим банер за съгласие с автоматично блокиране на скриптове и да поддържате политиката си за бисквитки актуална.