Skip to main content
frimp.de

frimp.de

https://frimp.de

Последно сканиране September 19, 2026

Сканиране на бисквитките на frimp.de, проведено на September 19, 2026, откри 6 бисквитки и 14 проследяващи заявки от трети страни. Оценката обхвана 10 страници в 10 уникални шаблона на страници. Не беше засечена платформа за управление на съгласието. С 14 заявки от трети страни от 3 доставчици, сайтът може да не отговаря на изискванията на GDPR и ePrivacy.

Бисквитки

6

Трети страни

0

Тракери

14

Доставчици

3

Банер за съгласие

Не е открит

Сканирания

1

Какво липсва в тази настройка

  • Не беше открита платформа за управление на съгласието.
  • Бяха открити тагове на Google, но Google Consent Mode v2 не беше засечен.

Съответствие по аудитория

Европейски съюз

✗ Не е изпълнено

GDPR + ePrivacy · Предварително съгласие (opt-in)

Обединено кралство

✗ Не е изпълнено

UK GDPR + PECR · Основан на съгласие

Съединени щати

! Изисква внимание

CCPA/CPRA + state laws · Уведомяване и отказ (opt-out)

Канада

! Изисква внимание

PIPEDA + Québec Law 25 · Основан на съгласие

Бразилия

! Изисква внимание

LGPD · Основан на съгласие

Сканирано от ЕС; сайтовете може да показват различни банери или проследяване за други региони. Оценките отразяват наблюдаваното поведение, измерено спрямо правилата на всяка аудитория.

Сигурност на връзката

HTTPS се поддържа

✓

Пренасочва HTTP към HTTPS

✓

HSTS

✓

Content Security Policy

✗

Бисквитки

Открити са 6 бисквитки: 0 необходими, 4 аналитични, 0 маркетингови

Общо

6

Необходими

0

Функционални

2

Аналитични

4

Маркетинг

0

Неизвестни

0

Филтриране по категория
Име Домейн Категория Доставчик Изтичане Защитена HttpOnly Страна
_ga преди съгласие .frimp.de Analytics Google Analytics 1.1 yr – – 1st
_gat_gtag_UA_41960072_3 преди съгласие .frimp.de Analytics Google Analytics Изтекла – – 1st
_ga_ZQSSQSF6YX преди съгласие .frimp.de Analytics Google Analytics 1.1 yr – – 1st
_gid преди съгласие .frimp.de Analytics Google Analytics Изтекла – – 1st
ARRAffinity преди съгласие .frimp.de Functional Azure / Microsoft Сесия ✓ ✓ 1st
ARRAffinitySameSite преди съгласие .frimp.de Functional Azure / Microsoft Сесия ✓ ✓ 1st

Браузърно съхранение, зададено от сайта

Име Домейн Страна
__test__1789813493292 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813493294 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
fbapc_413754399167946 зададена от connect.facebook.net/:120:699 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813540857 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813540858 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813546375 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813546376 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813545554 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813545555 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813540055 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813540056 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813551230 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813551232 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813553309 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813553310 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813553102 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие
__test__1789813553103 зададена от connect.facebook.net/:120:257 https://frimp.de 1st преди съгласие

Тракери на трети страни

14 заявки, открити от 3 доставчици: Google LLC, Meta Platforms, Inc., Cloudflare Inc.

Analytics

2

Marketing

2

Necessary

7

Functional

0

Other

3

Доставчик Категория Тип Домейн
Google LLC преди съгласие Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC преди съгласие YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Meta Platforms, Inc. преди съгласие Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

История на сканиранията

Едно завършено сканиране: бисквитки и тракери от сканирането на September 19, 2026.

Скорошни сканирания

September 19, 2026 6 14

frimp.de вашият уебсайт ли е?

Заявете го, за да следите вашите бисквитки и тракери, да настроите съвместим банер за съгласие с автоматично блокиране на скриптове и да поддържате политиката си за бисквитки актуална.