Skip to main content
garaz.tv

garaz.tv

https://garaz.tv

Последно сканиране September 21, 2026

Сканиране на бисквитките на garaz.tv, завършено на September 21, 2026, откри 5 бисквитки и 15 проследяващи заявки от трети страни. Оценката обхвана 10 страници в 10 уникални шаблона на страници. Сайтът прилага OneTrust като своята платформа за управление на съгласието с IAB TCF v2.3; Google Consent Mode v2 не беше наблюдаван. Засечени са 15 заявки от трети страни от 7 доставчици.

Бисквитки

5

Трети страни

0

Тракери

15

Доставчици

7

Банер за съгласие

OneTrust

Сканирания

1

Какво липсва в тази настройка

  • Бяха открити тагове на Google, но Google Consent Mode v2 не беше засечен.
  • На първия слой няма опция за отхвърляне; отказът изисква допълнителни стъпки.

Съответствие по аудитория

Европейски съюз

✗ Не е изпълнено

GDPR + ePrivacy · Предварително съгласие (opt-in)

Обединено кралство

✗ Не е изпълнено

UK GDPR + PECR · Основан на съгласие

Съединени щати

✓ Отговаря на този модел

CCPA/CPRA + state laws · Уведомяване и отказ (opt-out)

Канада

! Изисква внимание

PIPEDA + Québec Law 25 · Основан на съгласие

Бразилия

! Изисква внимание

LGPD · Основан на съгласие

Сканирано от ЕС; сайтовете може да показват различни банери или проследяване за други региони. Оценките отразяват наблюдаваното поведение, измерено спрямо правилата на всяка аудитория.

Сигурност на връзката

HTTPS се поддържа

Пренасочва HTTP към HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Бисквитки

Открити са 5 бисквитки: 2 необходими, 3 аналитични, 0 маркетингови

Общо

5

Необходими

2

Функционални

0

Аналитични

3

Маркетинг

0

Неизвестни

0

Филтриране по категория
Име Домейн Категория Доставчик Изтичане Защитена HttpOnly Страна
_ga преди съгласие .garaz.tv Analytics Google Analytics 1.1 yr срок на живот над 13 месеца 1st
_ga_EJWXVTNPDH преди съгласие .garaz.tv Analytics Google Analytics 1.1 yr срок на живот над 13 месеца 1st
_gcl_au преди съгласие .garaz.tv Analytics Google Analytics 90 d 1st
OptanonConsent .garaz.tv Necessary OneTrust 180 d 1st
__cf_bm .garaz.tv Necessary Cloudflare Изтекла 1st

Браузърно съхранение, зададено от сайта

Име Домейн Страна
__next зададена от garaz.tv/main-d95b3667261835f4.js:1:62815 https://garaz.tv 1st преди съгласие
_gcl_ls зададена от www.googletagmanager.com/js https://garaz.tv 1st преди съгласие
tivio_last_url зададена от garaz.tv/_app-60d55bb8b90861ae.js:1:308107 https://garaz.tv 1st преди съгласие
tiviolocalstoragetest зададена от garaz.tv/_app-60d55bb8b90861ae.js:1:383473 https://garaz.tv 1st преди съгласие
__next_scroll_775avtw1 зададена от garaz.tv/main-d95b3667261835f4.js:1:65079 https://garaz.tv 1st преди съгласие
__next_scroll_wq61x4b1 зададена от garaz.tv/main-d95b3667261835f4.js:1:65079 https://garaz.tv 1st преди съгласие
__VASTStorage__ зададена от garaz.tv/_app-60d55bb8b90861ae.js:4:1788847 https://garaz.tv 1st преди съгласие
algoliasearch-client-js-4.22.1-OL4UZ1QNHS зададена от garaz.tv/_app-60d55bb8b90861ae.js:4:690532 https://garaz.tv 1st преди съгласие
535522453 https://garaz.tv 1st преди съгласие
830181233 https://garaz.tv 1st преди съгласие
__sak https://garaz.tv 1st преди съгласие
231567222 https://garaz.tv 1st преди съгласие
464329937 https://garaz.tv 1st преди съгласие
__sak https://garaz.tv 1st преди съгласие
634619730 https://garaz.tv 1st преди съгласие
313695642 https://garaz.tv 1st преди съгласие
920822309 https://garaz.tv 1st преди съгласие
tivio-content-language https://garaz.tv 1st преди съгласие
tivio-application-language https://garaz.tv 1st преди съгласие
tivio-user-id https://garaz.tv 1st преди съгласие
103131115 https://garaz.tv 1st преди съгласие
238463217 https://garaz.tv 1st преди съгласие
677201370 https://garaz.tv 1st преди съгласие
610034107 https://garaz.tv 1st преди съгласие
579157825 https://garaz.tv 1st преди съгласие
960156142 https://garaz.tv 1st преди съгласие
336014988 https://garaz.tv 1st преди съгласие
563804411 https://garaz.tv 1st преди съгласие
931226606 https://garaz.tv 1st преди съгласие
638595744 https://garaz.tv 1st преди съгласие
976447118 https://garaz.tv 1st преди съгласие
955017675 https://garaz.tv 1st преди съгласие
835610935 https://garaz.tv 1st преди съгласие
796840380 https://garaz.tv 1st преди съгласие
598711543 https://garaz.tv 1st преди съгласие
479938087 https://garaz.tv 1st преди съгласие
510010653 https://garaz.tv 1st преди съгласие
979313724 https://garaz.tv 1st преди съгласие
51680458 https://garaz.tv 1st преди съгласие
12581924 https://garaz.tv 1st преди съгласие
66480368 https://garaz.tv 1st преди съгласие
850233038 https://garaz.tv 1st преди съгласие
15617432 https://garaz.tv 1st преди съгласие
785668157 https://garaz.tv 1st преди съгласие
579793733 https://garaz.tv 1st преди съгласие
524832808 https://garaz.tv 1st преди съгласие
382646295 https://garaz.tv 1st преди съгласие
427487598 https://garaz.tv 1st преди съгласие
320096742 https://garaz.tv 1st преди съгласие
254611887 https://garaz.tv 1st преди съгласие
829362890 https://garaz.tv 1st преди съгласие
874857346 https://garaz.tv 1st преди съгласие
441995099 https://garaz.tv 1st преди съгласие
835950164 https://garaz.tv 1st преди съгласие
331125407 https://garaz.tv 1st преди съгласие
824664082 https://garaz.tv 1st преди съгласие
247476080 https://garaz.tv 1st преди съгласие
697068137 https://garaz.tv 1st преди съгласие
217613364 https://garaz.tv 1st преди съгласие
165568050 https://garaz.tv 1st преди съгласие
631962493 https://garaz.tv 1st преди съгласие
876246561 https://garaz.tv 1st преди съгласие
453517949 https://garaz.tv 1st преди съгласие
827121931 https://garaz.tv 1st преди съгласие
297760591 https://garaz.tv 1st преди съгласие
788727900 https://garaz.tv 1st преди съгласие
126648941 https://garaz.tv 1st преди съгласие
668790557 https://garaz.tv 1st преди съгласие
534995768 https://garaz.tv 1st преди съгласие
188808365 https://garaz.tv 1st преди съгласие
376532384 https://garaz.tv 1st преди съгласие
916319303 https://garaz.tv 1st преди съгласие
715765531 https://garaz.tv 1st преди съгласие
487794316 https://garaz.tv 1st преди съгласие
300631504 https://garaz.tv 1st преди съгласие
869407566 https://garaz.tv 1st преди съгласие
971979303 https://garaz.tv 1st преди съгласие
574358110 https://garaz.tv 1st преди съгласие
930420046 https://garaz.tv 1st преди съгласие
320061300 https://garaz.tv 1st преди съгласие
501955140 https://garaz.tv 1st преди съгласие
675726461 https://garaz.tv 1st преди съгласие
215575611 https://garaz.tv 1st преди съгласие
59936 https://garaz.tv 1st преди съгласие
489096972 https://garaz.tv 1st преди съгласие
711452339 https://garaz.tv 1st преди съгласие
501707435 https://garaz.tv 1st преди съгласие
539732168 https://garaz.tv 1st преди съгласие
279546022 https://garaz.tv 1st преди съгласие
855446906 https://garaz.tv 1st преди съгласие
206348956 https://garaz.tv 1st преди съгласие
126912771 https://garaz.tv 1st преди съгласие
421007995 https://garaz.tv 1st преди съгласие
768515620 https://garaz.tv 1st преди съгласие
380184918 https://garaz.tv 1st преди съгласие
752140350 https://garaz.tv 1st преди съгласие
293548568 https://garaz.tv 1st преди съгласие
183623107 https://garaz.tv 1st преди съгласие
776624470 https://garaz.tv 1st преди съгласие
797623264 https://garaz.tv 1st преди съгласие

Тракери на трети страни

15 заявки, открити от 7 доставчици: assets.adobedtm.com, Google LLC, www.google.com, Teads, WPP...

Analytics

4

Marketing

2

Necessary

7

Functional

0

Other

2

Доставчик Категория Тип Домейн
assets.adobedtm.com преди съгласие Analytics script assets.adobedtm.com
Google LLC преди съгласие Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
www.google.com преди съгласие Analytics fetch www.google.com
Teads преди съгласие Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script a.teads.tv
WPP преди съгласие WPP tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.mookie1.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script firestore.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.googleapis.com
OneTrust LLC OneTrust consent management Necessary script cdn.cookielaw.org
Google LLC преди съгласие Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
OneTrust OneTrust tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script geolocation.onetrust.com

История на сканиранията

Едно завършено сканиране: бисквитки и тракери от сканирането на September 21, 2026.

Скорошни сканирания

September 21, 2026 5 15

garaz.tv вашият уебсайт ли е?

Заявете го, за да следите вашите бисквитки и тракери, да настроите съвместим банер за съгласие с автоматично блокиране на скриптове и да поддържате политиката си за бисквитки актуална.