Skip to main content
69games.xxx

69games.xxx

https://69games.xxx

Naposledy skenováno July 27, 2026

Sken cookies webu 69games.xxx vykonaný dne July 27, 2026 zjistil 21 cookies a 10 sledovacích požadavků třetích stran. Hodnocení pokrylo 10 stránek v 10 unikátních šablonách stránek. Nebyla detekována žádná platforma pro správu souhlasů. S 10 požadavky třetích stran od 5 dodavatelů web nemusí splňovat požadavky GDPR a směrnice ePrivacy.

Cookies

21

Třetí strany

16

Trackery

10

Dodavatelé

5

Baner souhlasu

Nezjištěno

Skenování

1

Co v tomto nastavení chybí

  • Nebyla zjištěna žádná platforma pro správu souhlasu.
  • Byly zjištěny značky Google, ale Google Consent Mode v2 nebyl detekován.

Soulad podle publika

Evropská unie

✗ Nesplněno

GDPR + ePrivacy · Předchozí souhlas (opt-in)

Spojené království

✗ Nesplněno

UK GDPR + PECR · Založeno na souhlasu

Spojené státy

! Vyžaduje pozornost

CCPA/CPRA + state laws · Oznámení a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Založeno na souhlasu

Brazílie

! Vyžaduje pozornost

LGPD · Založeno na souhlasu

Skenováno z EU; weby mohou jiným regionům zobrazovat odlišné banery nebo sledování. Verdikty odrážejí pozorované chování posuzované podle pravidel jednotlivých publik.

Zabezpečení připojení

Podpora HTTPS

Přesměrovává HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Soubory cookie

Zjištěno 21 souborů cookie: 0 nezbytných, 2 analytických, 1 marketingových, 16 třetích stran

Celkem

21

Nezbytné

0

Funkční

0

Analytické

2

Marketingové

1

Neznámé

18

16 cookies třetích stran detekováno

Cookies třetích stran vyžadují výslovný souhlas uživatele podle GDPR/ePrivacy.

Filtrovat podle kategorie
Název Doména Kategorie Poskytovatel Platnost Zabezpečený HttpOnly Strana
_ga před souhlasem .3dsexuniverse.com Analytics Google Analytics 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců 3rd
_ga_F2FH5S23N6 před souhlasem .3dsexuniverse.com Analytics Google Analytics 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců 3rd
sid před souhlasem .69games.xxx Marketing Google 5 d 1st
gg:b:55d5201f6209da3a8bc55e3f55e1d9e1 před souhlasem .69games.xxx Unknown - Relace 1st
nats před souhlasem .3dsexuniverse.com Unknown - 30 d 3rd
nats před souhlasem .cityofsin3d.com Unknown - 30 d 3rd
nats_cookie před souhlasem .3dsexuniverse.com Unknown - 30 d 3rd
nats_cookie před souhlasem .cityofsin3d.com Unknown - 30 d 3rd
nats_landing před souhlasem .3dsexuniverse.com Unknown - 30 d 3rd
nats_landing před souhlasem .cityofsin3d.com Unknown - 30 d 3rd
nats_sess před souhlasem .3dsexuniverse.com Unknown - 100 d 3rd
nats_sess před souhlasem .cityofsin3d.com Unknown - 100 d 3rd
nats_unique před souhlasem .3dsexuniverse.com Unknown - 1 d 3rd
nats_unique před souhlasem .cityofsin3d.com Unknown - 1 d 3rd
october_session před souhlasem 3dsexuniverse.com Unknown - Vypršelý 3rd
october_session před souhlasem cityofsin3d.com Unknown - Vypršelý 3rd
sc_is_visitor_unique před souhlasem .3dsexuniverse.com Unknown - 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců 3rd
sc_is_visitor_unique před souhlasem .cityofsin3d.com Unknown - 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců 3rd
zone-cap-5370058 před souhlasem 69games.xxx Unknown - Vypršelý 1st
__nuvt před souhlasem 69games.xxx Unknown - 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců 1st
__suvt před souhlasem 69games.xxx Unknown - 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců 1st

Úložiště prohlížeče nastavené webem

Název Doména Strana
__test271 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem
statcounter_config nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:8567 https://3dsexuniverse.com 3rd před souhlasem
statcounter_session nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:13070 https://3dsexuniverse.com 3rd před souhlasem
statcounter_bounce nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:13450 https://3dsexuniverse.com 3rd před souhlasem
sc_medium_source nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:13562 https://3dsexuniverse.com 3rd před souhlasem
statcounter_pending nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:15706 https://3dsexuniverse.com 3rd před souhlasem
statcounter_config nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:8567 https://cityofsin3d.com 3rd před souhlasem
statcounter_session nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:13070 https://cityofsin3d.com 3rd před souhlasem
statcounter_bounce nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:13450 https://cityofsin3d.com 3rd před souhlasem
sc_medium_source nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:13562 https://cityofsin3d.com 3rd před souhlasem
statcounter_pending nastaveno: www.statcounter.com/counter.js:3:15706 https://cityofsin3d.com 3rd před souhlasem
__test215 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem
__test30 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem
__test952 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem
__test708 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem
__test40 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem
__test720 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem
__test617 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem
__test226 nastaveno: a.pemsrv.com/popunder1000.js:1:45765 https://69games.xxx 1st před souhlasem

Sledovače třetích stran

10 požadavků detekováno od 5 poskytovatelů: Google LLC, StatCounter, magsrv.com, Stripchat, Cloudflare Inc.

Analytics

2

Marketing

2

Necessary

4

Functional

1

Other

1

Dodavatel Kategorie Typ Doména
Google LLC před souhlasem Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
StatCounter před souhlasem StatCounter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.statcounter.com
Google LLC před souhlasem Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
magsrv.com před souhlasem magsrv.com tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script a.magsrv.com
Stripchat před souhlasem Stripchat tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script static-proxy.strpst.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com

Historie skenování

Jedno dokončené skenování: cookies a trackery ze skenování ze dne July 27, 2026.

Nedávná skenování

July 27, 2026 21 10

Je 69games.xxx váš web?

Převezměte ji a monitorujte své cookies a trackery, nastavte baner souhlasu v souladu s předpisy s automatickým blokováním skriptů a udržujte svá pravidla pro cookies aktuální.