Skip to main content
bostours.com.au

bostours.com.au

https://bostours.com.au

Naposledy skenováno August 16, 2026

Sken cookies webu bostours.com.au dokončený dne August 16, 2026 zjistil 8 cookies a 22 sledovacích požadavků třetích stran. Hodnocení pokrylo 10 stránek v 10 unikátních šablonách stránek. Web využívá Complianz jako svou platformu pro správu souhlasů. Při naší kontrole nebyl pozorován ani IAB TCF v2.3, ani Google Consent Mode v2. Bylo detekováno 22 požadavků třetích stran od 10 dodavatelů.

Cookies

8

Třetí strany

0

Trackery

22

Dodavatelé

10

Baner souhlasu

Complianz

Skenování

1

Co v tomto nastavení chybí

  • Byly zjištěny značky Google, ale Google Consent Mode v2 nebyl detekován.
  • V první vrstvě chybí možnost "Odmítnout"; odmítnutí vyžaduje další kroky.

Soulad podle publika

Evropská unie

✗ Nesplněno

GDPR + ePrivacy · Předchozí souhlas (opt-in)

Spojené království

✗ Nesplněno

UK GDPR + PECR · Založeno na souhlasu

Spojené státy

✓ Splňuje tento model

CCPA/CPRA + state laws · Oznámení a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Založeno na souhlasu

Brazílie

! Vyžaduje pozornost

LGPD · Založeno na souhlasu

Skenováno z EU; weby mohou jiným regionům zobrazovat odlišné banery nebo sledování. Verdikty odrážejí pozorované chování posuzované podle pravidel jednotlivých publik.

Zabezpečení připojení

Podpora HTTPS

Přesměrovává HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Soubory cookie

Zjištěno 8 souborů cookie: 0 nezbytných, 5 analytických, 1 marketingových

Celkem

8

Nezbytné

0

Funkční

2

Analytické

5

Marketingové

1

Neznámé

0

Filtrovat podle kategorie
Název Doména Kategorie Poskytovatel Platnost Zabezpečený HttpOnly Strana
mp_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_mixpanel před souhlasem .bostours.com.au Analytics Mixpanel 328 d 1st
_ga před souhlasem .bostours.com.au Analytics Google Analytics 363 d 1st
_ga_2CHJ9R6QSF před souhlasem .bostours.com.au Analytics Google Analytics 363 d 1st
_ga_P7VV1FTNFM před souhlasem .bostours.com.au Analytics Google Analytics 363 d 1st
_gcl_au před souhlasem .bostours.com.au Analytics Google Analytics 53 d 1st
cmplz_saved_categories bostours.com.au Functional Complianz 328 d 1st
cmplz_saved_services bostours.com.au Functional Complianz 328 d 1st
_fbp před souhlasem .bostours.com.au Marketing Facebook 53 d 1st

Úložiště prohlížeče nastavené webem

Název Doména Strana
__mplss_sv7alvlx nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_jshpsjj5 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
mp_tab_id_fareharbor_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:16:25 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
mp_gen_new_tab_id_fareharbor_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:16:25 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
fareharbor-uuid nastaveno: fareharbor.com/:1:93388 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_gxsbovov nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:X nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:300 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:Y nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:479 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:Z nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:205 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_96ttdh0j nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:X nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:300 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:Y nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:479 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:Z nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:205 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:127:294 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:127:294 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_lm769mfh nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
_gcl_ls nastaveno: www.googletagmanager.com/js https://bostours.com.au 1st před souhlasem
cmplz_cookie_data nastaveno: bostours.com.au/complianz.min.js https://bostours.com.au 1st před souhlasem
lastExternalReferrer nastaveno: connect.facebook.net/fbevents.js:196:242 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
lastExternalReferrerTime nastaveno: connect.facebook.net/fbevents.js:196:242 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_o2s4or8w nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_1ja52p9r nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_olwv4mse nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_flkupvej nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_3yvuaody nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_dn3bqsch nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_f977rok0 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_5azprjio nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_uprdq5xp nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_jfsfskv5 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_37k7xe2z nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_iaxmd2nd nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_c6xkfvvf nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_s89lb4dh nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_iqs4q9b9 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_1dv0l9vq nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_goqctt0h nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_5j2blxfr nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_le07jamu nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_bjvn9sd2 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_5bpasrve nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_j6uk4omh nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_88wxownj nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_b87yg1sl nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_vsma3r8k nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_rp7sjeie nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_iey6y1lf nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_u3gesp2s nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_5l6r8al6 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_8sul0lri nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_otdb2vco nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_126kwzwn nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_syaz85w7 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_93oefh5e nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_swshvnf7 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_q89aruen nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_scoai7nh nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_i3poa8wu nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_00zb8bw1 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_a4z8m6e8 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_5u3exh7x nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_01cvb5cn nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_ljaosdls nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_fo287gdz nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_ghyx9xac nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_sluwngq6 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_6uqtg6wa nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_09rijhtw nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_qpvpa1ur nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_vty40vvy nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_4627a98b nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_61r613wi nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_4nkmrwkx nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_zbu90mgl nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_pf3eljem nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_to3ngj2k nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_yk15bfl4 nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_c3h0vugy nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_3q7qlvdc nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_ihhmlgge nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_atgl6zza nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_pcu9sv5q nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem
__mplss_0qmbdwjy nastaveno: cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://bostours.com.au 1st před souhlasem

Sledovače třetích stran

22 požadavků detekováno od 10 poskytovatelů: Automattic, FunctionalSoftware, Google LLC, Mixpanel, Mixpanel Inc....

Analytics

8

Marketing

4

Necessary

8

Functional

0

Other

2

Dodavatel Kategorie Typ Doména
Automattic před souhlasem Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script stats.wp.com
FunctionalSoftware před souhlasem FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o10963.ingest.sentry.io
Google LLC před souhlasem Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Mixpanel před souhlasem Mixpanel tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script api-js.mixpanel.com
Mixpanel Inc. před souhlasem Mixpanel CDN Analytics script cdn.mxpnl.com
tracker.metricool.com před souhlasem Analytics script tracker.metricool.com
www.google.com před souhlasem Analytics fetch www.google.com
Google LLC před souhlasem YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Google LLC před souhlasem Google Ads Marketing script www.google.com
Meta Platforms, Inc. před souhlasem Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. před souhlasem Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script dipr2nuwo661l.cloudfront.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script rr1---sn-bavc5ajvooxju-j2il.googlevideo.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Historie skenování

Jedno dokončené skenování: cookies a trackery ze skenování ze dne August 16, 2026.

Nedávná skenování

August 16, 2026 8 22

Je bostours.com.au váš web?

Převezměte ji a monitorujte své cookies a trackery, nastavte baner souhlasu v souladu s předpisy s automatickým blokováním skriptů a udržujte svá pravidla pro cookies aktuální.