collabhouse.com
Naposledy skenováno August 26, 2026
Sken cookies webu collabhouse.com dokončený dne August 26, 2026 zjistil 8 cookies a 21 sledovacích požadavků třetích stran. Hodnocení pokrylo 10 stránek v 10 unikátních šablonách stránek. Nebyla detekována žádná platforma pro správu souhlasů. S 21 požadavky třetích stran od 14 dodavatelů web nemusí splňovat požadavky GDPR a směrnice ePrivacy.
Hodnocení chování při udělování souhlasu
8 / 100
Tento web nastavil několik sledovacích cookies dříve, než návštěvník udělil souhlas. Podle článku 5(3) ePrivacy tyto vyžadují předchozí souhlas.
Automatizovaná kontrola skenovaných stránek v daném okamžiku; nejedná se o právní poradenství. Jak funguje naše kontrola.
Úroveň vymáhání souhlasu
-
1
Před udělením souhlasu se nespustí nic, co není nezbytné. Jde o přísný výklad článku 5(3) ePrivacy a nejsilnější pozici.
-
2
Značky Google se načítají s úložištěm ve výchozím nastavení zamítnutým a před udělením souhlasu odesílají pouze pingy bez cookies. V modelu Google je to povoleno, nejde však o přísný výklad článku 5(3).
-
3
Částečně vymáháno Tento web
Google Consent Mode v2 omezuje značky Google, ale před udělením souhlasu byly zaznamenány jiné sledovací prvky nebo soubory cookie.
-
4
Sledovací prvky nebo soubory cookie se spouštějí dříve, než návštěvník udělí souhlas, aniž by je omezovaly jakékoli signály souhlasu.
Časová osa načítání před souhlasem
Milisekundy od zahájení navigace do odeslání každého požadavku nebo nastavení každého souboru cookie.
a 9 dalších
Zjištěno před udělením souhlasu
Soubory cookie nastavené před souhlasem (8)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_tt_enable_cookiemarketing · TikTok -
_ttpmarketing · TikTok -
ttcsidmarketing · TikTok -
ttcsid_D5DRN1JC77U7BSLDG9GGmarketing · TikTok -
cwr_sunknown -
cwr_uunknown -
ph_phc_lY1eW4MKsHewqRRdkZc5kK7xIpkdyz665SF2U5jikiU_posthogunknown
Sledovací požadavky před souhlasem (15)
- analytics-ipv6.tiktokw.us analytics-ipv6.tiktokw.us nastaveno: analytics.tiktok.com/main.MTgxMDg1OGQ1MQ.js · po 4545 ms
- BlueConic cdn.blueconic.net nastaveno: www.collabhouse.com/app.js · po 334 ms
- dataplane.rum.eu-west-1.amazonaws.com dataplane.rum.eu-west-1.amazonaws.com nastaveno: www.collabhouse.com/3730-45facfc87c845170.js · po 5628 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com nastaveno: www.collabhouse.com/login · po 43 ms
- Paypal www.paypal.com nastaveno: www.collabhouse.com/8993-696a17d2a5fd265a.js · po 850 ms
- PostHog eu-assets.i.posthog.com po 4266 ms
- Zendesk collabhousebvhelp.zendesk.com nastavit cookie nastaveno: static.zdassets.com/web-widget-5433-085e886.js · po 636 ms
- Zendesk Inc. static.zdassets.com nastaveno: www.collabhouse.com/app.js · po 331 ms
- LinkedIn Corporation snap.licdn.com po 4266 ms
- LinkedIn Corporation px.ads.linkedin.com nastavit cookie nastaveno: snap.licdn.com/insight.old.min.js · po 4354 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net po 4266 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com po 4609 ms
- a dalších 3
Jak jsme testovali
Prohlížeč: Chrome/150.0.7871.124 · Místo skenování: EU · Viewport: 1440×900 · Zkontrolováno: 26 Aug 2026 18:38
Cookies
8
Třetí strany
0
Trackery
21
Dodavatelé
14
Baner souhlasu
Nezjištěno
Skenování
1
Co v tomto nastavení chybí
- Nebyla zjištěna žádná platforma pro správu souhlasu.
Soulad podle publika
Evropská unie
✗ NesplněnoGDPR + ePrivacy · Předchozí souhlas (opt-in)
Spojené království
✗ NesplněnoUK GDPR + PECR · Založeno na souhlasu
Spojené státy
✓ Splňuje tento modelCCPA/CPRA + state laws · Oznámení a opt-out
Kanada
! Vyžaduje pozornostPIPEDA + Québec Law 25 · Založeno na souhlasu
Brazílie
! Vyžaduje pozornostLGPD · Založeno na souhlasu
Skenováno z EU; weby mohou jiným regionům zobrazovat odlišné banery nebo sledování. Verdikty odrážejí pozorované chování posuzované podle pravidel jednotlivých publik.
Zabezpečení připojení
Podpora HTTPS
✓Přesměrovává HTTP na HTTPS
✓HSTS
✓Content Security Policy
✗
Sledovače třetích stran
21 požadavků detekováno od 14 poskytovatelů: analytics-ipv6.tiktokw.us, BlueConic, dataplane.rum.eu-west-1.amazonaws.com, Google LLC, Paypal...
Sledovače třetích stran
21 požadavků detekováno od 14 poskytovatelů: analytics-ipv6.tiktokw.us, BlueConic, dataplane.rum.eu-west-1.amazonaws.com, Google LLC, Paypal...
Analytics
7
Marketing
5
Necessary
5
Functional
1
Other
3
| Dodavatel | Kategorie | Typ | Doména |
|---|---|---|---|
| analytics-ipv6.tiktokw.us před souhlasem | Analytics | other | analytics-ipv6.tiktokw.us |
| BlueConic před souhlasem BlueConic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | cdn.blueconic.net |
| dataplane.rum.eu-west-1.amazonaws.com před souhlasem | Analytics | fetch | dataplane.rum.eu-west-1.amazonaws.com |
| Google LLC před souhlasem Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Paypal před souhlasem Paypal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | www.paypal.com |
| PostHog před souhlasem PostHog tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | eu-assets.i.posthog.com |
| Zendesk před souhlasem Zendesk tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | collabhousebvhelp.zendesk.com |
| Zendesk Inc. před souhlasem Zendesk assets | Functional | script | static.zdassets.com |
| LinkedIn Corporation před souhlasem LinkedIn Insight Tag | Marketing | script | snap.licdn.com |
| LinkedIn Corporation před souhlasem LinkedIn Ads tracking | Marketing | pixel | px.ads.linkedin.com |
| Meta Platforms, Inc. před souhlasem Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. před souhlasem Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| TikTok před souhlasem TikTok analytics pixel | Marketing | script | analytics.tiktok.com |
| Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management | Necessary | script | consent.cookiebot.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| PayPal Holdings PayPal SDK | Necessary | script | www.paypal.com |
| Zendesk Zendesk tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | ekr.zdassets.com |
| Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) | Unknown | script | consentcdn.cookiebot.com |
Historie skenování
Jedno dokončené skenování: cookies a trackery ze skenování ze dne August 26, 2026.
Nedávná skenování
| August 26, 2026 | 8 21 |
Další recenze souladu cookies
One moment, please...
collaboratecic.com
Collaborate
collaborate247.com
365英国上市公司(集团)官方网站-Offic...
collabiworld.com
CollabJourneys — Group Wellness Retreats & Co...
collabjourneys.com
One-Shots - Collab Gem
collabgem.com
Produkteigenschaften | CollabFlex
collabflex.com
Service Dog Training - Collab Dog Training | Se...
collabdogtraining.com
Coll Hills Kitchen Karlsruhe – Restaurant, Lo...
coll-hills-kitchen.com
Je collabhouse.com váš web?
Převezměte ji a monitorujte své cookies a trackery, nastavte baner souhlasu v souladu s předpisy s automatickým blokováním skriptů a udržujte svá pravidla pro cookies aktuální.