Skip to main content
fitbudd.com

fitbudd.com

https://fitbudd.com

Naposledy skenováno July 21, 2026

Sken cookies webu fitbudd.com vykonaný dne July 21, 2026 zjistil 12 cookies a 35 sledovacích požadavků třetích stran. Hodnocení pokrylo 10 stránek v 10 unikátních šablonách stránek. Nebyla detekována žádná platforma pro správu souhlasů. S 35 požadavky třetích stran od 12 dodavatelů web nemusí splňovat požadavky GDPR a směrnice ePrivacy.

Cookies

12

Třetí strany

0

Trackery

35

Dodavatelé

12

Baner souhlasu

Nezjištěno

Skenování

1

Co v tomto nastavení chybí

  • Nebyla zjištěna žádná platforma pro správu souhlasu.
  • Byly zjištěny značky Google, ale Google Consent Mode v2 nebyl detekován.

Soulad podle publika

Evropská unie

✗ Nesplněno

GDPR + ePrivacy · Předchozí souhlas (opt-in)

Spojené království

✗ Nesplněno

UK GDPR + PECR · Založeno na souhlasu

Spojené státy

! Vyžaduje pozornost

CCPA/CPRA + state laws · Oznámení a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Založeno na souhlasu

Brazílie

! Vyžaduje pozornost

LGPD · Založeno na souhlasu

Skenováno z EU; weby mohou jiným regionům zobrazovat odlišné banery nebo sledování. Verdikty odrážejí pozorované chování posuzované podle pravidel jednotlivých publik.

Soubory cookie

Zjištěno 12 souborů cookie: 2 nezbytných, 5 analytických, 2 marketingových

Celkem

12

Nezbytné

2

Funkční

0

Analytické

5

Marketingové

2

Neznámé

3

Filtrovat podle kategorie
Název Doména Kategorie Poskytovatel Platnost Zabezpečený HttpOnly Strana
hubspotutk před souhlasem .fitbudd.com Analytics HubSpot 174 d 1st
_gcl_au před souhlasem .fitbudd.com Analytics Google Analytics 83 d 1st
__hssc před souhlasem .fitbudd.com Analytics HubSpot Vypršelý 1st
__hssrc před souhlasem .fitbudd.com Analytics HubSpot Relace 1st
__hstc před souhlasem .fitbudd.com Analytics HubSpot 174 d 1st
_fbp před souhlasem .fitbudd.com Marketing Facebook 83 d 1st
_rdt_uuid před souhlasem .fitbudd.com Marketing Reddit 83 d 1st
_cfuvid .fitbudd.com Necessary Cloudflare Relace 1st
_cfuvid .www.fitbudd.com Necessary Cloudflare Relace 1st
AMP_8062079ed1 před souhlasem .fitbudd.com Unknown - 358 d 1st
AMP_MKTG_8062079ed1 před souhlasem .fitbudd.com Unknown - 358 d 1st
_rdt_pn před souhlasem .fitbudd.com Unknown - 83 d 1st

Sledovače třetích stran

35 požadavků detekováno od 12 poskytovatelů: Amplitude, Google LLC, HubSpot Inc., Microsoft, HubSpot...

Analytics

4

Marketing

14

Necessary

12

Functional

2

Other

3

Dodavatel Kategorie Typ Doména
Amplitude před souhlasem Amplitude tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script cdn.amplitude.com
Google LLC před souhlasem Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot analytics Analytics script js.hs-analytics.net
Microsoft před souhlasem Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Google LLC před souhlasem Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot forms Functional script js.hsforms.net
HubSpot před souhlasem HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js.hs-banner.com
HubSpot před souhlasem HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script api.hubapi.com
HubSpot před souhlasem HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script forms.hscollectedforms.net
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot marketing & CRM Marketing script js.hubspot.com
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot collected forms Marketing script js.hscollectedforms.net
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot ads pixel Marketing pixel js.hsadspixel.net
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot tracking script Marketing script js.hs-scripts.com
LinkedIn Corporation před souhlasem LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation před souhlasem LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Meta Platforms, Inc. před souhlasem Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. před souhlasem Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft před souhlasem Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
reddit před souhlasem reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script www.redditstatic.com
reddit před souhlasem reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing pixel alb.reddit.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d3e54v103j8qbb.cloudfront.net
Cloudflare Inc. Cloudflare Turnstile / bot protection Necessary script challenges.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script forms.hsforms.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script js.usemessages.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script perf-na1.hsforms.com
IDBLLC IDBLLC tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ipinfo.io
reddit reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script pixel-config.reddit.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Historie skenování

Jedno dokončené skenování: cookies a trackery ze skenování ze dne July 21, 2026.

Nedávná skenování

July 21, 2026 12 35

Je fitbudd.com váš web?

Převezměte ji a monitorujte své cookies a trackery, nastavte baner souhlasu v souladu s předpisy s automatickým blokováním skriptů a udržujte svá pravidla pro cookies aktuální.