Skip to main content
linterconnexionconseillers.ca

linterconnexionconseillers.ca

https://linterconnexionconseillers.ca

Naposledy skenováno October 19, 2026

Sken cookies webu linterconnexionconseillers.ca dokončený dne October 19, 2026 zjistil 4 cookies a 8 sledovacích požadavků třetích stran. Hodnocení pokrylo 3 stránek v 3 unikátních šablonách stránek. Web spoléhá na CookieYes jako svou platformu pro správu souhlasů. Při naší kontrole nebyl pozorován ani IAB TCF v2.3, ani Google Consent Mode v2. Bylo detekováno 8 požadavků třetích stran od 6 dodavatelů.

Cookies

4

Třetí strany

0

Trackery

8

Dodavatelé

6

Baner souhlasu

CookieYes

Skenování

1

Co v tomto nastavení chybí

  • Byly zjištěny značky Google, ale Google Consent Mode v2 nebyl detekován.
  • V první vrstvě chybí možnost "Odmítnout"; odmítnutí vyžaduje další kroky.

Soulad podle publika

Evropská unie

✗ Nesplněno

GDPR + ePrivacy · Předchozí souhlas (opt-in)

Spojené království

✗ Nesplněno

UK GDPR + PECR · Založeno na souhlasu

Spojené státy

✓ Splňuje tento model

CCPA/CPRA + state laws · Oznámení a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Založeno na souhlasu

Brazílie

! Vyžaduje pozornost

LGPD · Založeno na souhlasu

Skenováno z EU; weby mohou jiným regionům zobrazovat odlišné banery nebo sledování. Verdikty odrážejí pozorované chování posuzované podle pravidel jednotlivých publik.

Zabezpečení připojení

Podpora HTTPS

✗

Přesměrovává HTTP na HTTPS

✗

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Soubory cookie

Zjištěno 4 souborů cookie: 0 nezbytných, 2 analytických, 0 marketingových

Celkem

4

Nezbytné

0

Funkční

1

Analytické

2

Marketingové

0

Neznámé

1

Filtrovat podle kategorie
Název Doména Kategorie Poskytovatel Platnost Zabezpečený HttpOnly Strana
AMP_60250d8ad0 před souhlasem .linterconnexionconseillers.ca Analytics Amplitude 365 d – – 1st
AMP_MKTG_60250d8ad0 před souhlasem .linterconnexionconseillers.ca Analytics Amplitude 365 d – – 1st
cookieyes-consent www.linterconnexionconseillers.ca Functional CookieYes 365 d ✓ – 1st
EXP_60250d8ad0_identity před souhlasem .linterconnexionconseillers.ca Unknown - 365 d ✓ – 1st

Úložiště prohlížeče nastavené webem

Název Doména Strana
EXP_test nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/60250d8ad0e41252c8c45d3275d2caed.js:2:14759 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
EXP_60250d8ad0_DEFAULT_USER_PROVIDER nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/60250d8ad0e41252c8c45d3275d2caed.js:3:12768 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
EXP_60250d8ad0_DEFAULT_USER_PROVIDER nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/60250d8ad0e41252c8c45d3275d2caed.js:3:11210 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
EXP_60250d8ad0 nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/60250d8ad0e41252c8c45d3275d2caed.js:2:29357 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_remote_config_60250d8ad0 nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/analytics-browser-2.42.4-min.js.gz:1:66645 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_TEST nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/analytics-browser-2.42.4-min.js.gz:1:46838 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_SR_START_60250d8ad0_1792380728693 nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/plugin-session-replay-browser-1.32.1-min.js.gz:1:119869 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_PAGE_VIEW nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/analytics-browser-2.42.4-min.js.gz:1:46838 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_TEST nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/analytics-browser-2.42.4-min.js.gz:1:46838 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_URL_INFO nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/analytics-browser-2.42.4-min.js.gz:1:46838 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_unsent_60250d8ad0 nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/analytics-browser-2.42.4-min.js.gz:1:46838 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_SR_START_60250d8ad0_1792380735889 nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/plugin-session-replay-browser-1.32.1-min.js.gz:1:119869 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
wpEmojiSettingsSupports nastaveno: www.linterconnexionconseillers.ca/wp-emoji-loader.min.js:3:327 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_SR_START_60250d8ad0_1792380738130 nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/plugin-session-replay-browser-1.32.1-min.js.gz:1:119869 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem
AMP_SR_START_60250d8ad0_1792380739374 nastaveno: cdn.eu.amplitude.com/plugin-session-replay-browser-1.32.1-min.js.gz:1:119869 https://www.linterconnexionconseillers.ca 1st před souhlasem

Sledovače třetích stran

8 požadavků detekováno od 6 poskytovatelů: Amplitude, Google LLC, Font Awesome, Vimeo Inc., CookieYes...

Analytics

2

Marketing

0

Necessary

4

Functional

2

Other

0

Dodavatel Kategorie Typ Doména
Amplitude před souhlasem Amplitude tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script cdn.eu.amplitude.com
Google LLC před souhlasem Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Font Awesome před souhlasem Font Awesome CDN: icon font and CSS delivery Functional script use.fontawesome.com
Vimeo Inc. před souhlasem Vimeo video embed Functional iframe player.vimeo.com
CookieYes CookieYes consent management Necessary script cdn-cookieyes.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net

Historie skenování

Jedno dokončené skenování: cookies a trackery ze skenování ze dne October 19, 2026.

Nedávná skenování

October 19, 2026 4 8

Je linterconnexionconseillers.ca váš web?

Převezměte ji a monitorujte své cookies a trackery, nastavte baner souhlasu v souladu s předpisy s automatickým blokováním skriptů a udržujte svá pravidla pro cookies aktuální.