Skip to main content
liquidtechnology.net

liquidtechnology.net

https://liquidtechnology.net

Naposledy skenováno October 19, 2026

Sken cookies webu liquidtechnology.net vykonaný dne October 19, 2026 zjistil 19 cookies a 38 sledovacích požadavků třetích stran. Hodnocení pokrylo 10 stránek v 10 unikátních šablonách stránek. Web používá Cookiebot jako svou platformu pro správu souhlasů s Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 nebyl pozorován. Bylo detekováno 38 požadavků třetích stran od 18 dodavatelů.

Cookies

19

Třetí strany

0

Trackery

38

Dodavatelé

18

Baner souhlasu

Cookiebot

Skenování

1

Soulad podle publika

Evropská unie

✗ Nesplněno

GDPR + ePrivacy · Předchozí souhlas (opt-in)

Spojené království

✗ Nesplněno

UK GDPR + PECR · Založeno na souhlasu

Spojené státy

✓ Splňuje tento model

CCPA/CPRA + state laws · Oznámení a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Založeno na souhlasu

Brazílie

! Vyžaduje pozornost

LGPD · Založeno na souhlasu

Skenováno z EU; weby mohou jiným regionům zobrazovat odlišné banery nebo sledování. Verdikty odrážejí pozorované chování posuzované podle pravidel jednotlivých publik.

Zabezpečení připojení

Podpora HTTPS

✓

Přesměrovává HTTP na HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Soubory cookie

Zjištěno 19 souborů cookie: 3 nezbytných, 9 analytických, 4 marketingových

Celkem

19

Nezbytné

3

Funkční

0

Analytické

9

Marketingové

4

Neznámé

3

Filtrovat podle kategorie
Název Doména Kategorie Poskytovatel Platnost Zabezpečený HttpOnly Strana
hubspotutk před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics HubSpot 180 d – – 1st
_clck před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics Microsoft Clarity 365 d – – 1st
_clsk před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics Microsoft Clarity 1 d – – 1st
_ga před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics Google Analytics 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců – – 1st
_ga_VJV7N6ZLN6 před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics Google Analytics 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců – – 1st
_gid před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics Google Analytics 1 d – – 1st
__hssc před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics HubSpot Vypršelý – – 1st
__hssrc před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics HubSpot Relace – – 1st
__hstc před souhlasem .liquidtechnology.net Analytics HubSpot 180 d – – 1st
_dc_gtm_UA-4692336-1 před souhlasem .liquidtechnology.net Marketing Google Tag Manager Vypršelý – – 1st
_gcl_au před souhlasem .liquidtechnology.net Marketing Google Ads 90 d – – 1st
_uetsid před souhlasem .liquidtechnology.net Marketing Microsoft Ads 1 d – – 1st
_uetvid před souhlasem .liquidtechnology.net Marketing Microsoft Ads 1.1 yr – – 1st
cf_clearance .liquidtechnology.net Necessary Cloudflare 365 d ✓ ✓ 1st
CookieConsent liquidtechnology.net Necessary Cookie Consent 31 d ✓ – 1st
__cf_bm .liquidtechnology.net Necessary Cloudflare Vypršelý ✓ ✓ 1st
ATRK_a před souhlasem .liquidtechnology.net Unknown - 1.1 yr životnost delší než 13 měsíců – – 1st
ATRK_t před souhlasem .liquidtechnology.net Unknown - Relace – – 1st
ATRK_y před souhlasem .liquidtechnology.net Unknown - Vypršelý – – 1st

Úložiště prohlížeče nastavené webem

Název Doména Strana
_gcl_ls nastaveno: www.googletagmanager.com/gtm.js https://liquidtechnology.net 1st před souhlasem
_uetsid nastaveno: bat.bing.com/bat.js:1:39381 https://liquidtechnology.net 1st před souhlasem
_uetsid_exp nastaveno: bat.bing.com/bat.js:1:39407 https://liquidtechnology.net 1st před souhlasem
_uetvid nastaveno: bat.bing.com/bat.js:1:39381 https://liquidtechnology.net 1st před souhlasem
_uetvid_exp nastaveno: bat.bing.com/bat.js:1:39407 https://liquidtechnology.net 1st před souhlasem
_cltk nastaveno: scripts.clarity.ms/clarity.js:2:58434 https://liquidtechnology.net 1st před souhlasem
ziwsSessionId nastaveno: ws.zoominfo.com/60ec97a11cb46700153867a7:1:689 https://liquidtechnology.net 1st před souhlasem
ziwsSession nastaveno: ws.zoominfo.com/60ec97a11cb46700153867a7:1:2972 https://liquidtechnology.net 1st před souhlasem

Sledovače třetích stran

38 požadavků detekováno od 18 poskytovatelů: Google LLC, HubSpot Inc., js.acq.io, Microsoft, t.acq.io...

Analytics

10

Marketing

12

Necessary

8

Functional

2

Other

6

Dodavatel Kategorie Typ Doména
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC před souhlasem Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot analytics Analytics script js.hs-analytics.net
js.acq.io před souhlasem Analytics script js.acq.io
Microsoft před souhlasem Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
t.acq.io před souhlasem Analytics pixel t.acq.io
www.google.com před souhlasem Analytics fetch www.google.com
Yahoo! před souhlasem Yahoo! tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script sp.analytics.yahoo.com
Yahoo! před souhlasem Yahoo! tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script s.yimg.com
ZoomInfo před souhlasem ZoomInfo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script ws.zoominfo.com
Google LLC před souhlasem Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot forms Functional script js.hsforms.net
Accessibe před souhlasem Accessibe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script acsbapp.com
HubSpot před souhlasem HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js.hs-banner.com
HubSpot před souhlasem HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script api.hubapi.com
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot ads pixel Marketing pixel js.hsadspixel.net
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot marketing & CRM Marketing script track.hubspot.com
HubSpot Inc. před souhlasem HubSpot tracking script Marketing script js.hs-scripts.com
LinkedIn Corporation před souhlasem LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation před souhlasem LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Microsoft před souhlasem Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Microsoft Corporation před souhlasem Bing Ads tracking Marketing pixel c.bing.com
Quantcast před souhlasem Quantcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script rules.quantcount.com
Quantcast před souhlasem Quantcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script secure.quantserve.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script forms.hsforms.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
The Trade Desk před souhlasem The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel js.adsrvr.org
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Historie skenování

Jedno dokončené skenování: cookies a trackery ze skenování ze dne October 19, 2026.

Nedávná skenování

October 19, 2026 19 38

Je liquidtechnology.net váš web?

Převezměte ji a monitorujte své cookies a trackery, nastavte baner souhlasu v souladu s předpisy s automatickým blokováním skriptů a udržujte svá pravidla pro cookies aktuální.