Skip to main content
scoutmotors.com

scoutmotors.com

https://scoutmotors.com

Naposledy skenováno July 21, 2026

Sken cookies webu scoutmotors.com vykonaný dne July 21, 2026 zjistil 15 cookies a 19 sledovacích požadavků třetích stran. Hodnocení pokrylo 10 stránek v 10 unikátních šablonách stránek. Web využívá OneTrust jako svou platformu pro správu souhlasů s Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 nebyl pozorován. Bylo detekováno 19 požadavků třetích stran od 11 dodavatelů.

Cookies

15

Třetí strany

0

Trackery

19

Dodavatelé

11

Baner souhlasu

OneTrust

Skenování

1

Co v tomto nastavení chybí

  • Google Consent Mode v2 je přítomen, ale ve výchozím nastavení nezamítá všechny typy úložiště.

Soulad podle publika

Evropská unie

✗ Nesplněno

GDPR + ePrivacy · Předchozí souhlas (opt-in)

Spojené království

✗ Nesplněno

UK GDPR + PECR · Založeno na souhlasu

Spojené státy

✓ Splňuje tento model

CCPA/CPRA + state laws · Oznámení a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Založeno na souhlasu

Brazílie

! Vyžaduje pozornost

LGPD · Založeno na souhlasu

Skenováno z EU; weby mohou jiným regionům zobrazovat odlišné banery nebo sledování. Verdikty odrážejí pozorované chování posuzované podle pravidel jednotlivých publik.

Soubory cookie

Zjištěno 15 souborů cookie: 5 nezbytných, 3 analytických, 3 marketingových

Celkem

15

Nezbytné

5

Funkční

0

Analytické

3

Marketingové

3

Neznámé

4

Filtrovat podle kategorie
Název Doména Kategorie Poskytovatel Platnost Zabezpečený HttpOnly Strana
_ga před souhlasem .scoutmotors.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_EWMT52PYQP před souhlasem .scoutmotors.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au před souhlasem .scoutmotors.com Analytics Google Analytics 84 d 1st
_fbp před souhlasem .scoutmotors.com Marketing Facebook 84 d 1st
_uetsid před souhlasem .scoutmotors.com Marketing Microsoft Ads Vypršelý 1st
_uetvid před souhlasem .scoutmotors.com Marketing Microsoft Ads 1.1 yr 1st
cf_clearance .scoutmotors.com Necessary Cloudflare 359 d 1st
OptanonConsent .scoutmotors.com Necessary OneTrust 359 d 1st
__cf_bm .scoutmotors.com Necessary Cloudflare Vypršelý 1st
__stripe_mid .www.scoutmotors.com Necessary Stripe 359 d 1st
__stripe_sid .www.scoutmotors.com Necessary Stripe Vypršelý 1st
AMP_f24e32a39f před souhlasem .scoutmotors.com Unknown - 359 d 1st
AMP_MKTG_f24e32a39f před souhlasem .scoutmotors.com Unknown - 359 d 1st
_dd_s před souhlasem www.scoutmotors.com Unknown - Vypršelý 1st
_tq_id.TV-5418459009-1.8fa3 před souhlasem www.scoutmotors.com Unknown - 1.1 yr 1st

Sledovače třetích stran

19 požadavků detekováno od 11 poskytovatelů: Amplitude, DataDog, Google LLC, Innovid, Meta Platforms, Inc....

Analytics

3

Marketing

4

Necessary

6

Functional

1

Other

5

Dodavatel Kategorie Typ Doména
Amplitude před souhlasem Amplitude tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script cdn.amplitude.com
DataDog před souhlasem DataDog tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.datadoghq-browser-agent.com
Google LLC před souhlasem Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC před souhlasem Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Innovid před souhlasem Innovid tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script collector-53273.us.tvsquared.com
Meta Platforms, Inc. před souhlasem Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. před souhlasem Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft před souhlasem Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
OneTrust LLC OneTrust consent management Necessary script cdn.cookielaw.org
Stripe Inc. Stripe payment processing Necessary script js.stripe.com
Stripe Inc. Stripe fraud detection Necessary script m.stripe.com
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC před souhlasem Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
OneTrust OneTrust tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script geolocation.onetrust.com
Stripe před souhlasem Stripe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script m.stripe.network
The Trade Desk před souhlasem The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel insight.adsrvr.org

Historie skenování

Jedno dokončené skenování: cookies a trackery ze skenování ze dne July 21, 2026.

Nedávná skenování

July 21, 2026 15 19

Je scoutmotors.com váš web?

Převezměte ji a monitorujte své cookies a trackery, nastavte baner souhlasu v souladu s předpisy s automatickým blokováním skriptů a udržujte svá pravidla pro cookies aktuální.