Skip to main content
3levers.ai

3levers.ai

https://3levers.ai

Sidst scannet 27. juli 2026

En cookie-scanning af 3levers.ai foretaget den 27. juli 2026 fandt 5 cookies og 8 tredjeparts-trackerforespørgsler. Vurderingen dækkede 4 sider fordelt på 4 unikke sidelayouts. Sitet benytter CookieYes som sin samtykkeplatform. Hverken IAB TCF v2.3 eller Google Consent Mode v2 blev observeret ved vores kontrol. 8 tredjepartsforespørgsler blev registreret fra 5 leverandører.

Cookies

5

Tredjeparts

0

Trackere

8

Leverandører

5

Samtykkebanner

CookieYes

Scanninger

1

Hvad denne opsætning mangler

  • Ingen Afvis-mulighed på det første lag; det kræver ekstra trin at takke nej.

Compliance efter målgruppe

EU

✗ Ikke opfyldt

GDPR + ePrivacy · Forudgående samtykke (opt-in)

Storbritannien

✗ Ikke opfyldt

UK GDPR + PECR · Samtykkebaseret

USA

✓ Opfylder denne model

CCPA/CPRA + state laws · Oplysning og opt-out

Canada

! Kræver opmærksomhed

PIPEDA + Québec Law 25 · Samtykkebaseret

Brasilien

! Kræver opmærksomhed

LGPD · Samtykkebaseret

Scannet fra EU; websteder kan vise andre bannere eller anden tracking i andre regioner. Vurderingerne afspejler observeret adfærd målt mod hver målgruppes regler.

Forbindelsessikkerhed

HTTPS understøttet

Omdirigerer HTTP til HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Cookies

5 cookies fundet: 1 nødvendige, 1 analyse, 0 markedsføring

I alt

5

Nødvendige

1

Funktionelle

1

Analyse

1

Markedsføring

0

Ukendt

2

Filtrer efter kategori
Navn Domæne Kategori Udbyder Udløb Sikker HttpOnly Part
_scc_session før samtykke .3levers.ai Analytics Marfeel Udløbet 1st
cookieyes-consent 3levers.ai Functional CookieYes 365 d 1st
__cf_bm .3levers.ai Necessary Cloudflare Udløbet 1st
_tccl_visit før samtykke .3levers.ai Unknown - Udløbet 1st
_tccl_visitor før samtykke .3levers.ai Unknown - 365 d 1st

Tredjepartstrackere

8 forespørgsler fundet fra 5 udbydere: csp.secureserver.net, img1.wsimg.com, Adobe Fonts, Font Awesome, Google LLC

Analytics

2

Marketing

0

Necessary

3

Functional

3

Other

0

Leverandør Kategori Type Domæne
csp.secureserver.net før samtykke Analytics fetch csp.secureserver.net
img1.wsimg.com før samtykke Analytics script img1.wsimg.com
Adobe Fonts før samtykke Adobe Fonts (Typekit): web font delivery Functional script use.typekit.net
Font Awesome før samtykke Font Awesome CDN: icon font and CSS delivery Functional script use.fontawesome.com
Google LLC før samtykke Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com

Scan-historik

Én gennemført scanning: cookies og trackere fra scanningen den 27. juli 2026.

Seneste scanninger

27. juli 2026 5 8

Er 3levers.ai din website?

Gør krav på sitet for at overvåge dine cookies og trackere, opsætte et compliant samtykkebanner med automatisk script-blokering og holde din cookiepolitik opdateret.