Skip to main content
adces24.org

adces24.org

https://adces24.org

Τελευταία σάρωση July 29, 2026

Μια σάρωση cookies του adces24.org που ολοκληρώθηκε στις July 29, 2026 εντόπισε 11 cookies και 10 αιτήματα παρακολούθησης τρίτων. Η αξιολόγηση κάλυψε 10 σελίδες σε 10 μοναδικά πρότυπα σελίδων. Δεν ανιχνεύθηκε πλατφόρμα διαχείρισης συναίνεσης. Με 10 αιτήματα τρίτων από 2 παρόχους, ο ιστότοπος ενδέχεται να μην πληροί τις απαιτήσεις GDPR και ePrivacy.

Cookies

11

Τρίτων

0

Trackers

10

Πάροχοι

2

Banner συγκατάθεσης

Δεν εντοπίστηκε

Σαρώσεις

1

Τι λείπει από αυτή τη διαμόρφωση

  • Δεν εντοπίστηκε πλατφόρμα διαχείρισης συγκατάθεσης.
  • Εντοπίστηκαν ετικέτες Google, αλλά δεν ανιχνεύθηκε το Google Consent Mode v2.

Συμμόρφωση ανά κοινό

Ευρωπαϊκή Ένωση

✗ Δεν πληρούται

GDPR + ePrivacy · Προηγούμενη συγκατάθεση (opt-in)

Ηνωμένο Βασίλειο

✗ Δεν πληρούται

UK GDPR + PECR · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Ηνωμένες Πολιτείες

! Χρειάζεται προσοχή

CCPA/CPRA + state laws · Ενημέρωση και εξαίρεση (opt-out)

Καναδάς

! Χρειάζεται προσοχή

PIPEDA + Québec Law 25 · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Βραζιλία

! Χρειάζεται προσοχή

LGPD · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Η σάρωση έγινε από την ΕΕ· οι ιστότοποι ενδέχεται να εμφανίζουν διαφορετικά banners ή παρακολούθηση σε άλλες περιοχές. Τα πορίσματα αντικατοπτρίζουν την παρατηρούμενη συμπεριφορά, μετρημένη με βάση τους κανόνες κάθε κοινού.

Ασφάλεια σύνδεσης

Υποστηρίζεται HTTPS

Ανακατευθύνει το HTTP σε HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Cookies

Εντοπίστηκαν 11 cookies: 2 απαραίτητα, 2 ανάλυσης, 0 μάρκετινγκ

Σύνολο

11

Απαραίτητα

2

Λειτουργικά

7

Αναλυτικά

2

Μάρκετινγκ

0

Άγνωστα

0

Φιλτράρισμα ανά κατηγορία
Όνομα Τομέας Κατηγορία Πάροχος Λήξη Ασφαλές HttpOnly Μέρος
_ga πριν από τη συγκατάθεση .adces24.org Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
_ga_QFTZ0RQQPL πριν από τη συγκατάθεση .adces24.org Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
ASPSESSIONIDAWBTTTTC πριν από τη συγκατάθεση www.adces24.org Functional Azure / Microsoft Συνεδρία 1st
ASPSESSIONIDSEDSRQSA πριν από τη συγκατάθεση www.adces24.org Functional Azure / Microsoft Συνεδρία 1st
ASPSESSIONIDSWRCACDQ πριν από τη συγκατάθεση www.adces24.org Functional Azure / Microsoft Συνεδρία 1st
AWSALB πριν από τη συγκατάθεση www.adces24.org Functional Amazon Web Services 7 d 1st
AWSALBCORS πριν από τη συγκατάθεση www.adces24.org Functional Amazon Web Services 7 d 1st
AWSALBTG πριν από τη συγκατάθεση www.adces24.org Functional Amazon Web Services 7 d 1st
AWSALBTGCORS πριν από τη συγκατάθεση www.adces24.org Functional Amazon Web Services 7 d 1st
_cfuvid .www.adces24.org Necessary Cloudflare Συνεδρία 1st
_cfuvid .adces24.org Necessary Cloudflare Συνεδρία 1st

Ιχνηλάτες τρίτων

10 αιτήματα εντοπίστηκαν από 2 παρόχους: Google LLC, Meta Platforms, Inc.

Analytics

2

Marketing

1

Necessary

5

Functional

1

Other

1

Πάροχος Κατηγορία Τύπος Τομέας
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Translate widget Functional script translate.google.com
Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Ιστορικό σαρώσεων

Μία ολοκληρωμένη σάρωση: cookies και trackers από τη σάρωση στις July 29, 2026.

Πρόσφατες σαρώσεις

July 29, 2026 11 10

Είναι το adces24.org ο ιστότοπός σας;

Διεκδικήστε τον για να παρακολουθείτε τα cookies και τους trackers σας, να ρυθμίσετε ένα συμμορφωμένο banner συγκατάθεσης με αυτόματο αποκλεισμό σεναρίων και να διατηρείτε ενημερωμένη την πολιτική cookies σας.