Skip to main content
comolake.today

comolake.today

https://comolake.today

Τελευταία σάρωση August 27, 2026

Μια σάρωση cookies του comolake.today που διενεργήθηκε στις August 27, 2026 εντόπισε 8 cookies και 10 αιτήματα παρακολούθησης τρίτων. Η αξιολόγηση κάλυψε 10 σελίδες σε 10 μοναδικά πρότυπα σελίδων. Ο ιστότοπος χρησιμοποιεί Complianz ως πλατφόρμα διαχείρισης συναίνεσης. Ούτε το IAB TCF v2.3 ούτε το Google Consent Mode v2 παρατηρήθηκε κατά τον έλεγχό μας. Ανιχνεύθηκαν 10 αιτήματα τρίτων από 4 παρόχους.

Cookies

8

Τρίτων

0

Trackers

10

Πάροχοι

4

Banner συγκατάθεσης

Complianz

Σαρώσεις

1

Τι λείπει από αυτή τη διαμόρφωση

  • Εντοπίστηκαν ετικέτες Google, αλλά δεν ανιχνεύθηκε το Google Consent Mode v2.

Συμμόρφωση ανά κοινό

Ευρωπαϊκή Ένωση

✗ Δεν πληρούται

GDPR + ePrivacy · Προηγούμενη συγκατάθεση (opt-in)

Ηνωμένο Βασίλειο

✗ Δεν πληρούται

UK GDPR + PECR · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Ηνωμένες Πολιτείες

✓ Πληροί αυτό το μοντέλο

CCPA/CPRA + state laws · Ενημέρωση και εξαίρεση (opt-out)

Καναδάς

! Χρειάζεται προσοχή

PIPEDA + Québec Law 25 · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Βραζιλία

! Χρειάζεται προσοχή

LGPD · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Η σάρωση έγινε από την ΕΕ· οι ιστότοποι ενδέχεται να εμφανίζουν διαφορετικά banners ή παρακολούθηση σε άλλες περιοχές. Τα πορίσματα αντικατοπτρίζουν την παρατηρούμενη συμπεριφορά, μετρημένη με βάση τους κανόνες κάθε κοινού.

Ασφάλεια σύνδεσης

Υποστηρίζεται HTTPS

Ανακατευθύνει το HTTP σε HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Cookies

Εντοπίστηκαν 8 cookies: 1 απαραίτητα, 7 ανάλυσης, 0 μάρκετινγκ

Σύνολο

8

Απαραίτητα

1

Λειτουργικά

0

Αναλυτικά

7

Μάρκετινγκ

0

Άγνωστα

0

Φιλτράρισμα ανά κατηγορία
Όνομα Τομέας Κατηγορία Πάροχος Λήξη Ασφαλές HttpOnly Μέρος
_ga πριν από τη συγκατάθεση .comolake.today Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
_gat_gtag_UA_153551477_1 πριν από τη συγκατάθεση .comolake.today Analytics Google Analytics Ληγμένο 1st
_ga_WNV14KPZ20 πριν από τη συγκατάθεση .comolake.today Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
_gid πριν από τη συγκατάθεση .comolake.today Analytics Google Analytics Ληγμένο 1st
_ym_d πριν από τη συγκατάθεση .comolake.today Analytics Yandex.Metrica 364 d 1st
_ym_isad πριν από τη συγκατάθεση .comolake.today Analytics Yandex.Metrica Ληγμένο 1st
_ym_uid πριν από τη συγκατάθεση .comolake.today Analytics Yandex.Metrica 364 d 1st
PHPSESSID comolake.today Necessary PHP Συνεδρία 1st

Αποθήκευση στο πρόγραμμα περιήγησης που ορίστηκε από τον ιστότοπο

Όνομα Τομέας Μέρος
_grecaptcha ορίστηκε από www.gstatic.com/recaptcha__en.js:822:304 https://comolake.today 1st πριν από τη συγκατάθεση
_ymBRC ορίστηκε από mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://comolake.today 1st πριν από τη συγκατάθεση
_ym_synced ορίστηκε από mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://comolake.today 1st πριν από τη συγκατάθεση
_ym26812653_lsid ορίστηκε από mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://comolake.today 1st πριν από τη συγκατάθεση
_ym26812653:0_reqNum ορίστηκε από mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://comolake.today 1st πριν από τη συγκατάθεση
_ym_uid ορίστηκε από mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://comolake.today 1st πριν από τη συγκατάθεση
_ym_retryReqs ορίστηκε από mc.yandex.ru/tag.js:57:428 https://comolake.today 1st πριν από τη συγκατάθεση

Ιχνηλάτες τρίτων

10 αιτήματα εντοπίστηκαν από 4 παρόχους: Google LLC, stats.sender.net, Meta Platforms, Inc., Yandex

Analytics

2

Marketing

3

Necessary

3

Functional

1

Other

1

Πάροχος Κατηγορία Τύπος Τομέας
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
stats.sender.net πριν από τη συγκατάθεση Analytics fetch stats.sender.net
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Yandex πριν από τη συγκατάθεση Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex πριν από τη συγκατάθεση Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com

Ιστορικό σαρώσεων

Μία ολοκληρωμένη σάρωση: cookies και trackers από τη σάρωση στις August 27, 2026.

Πρόσφατες σαρώσεις

August 27, 2026 8 10

Είναι το comolake.today ο ιστότοπός σας;

Διεκδικήστε τον για να παρακολουθείτε τα cookies και τους trackers σας, να ρυθμίσετε ένα συμμορφωμένο banner συγκατάθεσης με αυτόματο αποκλεισμό σεναρίων και να διατηρείτε ενημερωμένη την πολιτική cookies σας.