Skip to main content
gogogarden.dk

gogogarden.dk

https://gogogarden.dk

Τελευταία σάρωση September 23, 2026

Μια σάρωση cookies του gogogarden.dk που διενεργήθηκε στις September 23, 2026 εντόπισε 10 cookies και 20 αιτήματα παρακολούθησης τρίτων. Η αξιολόγηση κάλυψε 10 σελίδες σε 10 μοναδικά πρότυπα σελίδων. Ο ιστότοπος εφαρμόζει Cookiebot ως πλατφόρμα διαχείρισης συναίνεσης με Google Consent Mode v2. Το IAB TCF v2.3 δεν παρατηρήθηκε. Ανιχνεύθηκαν 20 αιτήματα τρίτων από 9 παρόχους.

Cookies

10

Τρίτων

0

Trackers

20

Πάροχοι

9

Banner συγκατάθεσης

Cookiebot

Σαρώσεις

1

Τι λείπει από αυτή τη διαμόρφωση

  • Ο αποκλεισμός σεναρίων γίνεται χειροκίνητα. Κάθε σενάριο πρέπει να επισημαίνεται με το χέρι και τα μη επισημασμένα σενάρια εκτελούνται πριν από τη συγκατάθεση.
  • Το Google Consent Mode v2 υπάρχει, αλλά δεν είναι ρυθμισμένο ως απορριφθέν από προεπιλογή για όλους τους τύπους αποθήκευσης.
  • Δεν υπάρχει επιλογή απόρριψης στο πρώτο επίπεδο· η άρνηση απαιτεί επιπλέον βήματα.

Συμμόρφωση ανά κοινό

Ευρωπαϊκή Ένωση

✗ Δεν πληρούται

GDPR + ePrivacy · Προηγούμενη συγκατάθεση (opt-in)

Ηνωμένο Βασίλειο

✗ Δεν πληρούται

UK GDPR + PECR · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Ηνωμένες Πολιτείες

✓ Πληροί αυτό το μοντέλο

CCPA/CPRA + state laws · Ενημέρωση και εξαίρεση (opt-out)

Καναδάς

! Χρειάζεται προσοχή

PIPEDA + Québec Law 25 · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Βραζιλία

! Χρειάζεται προσοχή

LGPD · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Η σάρωση έγινε από την ΕΕ· οι ιστότοποι ενδέχεται να εμφανίζουν διαφορετικά banners ή παρακολούθηση σε άλλες περιοχές. Τα πορίσματα αντικατοπτρίζουν την παρατηρούμενη συμπεριφορά, μετρημένη με βάση τους κανόνες κάθε κοινού.

Ασφάλεια σύνδεσης

Υποστηρίζεται HTTPS

Ανακατευθύνει το HTTP σε HTTPS

HSTS

Cookies

Εντοπίστηκαν 10 cookies: 0 απαραίτητα, 5 ανάλυσης, 4 μάρκετινγκ

Σύνολο

10

Απαραίτητα

0

Λειτουργικά

0

Αναλυτικά

5

Μάρκετινγκ

4

Άγνωστα

1

Φιλτράρισμα ανά κατηγορία
Όνομα Τομέας Κατηγορία Πάροχος Λήξη Ασφαλές HttpOnly Μέρος
_ga πριν από τη συγκατάθεση .gogogarden.dk Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
_ga_K5MTVE194P πριν από τη συγκατάθεση .gogogarden.dk Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
_gcl_au πριν από τη συγκατάθεση .gogogarden.dk Analytics Google Analytics 90 d 1st
_hjSessionUser_5098876 πριν από τη συγκατάθεση .gogogarden.dk Analytics Hotjar 365 d 1st
_hjSession_5098876 πριν από τη συγκατάθεση .gogogarden.dk Analytics Hotjar Ληγμένο 1st
_fbp πριν από τη συγκατάθεση .gogogarden.dk Marketing Facebook 90 d 1st
_uetsid πριν από τη συγκατάθεση .gogogarden.dk Marketing Microsoft Ads 1 d 1st
_uetvid πριν από τη συγκατάθεση .gogogarden.dk Marketing Microsoft Ads 1.1 yr 1st
__kla_id πριν από τη συγκατάθεση gogogarden.dk Marketing Klaviyo 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
__kla_session πριν από τη συγκατάθεση gogogarden.dk Unknown - Ληγμένο 1st

Αποθήκευση στο πρόγραμμα περιήγησης που ορίστηκε από τον ιστότοπο

Όνομα Τομέας Μέρος
_kla_test ορίστηκε από static-tracking.klaviyo.com/fender_analytics.899102af0d84f.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
_kla_session_test ορίστηκε από static-tracking.klaviyo.com/fender_analytics.899102af0d84f.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
__kl_key ορίστηκε από static-tracking.klaviyo.com/fender_analytics.899102af0d84f.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
__storage_test__ ορίστηκε από static.klaviyo.com/default~signup_forms~in_app_forms.974901e175d2d.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
kl-post-identification-sync ορίστηκε από static-tracking.klaviyo.com/post_identification_sync.fd0785a161164.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
lastExternalReferrer ορίστηκε από connect.facebook.net/fbevents.js:202:242 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
lastExternalReferrerTime ορίστηκε από connect.facebook.net/fbevents.js:202:242 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
_hjLocalStorageTest ορίστηκε από script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217285 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
_hjSessionStorageTest ορίστηκε από script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217510 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
klaviyoPagesVisitCountV2 ορίστηκε από static.klaviyo.com/3117.c15b8db8bf42f.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
klaviyoOnsite ορίστηκε από static.klaviyo.com/default~signup_forms~in_app_forms.974901e175d2d.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
_uetsid ορίστηκε από bat.bing.com/bat.js:1:37958 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
_uetsid_exp ορίστηκε από bat.bing.com/bat.js:1:37984 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
_uetvid ορίστηκε από bat.bing.com/bat.js:1:37958 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
_uetvid_exp ορίστηκε από bat.bing.com/bat.js:1:37984 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
787675449 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
829799958 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
__sak ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331437 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
620393351 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
361218512 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
__sak ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332008 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
640997806 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
805578320 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
936380493 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
_gcl_ls ορίστηκε από www.googletagmanager.com/js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
$referrer ορίστηκε από static-tracking.klaviyo.com/fender_analytics.899102af0d84f.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
$last_referrer ορίστηκε από static-tracking.klaviyo.com/fender_analytics.899102af0d84f.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
460231548 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
675723176 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
132537464 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
375043186 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
156617839 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
947043204 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
153406118 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
659955121 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
692479476 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
843325981 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
776099597 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
853586780 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
62184862 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
436586593 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
821619723 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
339216358 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
228277956 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
825035091 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
301448482 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
395542713 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
828090847 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
479920473 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
532261183 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
391450664 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
752331757 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
666170618 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
678295301 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
359774889 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
24478924 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
863102055 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
975842988 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
293476170 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
372000222 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
535008645 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
221955227 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
556133483 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
836126412 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
68250815 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
520540804 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
99008541 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
885930656 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
830274383 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
sentSessionStartedEvent ορίστηκε από static-tracking.klaviyo.com/telemetry.f0be3a77f0e9e.js https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
225502263 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
850636119 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
735537238 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
844515691 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
675876445 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
917553331 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
153706383 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
112625331 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
149036585 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
792299517 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
155168595 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
351765633 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
741377437 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
409312761 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
529594398 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
981494601 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
677310479 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
372731153 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
841488171 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
239997858 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
797842739 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
623535529 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
783656797 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
32286244 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:331775 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
562430292 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
756221768 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:332354 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
448205121 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση
349416252 ορίστηκε από gogogarden.dk/_app-c69f59d459a19245.js:1:271425 https://gogogarden.dk 1st πριν από τη συγκατάθεση

Ιχνηλάτες τρίτων

20 αιτήματα εντοπίστηκαν από 9 παρόχους: ContentSquare, Google LLC, Microsoft, www.google.com, Klaviyo Inc....

Analytics

8

Marketing

6

Necessary

4

Functional

0

Other

2

Πάροχος Κατηγορία Τύπος Τομέας
ContentSquare πριν από τη συγκατάθεση ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare πριν από τη συγκατάθεση ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Firebase Analytics Analytics script firebase.googleapis.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Firebase SDK Analytics script firebaseinstallations.googleapis.com
Microsoft πριν από τη συγκατάθεση Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
www.google.com πριν από τη συγκατάθεση Analytics fetch www.google.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Ads Marketing script www.google.com
Klaviyo Inc. πριν από τη συγκατάθεση Klaviyo email marketing Marketing script static.klaviyo.com
Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Microsoft πριν από τη συγκατάθεση Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Microsoft Corporation πριν από τη συγκατάθεση Bing Ads tracking Marketing pixel c.bing.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Ιστορικό σαρώσεων

Μία ολοκληρωμένη σάρωση: cookies και trackers από τη σάρωση στις September 23, 2026.

Πρόσφατες σαρώσεις

September 23, 2026 10 20

Είναι το gogogarden.dk ο ιστότοπός σας;

Διεκδικήστε τον για να παρακολουθείτε τα cookies και τους trackers σας, να ρυθμίσετε ένα συμμορφωμένο banner συγκατάθεσης με αυτόματο αποκλεισμό σεναρίων και να διατηρείτε ενημερωμένη την πολιτική cookies σας.