Skip to main content
greateightfriends.com

greateightfriends.com

https://greateightfriends.com

Τελευταία σάρωση September 24, 2026

Μια σάρωση cookies του greateightfriends.com που πραγματοποιήθηκε στις September 24, 2026 εντόπισε 7 cookies και 8 αιτήματα παρακολούθησης τρίτων. Η αξιολόγηση κάλυψε 10 σελίδες σε 10 μοναδικά πρότυπα σελίδων. Ο ιστότοπος εφαρμόζει consentmanager ως πλατφόρμα διαχείρισης συναίνεσης με IAB TCF v2.3. Το Google Consent Mode v2 δεν παρατηρήθηκε. Ανιχνεύθηκαν 8 αιτήματα τρίτων από 4 παρόχους.

Cookies

7

Τρίτων

0

Trackers

8

Πάροχοι

4

Banner συγκατάθεσης

consentmanager

Σαρώσεις

1

Τι λείπει από αυτή τη διαμόρφωση

  • Εντοπίστηκαν ετικέτες Google, αλλά δεν ανιχνεύθηκε το Google Consent Mode v2.

Συμμόρφωση ανά κοινό

Ευρωπαϊκή Ένωση

✗ Δεν πληρούται

GDPR + ePrivacy · Προηγούμενη συγκατάθεση (opt-in)

Ηνωμένο Βασίλειο

✗ Δεν πληρούται

UK GDPR + PECR · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Ηνωμένες Πολιτείες

✓ Πληροί αυτό το μοντέλο

CCPA/CPRA + state laws · Ενημέρωση και εξαίρεση (opt-out)

Καναδάς

! Χρειάζεται προσοχή

PIPEDA + Québec Law 25 · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Βραζιλία

! Χρειάζεται προσοχή

LGPD · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Η σάρωση έγινε από την ΕΕ· οι ιστότοποι ενδέχεται να εμφανίζουν διαφορετικά banners ή παρακολούθηση σε άλλες περιοχές. Τα πορίσματα αντικατοπτρίζουν την παρατηρούμενη συμπεριφορά, μετρημένη με βάση τους κανόνες κάθε κοινού.

Ασφάλεια σύνδεσης

Υποστηρίζεται HTTPS

Ανακατευθύνει το HTTP σε HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Cookies

Εντοπίστηκαν 7 cookies: 0 απαραίτητα, 4 ανάλυσης, 0 μάρκετινγκ

Σύνολο

7

Απαραίτητα

0

Λειτουργικά

2

Αναλυτικά

4

Μάρκετινγκ

0

Άγνωστα

1

Φιλτράρισμα ανά κατηγορία
Όνομα Τομέας Κατηγορία Πάροχος Λήξη Ασφαλές HttpOnly Μέρος
_ga πριν από τη συγκατάθεση .greateightfriends.com Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
_ga_RXDFZFRJWL πριν από τη συγκατάθεση .greateightfriends.com Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
_ga_S5GF0F79L9 πριν από τη συγκατάθεση .greateightfriends.com Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών 1st
_gid πριν από τη συγκατάθεση .greateightfriends.com Analytics Google Analytics 1 d 1st
__cmpcccx134349 .greateightfriends.com Functional Consentmanager.net 182 d 1st
__cmpconsentx134349 .greateightfriends.com Functional Consentmanager.net 182 d 1st
burst_uid πριν από τη συγκατάθεση greateightfriends.com Unknown - 30 d 1st

Αποθήκευση στο πρόγραμμα περιήγησης που ορίστηκε από τον ιστότοπο

Όνομα Τομέας Μέρος
mv_session_duration ορίστηκε από scripts.mediavine.com/wrapper.min.js https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
cmp_gpcConsentModeEligible.aae8faf2c2da9 ορίστηκε από eu-us.consentmanager.net/cmp.php https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__cmpconsentx134349_.greateightfriends.com ορίστηκε από eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__cmpconsentx134349_expire_.greateightfriends.com ορίστηκε από eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__cmpcccx134349_.greateightfriends.com ορίστηκε από eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__cmpcccx134349_expire_.greateightfriends.com ορίστηκε από eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__9xfeyffgw7 ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__zihbii8p8g8 ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__dqz9m3gdswh ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__du91xmx89cg ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__pryn1cgd8w ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__e7ms0mog1l6 ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__wlyxt8rvwd ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__8i9ucib8nn5 ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__wvwsia15bem ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__odn62caldq ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__g7ezscjij3e ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__p6irov1ej1g ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__js1rutwtbz ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__8mngioqdre ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__zun9obx7qnm ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__yjflvb10pc8 ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__v521d1z769p ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__fy9j2p9xjge ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__cweigpke5up ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__ydh5av6c44 ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__eghr7vn7pce ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__8e69tho52te ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__lm57er0b7s ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__zlaaz3fjk2s ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__kn2wdikk2e ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__y4vupsftd0m ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__elau9xdde4c ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__zx4yh5kgxh ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__std0zt5dykb ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__v7exddylwje ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__5ng09iwaywj ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__2ig4jj02g0n ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
__resilient_storage_test__cq26a6h2db8 ορίστηκε από faves.grow.me/app.f69b217.js:2:8652 https://greateightfriends.com 1st πριν από τη συγκατάθεση

Ιχνηλάτες τρίτων

8 αιτήματα εντοπίστηκαν από 4 παρόχους: Google LLC, metrics.rapidedge.io, Mediavine, consentmanager GmbH

Analytics

2

Marketing

2

Necessary

1

Functional

0

Other

3

Πάροχος Κατηγορία Τύπος Τομέας
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
metrics.rapidedge.io πριν από τη συγκατάθεση Analytics script metrics.rapidedge.io
Mediavine πριν από τη συγκατάθεση Mediavine tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script scripts.mediavine.com
Mediavine πριν από τη συγκατάθεση Mediavine tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script faves.grow.me
consentmanager GmbH consentmanager CMP Necessary script eu-us.consentmanager.net
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com

Ιστορικό σαρώσεων

Μία ολοκληρωμένη σάρωση: cookies και trackers από τη σάρωση στις September 24, 2026.

Πρόσφατες σαρώσεις

September 24, 2026 7 8

Είναι το greateightfriends.com ο ιστότοπός σας;

Διεκδικήστε τον για να παρακολουθείτε τα cookies και τους trackers σας, να ρυθμίσετε ένα συμμορφωμένο banner συγκατάθεσης με αυτόματο αποκλεισμό σεναρίων και να διατηρείτε ενημερωμένη την πολιτική cookies σας.