greenpan.dk
Τελευταία σάρωση September 24, 2026
Μια σάρωση cookies του greenpan.dk που πραγματοποιήθηκε στις September 24, 2026 εντόπισε 14 cookies και 29 αιτήματα παρακολούθησης τρίτων. Η αξιολόγηση κάλυψε 10 σελίδες σε 10 μοναδικά πρότυπα σελίδων. Δεν ανιχνεύθηκε πλατφόρμα διαχείρισης συναίνεσης. Με 29 αιτήματα τρίτων από 16 παρόχους, ο ιστότοπος ενδέχεται να μην πληροί τις απαιτήσεις GDPR και ePrivacy.
Βαθμολογία συμπεριφοράς συγκατάθεσης
16 / 100
Αυτός ο ιστότοπος έθεσε πολλαπλά cookies παρακολούθησης πριν συναινέσει ο επισκέπτης. Σύμφωνα με το άρθρο 5(3) της ePrivacy, αυτά απαιτούν προηγούμενη συγκατάθεση.
Αυτοματοποιημένος έλεγχος των σαρωμένων σελίδων σε δεδομένη χρονική στιγμή. Δεν αποτελεί νομική συμβουλή. Πώς λειτουργεί ο έλεγχός μας.
Επίπεδο επιβολής συγκατάθεσης
-
1
Τίποτα μη απαραίτητο δεν εκτελείται πριν δοθεί η συγκατάθεση. Αυτή είναι η αυστηρή ερμηνεία του άρθρου 5(3) της ePrivacy και η ισχυρότερη θέση.
-
2
Οι ετικέτες Google φορτώνονται με την αποθήκευση ρυθμισμένη από προεπιλογή ως απορριφθείσα και στέλνουν μόνο σήματα χωρίς cookies πριν από τη συγκατάθεση. Επιτρέπεται στο μοντέλο της Google, αλλά δεν αποτελεί την αυστηρή ερμηνεία του άρθρου 5(3).
-
3
Μερική επιβολή Αυτός ο ιστότοπος
Το Google Consent Mode v2 περιορίζει τις ετικέτες Google, αλλά άλλοι ιχνηλάτες ή cookies παρατηρήθηκαν πριν από τη συγκατάθεση.
-
4
Εκτελείται πριν από τη συγκατάθεση
Ιχνηλάτες ή cookies εκτελούνται προτού συναινέσει ο επισκέπτης, χωρίς σήματα συγκατάθεσης που να τους περιορίζουν.
Χρονολόγιο φόρτωσης πριν από τη συγκατάθεση
Χιλιοστά του δευτερολέπτου από την έναρξη της πλοήγησης μέχρι την αποστολή κάθε αιτήματος ή τον ορισμό κάθε cookie.
και 86 ακόμη
Παρατηρήθηκε πριν από τη συγκατάθεση
Cookies που ορίστηκαν πριν τη συγκατάθεση (14)
-
_fbpmarketing · Facebook -
BVBRANDIDanalytics · Bazaar Voice -
BVBRANDSIDanalytics · Bazaar Voice -
_shopify_essentialfunctional · Shopify -
cartfunctional · E-commerce -
cart_currencyfunctional · E-commerce -
localizationfunctional · Shopify -
__cvg_sessionunknown -
__cvg_sidunknown -
__cvg_uidunknown -
BVImplmain_siteunknown -
first_pla_callunknown -
storefront_urlunknown -
cookieconsent_preferences_disablednecessary · Cookie Consent
Αιτήματα παρακολούθησης πριν από τη συγκατάθεση (18)
- app.runconverge.com app.runconverge.com ορίστηκε από www.greenpan.dk/vores-teknologi · στα 1329 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com ορίστηκε από www.greenpan.dk/pfas-free · στα 306 ms
- Microsoft www.clarity.ms ορίστηκε από www.greenpan.dk/pfas-free · στα 396 ms
- New Relic js-agent.newrelic.com ορίστηκε από www.greenpan.dk/vores-teknologi · στα 928 ms
- New Relic Inc. bam.nr-data.net ορίστηκε από www.greenpan.dk/vores-teknologi · στα 974 ms
- Shopify otlp-http-production.shopifysvc.com ορίστηκε από www.greenpan.dk/vores-teknologi · στα 565 ms
- Shopify Inc. monorail-edge.shopifysvc.com ορίστηκε από www.greenpan.dk/login · στα 989 ms
- static.runconverge.com static.runconverge.com στα 351 ms
- tr.runconverge.com tr.runconverge.com ορίστηκε από www.greenpan.dk/vores-teknologi · στα 662 ms
- Zendesk Inc. static.zdassets.com ορίστηκε από www.greenpan.dk/pfas-free · στα 431 ms
- Google LLC www.youtube.com ορισμός cookie στα 430 ms
- Klaviyo Inc. static.klaviyo.com στα 353 ms
- και 6 ακόμη
Πώς δοκιμάσαμε
Πρόγραμμα περιήγησης: Chrome/150.0.7871.124 · Προέλευση σάρωσης: EU · Viewport: 1440×900 · Ελέγχθηκε: 24 Sep 2026 15:14
Cookies
14
Τρίτων
0
Trackers
29
Πάροχοι
16
Banner συγκατάθεσης
Δεν εντοπίστηκε
Σαρώσεις
1
Τι λείπει από αυτή τη διαμόρφωση
- Δεν εντοπίστηκε πλατφόρμα διαχείρισης συγκατάθεσης.
Συμμόρφωση ανά κοινό
Ευρωπαϊκή Ένωση
✗ Δεν πληρούταιGDPR + ePrivacy · Προηγούμενη συγκατάθεση (opt-in)
Ηνωμένο Βασίλειο
✗ Δεν πληρούταιUK GDPR + PECR · Βασισμένο στη συγκατάθεση
Ηνωμένες Πολιτείες
✓ Πληροί αυτό το μοντέλοCCPA/CPRA + state laws · Ενημέρωση και εξαίρεση (opt-out)
Καναδάς
! Χρειάζεται προσοχήPIPEDA + Québec Law 25 · Βασισμένο στη συγκατάθεση
Βραζιλία
! Χρειάζεται προσοχήLGPD · Βασισμένο στη συγκατάθεση
Η σάρωση έγινε από την ΕΕ· οι ιστότοποι ενδέχεται να εμφανίζουν διαφορετικά banners ή παρακολούθηση σε άλλες περιοχές. Τα πορίσματα αντικατοπτρίζουν την παρατηρούμενη συμπεριφορά, μετρημένη με βάση τους κανόνες κάθε κοινού.
Ασφάλεια σύνδεσης
Υποστηρίζεται HTTPS
✓Ανακατευθύνει το HTTP σε HTTPS
✓HSTS
✓Content Security Policy
✓
Ιχνηλάτες τρίτων
29 αιτήματα εντοπίστηκαν από 16 παρόχους: app.runconverge.com, Google LLC, Microsoft, New Relic, New Relic Inc....
Ιχνηλάτες τρίτων
29 αιτήματα εντοπίστηκαν από 16 παρόχους: app.runconverge.com, Google LLC, Microsoft, New Relic, New Relic Inc....
Analytics
9
Marketing
6
Necessary
11
Functional
1
Other
2
| Πάροχος | Κατηγορία | Τύπος | Τομέας |
|---|---|---|---|
| app.runconverge.com πριν από τη συγκατάθεση | Analytics | fetch | app.runconverge.com |
| Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Microsoft πριν από τη συγκατάθεση Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | www.clarity.ms |
| New Relic πριν από τη συγκατάθεση New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | js-agent.newrelic.com |
| New Relic Inc. πριν από τη συγκατάθεση New Relic data beacon | Analytics | pixel | bam.nr-data.net |
| Shopify πριν από τη συγκατάθεση Shopify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | otlp-http-production.shopifysvc.com |
| Shopify Inc. πριν από τη συγκατάθεση Shopify analytics | Analytics | pixel | monorail-edge.shopifysvc.com |
| static.runconverge.com πριν από τη συγκατάθεση | Analytics | script | static.runconverge.com |
| tr.runconverge.com πριν από τη συγκατάθεση | Analytics | fetch | tr.runconverge.com |
| Zendesk Inc. πριν από τη συγκατάθεση Zendesk assets | Functional | script | static.zdassets.com |
| Google LLC πριν από τη συγκατάθεση YouTube embedded video | Marketing | iframe | www.youtube.com |
| Klaviyo Inc. πριν από τη συγκατάθεση Klaviyo email marketing | Marketing | script | static.klaviyo.com |
| Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Predactiv πριν από τη συγκατάθεση Predactiv tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) | Marketing | script | platform-api.sharethis.com |
| TrustPilot πριν από τη συγκατάθεση TrustPilot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | ecommplugins-scripts.trustpilot.com |
| Bazaarvoice Bazaarvoice tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | apps.bazaarvoice.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | i.ytimg.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | jnn-pa.googleapis.com |
| Shopify Shopify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | shop.app |
| Shopify Inc. Shopify platform | Necessary | script | cdn.shopify.com |
| TrustPilot TrustPilot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | widget.trustpilot.com |
| Zendesk Zendesk tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | ekr.zdassets.com |
| Zendesk Zendesk tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | the-cookware-company.zendesk.com |
| Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | googleads.g.doubleclick.net |
Ιστορικό σαρώσεων
Μία ολοκληρωμένη σάρωση: cookies και trackers από τη σάρωση στις September 24, 2026.
Πρόσφατες σαρώσεις
| September 24, 2026 | 14 29 |
Περισσότερες αξιολογήσεις συμμόρφωσης cookies
One moment, please...
greentechstore.dk
Luft- og Gasrensning - GreenTech Engineering
greentechengineering.dk
Greentec Energy | Eksperter i solceller til erh...
greentec-energy.dk
greenspinpartners.dk
greenspinpartners.dk
BLOG - Tina Beermann - Greensoul - klinisk diæ...
greensoul.dk
Få el på din cykel eller ladcykel og spar op ...
greenrider.dk
One moment, please...
greenride.dk
Green Pita - Risskov - Takeaway Restaurant - On...
greenpita.dk
Είναι το greenpan.dk ο ιστότοπός σας;
Διεκδικήστε τον για να παρακολουθείτε τα cookies και τους trackers σας, να ρυθμίσετε ένα συμμορφωμένο banner συγκατάθεσης με αυτόματο αποκλεισμό σεναρίων και να διατηρείτε ενημερωμένη την πολιτική cookies σας.