hauteflorist.co.uk
Τελευταία σάρωση September 27, 2026
Μια σάρωση cookies του hauteflorist.co.uk που διενεργήθηκε στις September 27, 2026 εντόπισε 15 cookies και 31 αιτήματα παρακολούθησης τρίτων. Η αξιολόγηση κάλυψε 10 σελίδες σε 10 μοναδικά πρότυπα σελίδων. Δεν ανιχνεύθηκε πλατφόρμα διαχείρισης συναίνεσης. Με 31 αιτήματα τρίτων από 19 παρόχους, ο ιστότοπος ενδέχεται να μην πληροί τις απαιτήσεις GDPR και ePrivacy.
Βαθμολογία συμπεριφοράς συγκατάθεσης
8 / 100
Αυτός ο ιστότοπος έθεσε πολλαπλά cookies παρακολούθησης πριν συναινέσει ο επισκέπτης. Σύμφωνα με το άρθρο 5(3) της ePrivacy, αυτά απαιτούν προηγούμενη συγκατάθεση.
Αυτοματοποιημένος έλεγχος των σαρωμένων σελίδων σε δεδομένη χρονική στιγμή. Δεν αποτελεί νομική συμβουλή. Πώς λειτουργεί ο έλεγχός μας.
Επίπεδο επιβολής συγκατάθεσης
-
1
Τίποτα μη απαραίτητο δεν εκτελείται πριν δοθεί η συγκατάθεση. Αυτή είναι η αυστηρή ερμηνεία του άρθρου 5(3) της ePrivacy και η ισχυρότερη θέση.
-
2
Οι ετικέτες Google φορτώνονται με την αποθήκευση ρυθμισμένη από προεπιλογή ως απορριφθείσα και στέλνουν μόνο σήματα χωρίς cookies πριν από τη συγκατάθεση. Επιτρέπεται στο μοντέλο της Google, αλλά δεν αποτελεί την αυστηρή ερμηνεία του άρθρου 5(3).
-
3
Μερική επιβολή Αυτός ο ιστότοπος
Το Google Consent Mode v2 περιορίζει τις ετικέτες Google, αλλά άλλοι ιχνηλάτες ή cookies παρατηρήθηκαν πριν από τη συγκατάθεση.
-
4
Εκτελείται πριν από τη συγκατάθεση
Ιχνηλάτες ή cookies εκτελούνται προτού συναινέσει ο επισκέπτης, χωρίς σήματα συγκατάθεσης που να τους περιορίζουν.
Χρονολόγιο φόρτωσης πριν από τη συγκατάθεση
Χιλιοστά του δευτερολέπτου από την έναρξη της πλοήγησης μέχρι την αποστολή κάθε αιτήματος ή τον ορισμό κάθε cookie.
και 33 ακόμη
Παρατηρήθηκε πριν από τη συγκατάθεση
Cookies που ορίστηκαν πριν τη συγκατάθεση (15)
-
__qcamarketing · Quantcast -
_fbpmarketing · Facebook -
_pin_unauthmarketing · Pinterest -
_uetsidmarketing · Microsoft Ads -
_uetvidmarketing · Microsoft Ads -
AWSALBfunctional · Amazon Web Services -
AWSALBCORSfunctional · Amazon Web Services -
TawkConnectionTimefunctional · Tawk.to Chat -
__mmapiwsidunknown -
__spdtunknown -
cf_zaraz_clientunknown -
cfz_zaraz-analyticsunknown -
ph_phc_AM2Q95DfBsUsAATReRJGogJVugsyisApbovND7KN6o3Z_posthogunknown -
twk_idm_keyunknown -
PHPSESSIDnecessary · PHP
Αιτήματα παρακολούθησης πριν από τη συγκατάθεση (23)
- Cloudflare Inc. static.cloudflareinsights.com στα 356 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com στα 354 ms
- Microsoft www.clarity.ms ορισμός cookie στα 516 ms
- New Relic js-agent.newrelic.com ορίστηκε από www.hauteflorist.co.uk/terms · στα 798 ms
- New Relic bam.eu01.nr-data.net ορίστηκε από www.hauteflorist.co.uk/terms · στα 853 ms
- Pinterest s.pinimg.com ορίστηκε από www.hauteflorist.co.uk/evrh · στα 516 ms
- pixel.byspotify.com pixel.byspotify.com στα 517 ms
- PostHog eu-assets.i.posthog.com ορίστηκε από www.hauteflorist.co.uk/terms · στα 418 ms
- Google LLC www.google.com στα 355 ms
- tawk.to Inc. embed.tawk.to ορίστηκε από www.hauteflorist.co.uk/terms · στα 471 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com στα 772 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net στα 355 ms
- και 11 ακόμη
Πώς δοκιμάσαμε
Πρόγραμμα περιήγησης: Chrome/150.0.7871.124 · Προέλευση σάρωσης: EU · Viewport: 1440×900 · Ελέγχθηκε: 27 Sep 2026 07:49
Cookies
15
Τρίτων
0
Trackers
31
Πάροχοι
19
Banner συγκατάθεσης
Δεν εντοπίστηκε
Σαρώσεις
1
Τι λείπει από αυτή τη διαμόρφωση
- Δεν εντοπίστηκε πλατφόρμα διαχείρισης συγκατάθεσης.
Συμμόρφωση ανά κοινό
Ευρωπαϊκή Ένωση
✗ Δεν πληρούταιGDPR + ePrivacy · Προηγούμενη συγκατάθεση (opt-in)
Ηνωμένο Βασίλειο
✗ Δεν πληρούταιUK GDPR + PECR · Βασισμένο στη συγκατάθεση
Ηνωμένες Πολιτείες
✓ Πληροί αυτό το μοντέλοCCPA/CPRA + state laws · Ενημέρωση και εξαίρεση (opt-out)
Καναδάς
! Χρειάζεται προσοχήPIPEDA + Québec Law 25 · Βασισμένο στη συγκατάθεση
Βραζιλία
! Χρειάζεται προσοχήLGPD · Βασισμένο στη συγκατάθεση
Η σάρωση έγινε από την ΕΕ· οι ιστότοποι ενδέχεται να εμφανίζουν διαφορετικά banners ή παρακολούθηση σε άλλες περιοχές. Τα πορίσματα αντικατοπτρίζουν την παρατηρούμενη συμπεριφορά, μετρημένη με βάση τους κανόνες κάθε κοινού.
Ασφάλεια σύνδεσης
Υποστηρίζεται HTTPS
✓Ανακατευθύνει το HTTP σε HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Ιχνηλάτες τρίτων
31 αιτήματα εντοπίστηκαν από 19 παρόχους: Cloudflare Inc., Google LLC, Microsoft, New Relic, Pinterest...
Ιχνηλάτες τρίτων
31 αιτήματα εντοπίστηκαν από 19 παρόχους: Cloudflare Inc., Google LLC, Microsoft, New Relic, Pinterest...
Analytics
8
Marketing
9
Necessary
8
Functional
2
Other
4
| Πάροχος | Κατηγορία | Τύπος | Τομέας |
|---|---|---|---|
| Cloudflare Inc. πριν από τη συγκατάθεση Cloudflare Web Analytics | Analytics | script | static.cloudflareinsights.com |
| Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Microsoft πριν από τη συγκατάθεση Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | www.clarity.ms |
| New Relic πριν από τη συγκατάθεση New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | js-agent.newrelic.com |
| New Relic πριν από τη συγκατάθεση New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | bam.eu01.nr-data.net |
| Pinterest πριν από τη συγκατάθεση Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | s.pinimg.com |
| pixel.byspotify.com πριν από τη συγκατάθεση | Analytics | script | pixel.byspotify.com |
| PostHog πριν από τη συγκατάθεση PostHog tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | eu-assets.i.posthog.com |
| Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google reCAPTCHA bot protection | Functional | script | www.google.com |
| tawk.to Inc. πριν από τη συγκατάθεση tawk.to live chat | Functional | script | embed.tawk.to |
| Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Microsoft πριν από τη συγκατάθεση Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | pixel | bat.bing.com |
| Microsoft Advertising πριν από τη συγκατάθεση Microsoft Advertising (Bing Ads) UET tag: conversion tracking and remarketing | Marketing | script | bat.bing.net |
| Microsoft Corporation πριν από τη συγκατάθεση Bing Ads tracking | Marketing | pixel | c.bing.com |
| Pinterest Inc. πριν από τη συγκατάθεση Pinterest conversion tag | Marketing | pixel | ct.pinterest.com |
| Quantcast πριν από τη συγκατάθεση Quantcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | secure.quantserve.com |
| Quantcast πριν από τη συγκατάθεση Quantcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | rules.quantcount.com |
| Spotify πριν από τη συγκατάθεση Spotify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | pixels.spotify.com |
| AfterPay AfterPay tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | static-us.afterpay.com |
| Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS | Necessary | script | cdnjs.cloudflare.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Paypal Paypal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.paypal.com |
| PayPal Holdings PayPal SDK | Necessary | script | www.paypal.com |
| Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | cdn.jsdelivr.net |
| Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| MaxMind πριν από τη συγκατάθεση MaxMind tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) | Unknown | script | device.maxmind.com |
| MaxMind πριν από τη συγκατάθεση MaxMind tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) | Unknown | script | d-ipv6.mmapiws.com |
Ιστορικό σαρώσεων
Μία ολοκληρωμένη σάρωση: cookies και trackers από τη σάρωση στις September 27, 2026.
Πρόσφατες σαρώσεις
| September 27, 2026 | 15 31 |
Περισσότερες αξιολογήσεις συμμόρφωσης cookies
Hawkins Thomas Wealth – Official Website
hawkinsthomas.co.uk
Robot Challenge Screen
hawkinselectric.co.uk
New and Used Cars | Cornwall | Hawkins Motors Ltd
hawkins.co.uk
Robot Challenge Screen
hawkins-group.co.uk
Robot Challenge Screen
hawkins-electrical.co.uk
hawkins-carpentry.co.uk
hawkins-carpentry.co.uk
IMG_4669.webp (1024×683)
hawkhurstbreadshed.co.uk
Security Verification
hawkhurstlof.co.uk
Είναι το hauteflorist.co.uk ο ιστότοπός σας;
Διεκδικήστε τον για να παρακολουθείτε τα cookies και τους trackers σας, να ρυθμίσετε ένα συμμορφωμένο banner συγκατάθεσης με αυτόματο αποκλεισμό σεναρίων και να διατηρείτε ενημερωμένη την πολιτική cookies σας.