Skip to main content
massageboutik.com

massageboutik.com

https://massageboutik.com

Τελευταία σάρωση October 24, 2026

Μια σάρωση cookies του massageboutik.com που διενεργήθηκε στις October 24, 2026 εντόπισε 12 cookies και 22 αιτήματα παρακολούθησης τρίτων. Η αξιολόγηση κάλυψε 10 σελίδες σε 10 μοναδικά πρότυπα σελίδων. Ο ιστότοπος βασίζεται σε Cookiebot ως πλατφόρμα διαχείρισης συναίνεσης. Ούτε το IAB TCF v2.3 ούτε το Google Consent Mode v2 παρατηρήθηκε κατά τον έλεγχό μας. Ανιχνεύθηκαν 22 αιτήματα τρίτων από 10 παρόχους.

Cookies

12

Τρίτων

0

Trackers

22

Πάροχοι

10

Banner συγκατάθεσης

Cookiebot

Σαρώσεις

1

Τι λείπει από αυτή τη διαμόρφωση

  • Ο αποκλεισμός σεναρίων γίνεται χειροκίνητα. Κάθε σενάριο πρέπει να επισημαίνεται με το χέρι και τα μη επισημασμένα σενάρια εκτελούνται πριν από τη συγκατάθεση.
  • Εντοπίστηκαν ετικέτες Google, αλλά δεν ανιχνεύθηκε το Google Consent Mode v2.
  • Δεν υπάρχει επιλογή απόρριψης στο πρώτο επίπεδο· η άρνηση απαιτεί επιπλέον βήματα.

Συμμόρφωση ανά κοινό

Ευρωπαϊκή Ένωση

✗ Δεν πληρούται

GDPR + ePrivacy · Προηγούμενη συγκατάθεση (opt-in)

Ηνωμένο Βασίλειο

✗ Δεν πληρούται

UK GDPR + PECR · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Ηνωμένες Πολιτείες

✓ Πληροί αυτό το μοντέλο

CCPA/CPRA + state laws · Ενημέρωση και εξαίρεση (opt-out)

Καναδάς

! Χρειάζεται προσοχή

PIPEDA + Québec Law 25 · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Βραζιλία

! Χρειάζεται προσοχή

LGPD · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Η σάρωση έγινε από την ΕΕ· οι ιστότοποι ενδέχεται να εμφανίζουν διαφορετικά banners ή παρακολούθηση σε άλλες περιοχές. Τα πορίσματα αντικατοπτρίζουν την παρατηρούμενη συμπεριφορά, μετρημένη με βάση τους κανόνες κάθε κοινού.

Ασφάλεια σύνδεσης

Υποστηρίζεται HTTPS

✓

Ανακατευθύνει το HTTP σε HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Cookies

Εντοπίστηκαν 12 cookies: 4 απαραίτητα, 4 ανάλυσης, 2 μάρκετινγκ

Σύνολο

12

Απαραίτητα

4

Λειτουργικά

0

Αναλυτικά

4

Μάρκετινγκ

2

Άγνωστα

2

Φιλτράρισμα ανά κατηγορία
Όνομα Τομέας Κατηγορία Πάροχος Λήξη Ασφαλές HttpOnly Μέρος
_clck πριν από τη συγκατάθεση .massageboutik.com Analytics Microsoft Clarity 365 d – – 1st
_clsk πριν από τη συγκατάθεση .massageboutik.com Analytics Microsoft Clarity 1 d – – 1st
_ga πριν από τη συγκατάθεση .massageboutik.com Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών – – 1st
_ga_4STHBG8PKY πριν από τη συγκατάθεση .massageboutik.com Analytics Google Analytics 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών – – 1st
_fbp πριν από τη συγκατάθεση .massageboutik.com Marketing Facebook 90 d – – 1st
_gcl_au πριν από τη συγκατάθεση .massageboutik.com Marketing Google Ads 90 d – – 1st
CookieConsent massageboutik.com Necessary Cookie Consent Συνεδρία ✓ – 1st
PHPSESSID massageboutik.com Necessary PHP 1.1 yr διάρκεια ζωής άνω των 13 μηνών ✓ ✓ 1st
__stripe_mid .massageboutik.com Necessary Stripe 365 d ✓ – 1st
__stripe_sid .massageboutik.com Necessary Stripe Ληγμένο ✓ – 1st
PrestaShop-5305e316f5127bdd1ff4b5cf7fa380f7 πριν από τη συγκατάθεση .massageboutik.com Unknown - 1.1 yr ✓ ✓ 1st
PrestaShop-b5d3ed80976cc7978fdc511b42c7091a πριν από τη συγκατάθεση .massageboutik.com Unknown - 20 d ✓ ✓ 1st

Αποθήκευση στο πρόγραμμα περιήγησης που ορίστηκε από τον ιστότοπο

Όνομα Τομέας Μέρος
_gcl_ls ορίστηκε από www.googletagmanager.com/js https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
RCFingerprint ορίστηκε από massageboutik.com/eventsClient.bundle.js:12:2340 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
W5FbCMXw6tIaEPiz_94D,4509671970_expiresAt ορίστηκε από www.gstatic.com/call-tracking_9.js:103:247 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
W5FbCMXw6tIaEPiz_94D,4509671970 ορίστηκε από www.gstatic.com/call-tracking_9.js:103:286 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
lastExternalReferrer ορίστηκε από connect.facebook.net/fbevents.js:204:242 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
lastExternalReferrerTime ορίστηκε από connect.facebook.net/fbevents.js:204:242 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
7mS5CLqq69IaEPiz_94D,18669310920_expiresAt ορίστηκε από www.gstatic.com/call-tracking_9.js:103:247 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
7mS5CLqq69IaEPiz_94D,18669310920 ορίστηκε από www.gstatic.com/call-tracking_9.js:103:286 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
massageboutik_moving_popup_seen ορίστηκε από massageboutik.com/theme.js:6565:28 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
RcProductList ορίστηκε από massageboutik.com/eventsClient.bundle.js:12:2340 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
cookiebottest ορίστηκε από consent.cookiebot.com/uc.js https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
_cltk ορίστηκε από scripts.clarity.ms/clarity.js:2:58434 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση
RcAttributionList ορίστηκε από massageboutik.com/eventsClient.bundle.js:12:2340 https://massageboutik.com 1st πριν από τη συγκατάθεση

Ιχνηλάτες τρίτων

22 αιτήματα εντοπίστηκαν από 10 παρόχους: Google LLC, Microsoft, Stripe Inc., www.google.com, Meta Platforms, Inc....

Analytics

6

Marketing

4

Necessary

6

Functional

0

Other

6

Πάροχος Κατηγορία Τύπος Τομέας
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script www.gstatic.com
Microsoft πριν από τη συγκατάθεση Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Stripe Inc. πριν από τη συγκατάθεση Stripe fraud detection Analytics script m.stripe.com
www.google.com πριν από τη συγκατάθεση Analytics fetch www.google.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Ads Marketing script www.google.com
Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft Corporation πριν από τη συγκατάθεση Bing Ads tracking Marketing pixel c.bing.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Stripe Inc. Stripe payment processing Necessary script js.stripe.com
UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script unpkg.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Stripe πριν από τη συγκατάθεση Stripe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script m.stripe.network
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Ιστορικό σαρώσεων

Μία ολοκληρωμένη σάρωση: cookies και trackers από τη σάρωση στις October 24, 2026.

Πρόσφατες σαρώσεις

October 24, 2026 12 22

Είναι το massageboutik.com ο ιστότοπός σας;

Διεκδικήστε τον για να παρακολουθείτε τα cookies και τους trackers σας, να ρυθμίσετε ένα συμμορφωμένο banner συγκατάθεσης με αυτόματο αποκλεισμό σεναρίων και να διατηρείτε ενημερωμένη την πολιτική cookies σας.