Skip to main content
wstyle.com.tw

wstyle.com.tw

https://wstyle.com.tw

Τελευταία σάρωση July 21, 2026

Μια σάρωση cookies του wstyle.com.tw που ολοκληρώθηκε στις July 21, 2026 εντόπισε 50 cookies και 37 αιτήματα παρακολούθησης τρίτων. Η αξιολόγηση κάλυψε 10 σελίδες σε 10 μοναδικά πρότυπα σελίδων. Δεν ανιχνεύθηκε πλατφόρμα διαχείρισης συναίνεσης. Με 37 αιτήματα τρίτων από 21 παρόχους, ο ιστότοπος ενδέχεται να μην πληροί τις απαιτήσεις GDPR και ePrivacy.

Cookies

50

Τρίτων

0

Trackers

37

Πάροχοι

21

Banner συγκατάθεσης

Δεν εντοπίστηκε

Σαρώσεις

1

Τι λείπει από αυτή τη διαμόρφωση

  • Δεν εντοπίστηκε πλατφόρμα διαχείρισης συγκατάθεσης.
  • Εντοπίστηκαν ετικέτες Google, αλλά δεν ανιχνεύθηκε το Google Consent Mode v2.

Συμμόρφωση ανά κοινό

Ευρωπαϊκή Ένωση

✗ Δεν πληρούται

GDPR + ePrivacy · Προηγούμενη συγκατάθεση (opt-in)

Ηνωμένο Βασίλειο

✗ Δεν πληρούται

UK GDPR + PECR · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Ηνωμένες Πολιτείες

! Χρειάζεται προσοχή

CCPA/CPRA + state laws · Ενημέρωση και εξαίρεση (opt-out)

Καναδάς

! Χρειάζεται προσοχή

PIPEDA + Québec Law 25 · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Βραζιλία

! Χρειάζεται προσοχή

LGPD · Βασισμένο στη συγκατάθεση

Η σάρωση έγινε από την ΕΕ· οι ιστότοποι ενδέχεται να εμφανίζουν διαφορετικά banners ή παρακολούθηση σε άλλες περιοχές. Τα πορίσματα αντικατοπτρίζουν την παρατηρούμενη συμπεριφορά, μετρημένη με βάση τους κανόνες κάθε κοινού.

Cookies

Εντοπίστηκαν 50 cookies: 1 απαραίτητα, 7 ανάλυσης, 2 μάρκετινγκ

Σύνολο

50

Απαραίτητα

1

Λειτουργικά

0

Αναλυτικά

7

Μάρκετινγκ

2

Άγνωστα

40

Φιλτράρισμα ανά κατηγορία
Όνομα Τομέας Κατηγορία Πάροχος Λήξη Ασφαλές HttpOnly Μέρος
_ga πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Analytics Google Analytics Ληγμένο 1st
_ga_DK2TQR19FG πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_N7ERK8YH08 πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_QBEE19EWV4 πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Analytics Google Analytics 83 d 1st
_gid πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Analytics Google Analytics Ληγμένο 1st
cto_bundle πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Marketing Criteo 1.1 yr 1st
_fbp πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Marketing Facebook 83 d 1st
ASP.NET_SessionId www.wstyle.com.tw Necessary ASP.NET Συνεδρία 1st
AviviD_already_exist πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_click_count_total πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_is_pb πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 358 d 1st
AviviD_landing_count πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_l_ul πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_l_un πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_max_pageviews πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_max_scroll_depth πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_max_scroll_depth_page_last πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_max_time_no_click πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_max_time_no_move πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_max_time_no_scroll πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_max_time_pageview πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_max_time_pageview_total πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_pageviews πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_refresh_uuid_status πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 1.1 yr 1st
AviviD_scroll_depth_last πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_scroll_depth_px_last πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_session_id πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_session_idl πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_show_sub πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_sw_version πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 1.1 yr 1st
AviviD_s_id πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 21 d 1st
AviviD_tid_rmed πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 1.1 yr 1st
AviviD_time_pageview_total πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_token_retake πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
AviviD_uuid πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 1.1 yr 1st
ch_tracking_uuid πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
fingerprint πριν από τη συγκατάθεση www.wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
ShopcartId πριν από τη συγκατάθεση www.wstyle.com.tw Unknown - 357 d 1st
show_avivid_native_subscribe πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
uuid πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 3 d 1st
webuserid πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 1.1 yr 1st
_ht_47b240 πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
_ht_em πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
_ht_hi πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
_tg_csi πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st
__htid πριν από τη συγκατάθεση .wstyle.com.tw Unknown - 358 d 1st
__lt__cid πριν από τη συγκατάθεση .www.wstyle.com.tw Unknown - 1.1 yr 1st
__lt__sid πριν από τη συγκατάθεση .www.wstyle.com.tw Unknown - Ληγμένο 1st

Ιχνηλάτες τρίτων

37 αιτήματα εντοπίστηκαν από 21 παρόχους: Google LLC, Criteo, Equativ, ID5, Improve Digital...

Analytics

2

Marketing

23

Necessary

7

Functional

0

Other

5

Πάροχος Κατηγορία Τύπος Τομέας
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Criteo πριν από τη συγκατάθεση Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script dynamic.criteo.com
Criteo πριν από τη συγκατάθεση Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel x.bidswitch.net
Equativ πριν από τη συγκατάθεση Equativ tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script rtb-csync.smartadserver.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google Ads Marketing script www.google.com
ID5 πριν από τη συγκατάθεση ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script id5-sync.com
Improve Digital πριν από τη συγκατάθεση Improve Digital ad network Marketing script ad.360yield.com
IndexExchange πριν από τη συγκατάθεση IndexExchange tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel r.casalemedia.com
Life360 πριν από τη συγκατάθεση Life360 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script jadserve.postrelease.com
media.net πριν από τη συγκατάθεση media.net tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cs.media.net
Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. πριν από τη συγκατάθεση Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Microsoft Corporation πριν από τη συγκατάθεση Bing Ads tracking Marketing pixel c.bing.com
Naver πριν από τη συγκατάθεση Naver tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script tr.line.me
Naver πριν από τη συγκατάθεση Naver tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script d.line-scdn.net
Nexxen πριν από τη συγκατάθεση Nexxen tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script criteo-partners.tremorhub.com
Nexxen πριν από τη συγκατάθεση Nexxen tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.1rx.io
PubMatic πριν από τη συγκατάθεση PubMatic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script simage4.pubmatic.com
Taboola πριν από τη συγκατάθεση Taboola tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.taboola.com
Tagtoo πριν από τη συγκατάθεση Tagtoo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ad.tagtoo.co
Teads πριν από τη συγκατάθεση Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.outbrain.com
Teads πριν από τη συγκατάθεση Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script criteo-sync.teads.tv
TransUnion πριν από τη συγκατάθεση TransUnion tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script aa.agkn.com
TripleLift πριν από τη συγκατάθεση TripleLift tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script eb2.3lift.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Adobe πριν από τη συγκατάθεση Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel dpm.demdex.net
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC πριν από τη συγκατάθεση Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com

Ιστορικό σαρώσεων

Μία ολοκληρωμένη σάρωση: cookies και trackers από τη σάρωση στις July 21, 2026.

Πρόσφατες σαρώσεις

July 21, 2026 50 37

Είναι το wstyle.com.tw ο ιστότοπός σας;

Διεκδικήστε τον για να παρακολουθείτε τα cookies και τους trackers σας, να ρυθμίσετε ένα συμμορφωμένο banner συγκατάθεσης με αυτόματο αποκλεισμό σεναρίων και να διατηρείτε ενημερωμένη την πολιτική cookies σας.