3dpana.eu
Viimati skaneeritud July 27, 2026
Saidi 3dpana.eu küpsiste skannimine (teostatud July 27, 2026) leidis 5 küpsist ja 15 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Sait tugineb Complianz oma nõusolekuhalduse platvormina Google Consent Mode v2 toega; IAB TCF v2.3 ei täheldatud. Tuvastati 15 kolmanda osapoole päringut 5 tarnijalt.
Nõusolekukäitumise hinne
50 / 100
See sait seadistas jälgimisküpsised või laadis jälgijad enne, kui külastaja andis nõusoleku.
Skaneeritud lehtede automaatne kontroll kindlal ajahetkel; see ei ole õigusnõuanne. Kuidas meie kontroll töötab.
Nõusoleku jõustamise tase
-
1
Enne nõusoleku andmist ei käivitu midagi mitteolulist. See on ePrivacy artikli 5(3) range tõlgendus ja tugevaim positsioon.
-
2
Google'i sildid laaditakse salvestusega, mis on vaikimisi seatud keeldutuks, ja enne nõusolekut saadetakse ainult küpsisteta signaale. Google'i mudelis lubatud, kuid mitte artikli 5(3) range tõlgendus.
-
3
Osaliselt jõustatud See sait
Google Consent Mode v2 piirab Google'i silte, kuid enne nõusolekut täheldati teisi jälgijaid või küpsiseid.
-
4
Jälgijad või küpsised käivituvad enne, kui külastaja annab nõusoleku, ilma et nõusolekusignaalid neid piiraksid.
Nõusolekubänner sellisena, nagu see kuvati
Esimesel kihil on nõustumise kõrval ka keeldumise valik.
Laadimise ajajoon enne nõusolekut
Millisekundid navigeerimise algusest kuni iga päringu saatmiseni või iga küpsise seadmiseni.
ja veel 3
Tuvastatud enne nõusolekut
Enne nõusolekut määratud küpsised (5)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_gcl_auanalytics · Google Analytics -
TawkConnectionTimefunctional · Tawk.to Chat -
g_stateunknown -
twk_idm_keyunknown
Jälgimispäringud enne nõusolekut (11)
- Google LLC www.googletagmanager.com 108 ms juures
- www.google.com www.google.com seadis 3dpana.eu/ddkl · 530 ms juures
- Google LLC maps.google.com 760 ms juures
- Google LLC maps.googleapis.com 1094 ms juures
- tawk.to Inc. embed.tawk.to seadis 3dpana.eu/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8-770.html · 158 ms juures
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net 375 ms juures
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com 423 ms juures
- CleanTalk fd.cleantalk.org 108 ms juures
- Google LLC ad.doubleclick.net seadis 3dpana.eu/ddkl · 543 ms juures
- Google LLC region1.google-analytics.com seadis 3dpana.eu/main.js · 894 ms juures
- Google LLC pagead2.googlesyndication.com seadis 3dpana.eu/main.js · 895 ms juures
Kuidas me testisime
Brauser: Chrome/150.0.7871.124 · Skaneeringu päritolu: EU · Viewport: 1440×900 · Kontrollitud: 27 Jul 2026 01:20 - 27 Jul 2026 01:21
Küpsised
5
Kolmanda osapoole
0
Jälgijad
15
Pakkujad
5
Nõusolekubänner
Complianz
Skaneeringud
1
Vastavus sihtrühmade kaupa
Euroopa Liit
✗ Ei ole täidetudGDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)
Ühendkuningriik
✗ Ei ole täidetudUK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine
Ameerika Ühendriigid
✓ Vastab sellele mudelileCCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)
Kanada
! Vajab tähelepanuPIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine
Brasiilia
! Vajab tähelepanuLGPD · Nõusolekupõhine
Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.
Ühenduse turvalisus
HTTPS on toetatud
✓Suunab HTTP ümber HTTPS-ile
✓HSTS
✓Content Security Policy
✗
Kolmanda osapoole jälgijad
15 päringut tuvastatud 5 pakkujalt: Google LLC, www.google.com, tawk.to Inc., Meta Platforms, Inc., CleanTalk
Kolmanda osapoole jälgijad
15 päringut tuvastatud 5 pakkujalt: Google LLC, www.google.com, tawk.to Inc., Meta Platforms, Inc., CleanTalk
Analytics
2
Marketing
2
Necessary
4
Functional
3
Other
4
| Teenusepakkuja | Kategooria | Tüüp | Domeen |
|---|---|---|---|
| Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| www.google.com enne nõusolekut | Analytics | fetch | www.google.com |
| Google LLC enne nõusolekut Google Maps embed | Functional | iframe | maps.google.com |
| Google LLC enne nõusolekut Google Maps API | Functional | script | maps.googleapis.com |
| tawk.to Inc. enne nõusolekut tawk.to live chat | Functional | script | embed.tawk.to |
| Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | maps.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | places.googleapis.com |
| CleanTalk enne nõusolekut CleanTalk tracker domain (source: Disconnect.me, category: Anti-fraud) | Unknown | script | fd.cleantalk.org |
| Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | ad.doubleclick.net |
| Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
Skaneeringute ajalugu
Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust July 27, 2026.
Hiljutised skaneeringud
| July 27, 2026 | 5 15 |
Rohkem küpsiste vastavuse arvustusi
Althea DESIGN – Aby z każdym dniem sięgać ...
altheadesign.eu
PESCARA. LE ASSOCIAZIONI DI VIA RUBICONE 15 R...
alternewspress.eu
Bravo ! Votre domaine alterglass.eu a bien ét�...
alterglass.eu
Armadio Acciaio per Cisternette IBC | Altereko
altereko.eu
Home – Altenried ETL & Kollegen
altenried-stb.eu
Hotel Alte Mühle | Ihr Aufenthalt in Sand in T...
altemuehle.eu
Alte Werte
alte-werte.eu
adriana-altaras-005-bw-540x747-1.jpg (540×747)
altaras.eu
Kas 3dpana.eu on sinu veebisait?
Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.