Skip to main content
3q.video

3q.video

https://3q.video

Viimati skaneeritud July 27, 2026

Saidi 3q.video küpsiste skannimine (teostatud July 27, 2026) leidis 5 küpsist ja 25 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Sait tugineb Cookiebot oma nõusolekuhalduse platvormina IAB TCF v2.3 ja Google Consent Mode v2 toega. Tuvastati 25 kolmanda osapoole päringut 11 tarnijalt.

Küpsised

5

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

25

Pakkujad

11

Nõusolekubänner

Cookiebot

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Skriptide blokeerimine on käsitsi. Iga skript tuleb käsitsi märgistada ja märgistamata skriptid käivituvad enne nõusolekut.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

HSTS

Content Security Policy

Küpsised

Tuvastati 5 küpsist: 0 vajalikku, 5 analüütika, 0 turundus

Kokku

5

Vajalikud

0

Funktsionaalsed

0

Analüütika

5

Turundus

0

Teadmata

0

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
hubspotutk enne nõusolekut .3q.video Analytics HubSpot 173 d 1st
_gcl_au enne nõusolekut .3q.video Analytics Google Analytics 83 d 1st
__hssc enne nõusolekut .3q.video Analytics HubSpot Aegunud 1st
__hssrc enne nõusolekut .3q.video Analytics HubSpot Seanss 1st
__hstc enne nõusolekut .3q.video Analytics HubSpot 173 d 1st

Saidi seatud brauserisalvestus

Nimi Domeen Osapool
_gcl_ls seadis www.googletagmanager.com/js https://3q.video 1st enne nõusolekut

Kolmanda osapoole jälgijad

25 päringut tuvastatud 11 pakkujalt: Google LLC, HubSpot, www.google.com, HubSpot Inc., LinkedIn Corporation...

Analytics

4

Marketing

8

Necessary

9

Functional

1

Other

3

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
HubSpot enne nõusolekut HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script js-eu1.hs-analytics.net
HubSpot enne nõusolekut HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script perf-eu1.hsforms.com
www.google.com enne nõusolekut Analytics fetch www.google.com
Google LLC enne nõusolekut Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
HubSpot enne nõusolekut HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-eu1.hs-scripts.com
HubSpot enne nõusolekut HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-eu1.hs-banner.com
HubSpot enne nõusolekut HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-eu1.hscollectedforms.net
HubSpot enne nõusolekut HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-eu1.hsadspixel.net
HubSpot enne nõusolekut HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script api-eu1.hubapi.com
HubSpot Inc. enne nõusolekut HubSpot marketing & CRM Marketing script js-eu1.hubspot.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d3e54v103j8qbb.cloudfront.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script js-eu1.hsforms.net
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script forms-eu1.hsforms.com
UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script unpkg.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust July 27, 2026.

Hiljutised skaneeringud

July 27, 2026 5 25

Kas 3q.video on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.