Skip to main content
adlerinn.com

adlerinn.com

https://adlerinn.com

Viimati skaneeritud July 29, 2026

Saidi adlerinn.com küpsiste skannimine (läbi viidud July 29, 2026) leidis 7 küpsist ja 10 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud. 10 kolmanda osapoole päringut 4 tarnijalt. Sait ei pruugi vastata GDPR-i ja ePrivacy nõuetele.

Küpsised

7

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

10

Pakkujad

4

Nõusolekubänner

Ei tuvastatud

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud.
  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

! Vajab tähelepanu

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

HSTS

Content Security Policy

Küpsised

Tuvastati 7 küpsist: 0 vajalikku, 3 analüütika, 0 turundus

Kokku

7

Vajalikud

0

Funktsionaalsed

0

Analüütika

3

Turundus

0

Teadmata

4

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
_ga enne nõusolekut .adlerinn.com Analytics Google Analytics 1.1 yr eluiga üle 13 kuu 1st
_ga_DMPBWGYXXE enne nõusolekut .adlerinn.com Analytics Google Analytics 1.1 yr eluiga üle 13 kuu 1st
_gcl_au enne nõusolekut .adlerinn.com Analytics Google Analytics 90 d 1st
t3pentry enne nõusolekut .adlerinn.com Unknown - Seanss 1st
t3pref enne nõusolekut .adlerinn.com Unknown - Seanss 1st
_cetsi enne nõusolekut www.adlerinn.com Unknown - Seanss 1st
_cetui enne nõusolekut www.adlerinn.com Unknown - 1.1 yr eluiga üle 13 kuu 1st

Saidi seatud brauserisalvestus

Nimi Domeen Osapool
DNA[user-session-recognition] seadis www.adlerinn.com/bn-internal-functions.js https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
DNA-POPUP[DNA-popup--infopopup-1012]--de seadis www.adlerinn.com/bn-internal-functions.js https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
_cetui seadis checkeffect.at/mymon2.js:1:12773 https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
_cetui seadis checkeffect.at/mymon2.js:1:12812 https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
_cetsi seadis checkeffect.at/mymon2.js:1:12773 https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
_cetsi seadis checkeffect.at/mymon2.js:1:12812 https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
__ce_app_user_tracking_expire seadis checkeffect.at/mymon2.js:1:5306 https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
__ce_app_user_tracking seadis checkeffect.at/mymon2.js:1:5380 https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
__ce_app_session_expire seadis checkeffect.at/mymon2.js:1:5306 https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
__ce_app_session seadis checkeffect.at/mymon2.js:1:5380 https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
_gcl_ls seadis www.googletagmanager.com/js https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
DNA-POPUP[DNA-popup--infopopup-1012]--en seadis www.adlerinn.com/bn-internal-functions.js https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut
__sak seadis maps.googleapis.com/js https://www.adlerinn.com 1st enne nõusolekut

Kolmanda osapoole jälgijad

10 päringut tuvastatud 4 pakkujalt: checkeffect.at, Google LLC, www.google.com, Adobe Fonts

Analytics

4

Marketing

0

Necessary

3

Functional

2

Other

1

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
checkeffect.at enne nõusolekut Analytics script checkeffect.at
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
www.google.com enne nõusolekut Analytics fetch www.google.com
Adobe Fonts enne nõusolekut Adobe Fonts (Typekit): web font delivery Functional script use.typekit.net
Google LLC enne nõusolekut Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust July 29, 2026.

Hiljutised skaneeringud

July 29, 2026 7 10

Kas adlerinn.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.