Skip to main content
aldamerini.it

aldamerini.it

https://aldamerini.it

Viimati skaneeritud August 1, 2026

Saidi aldamerini.it küpsiste skannimine (lõpetatud August 1, 2026) leidis 7 küpsist ja 5 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Sait rakendab Cookiebot oma nõusolekuhalduse platvormina Google Consent Mode v2 toega; IAB TCF v2.3 ei täheldatud. Tuvastati 5 kolmanda osapoole päringut 4 tarnijalt.

Küpsised

7

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

5

Pakkujad

4

Nõusolekubänner

Cookiebot

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Skriptide blokeerimine on käsitsi. Iga skript tuleb käsitsi märgistada ja märgistamata skriptid käivituvad enne nõusolekut.
  • Esimesel kihil puudub keeldumise valik; keeldumiseks on vaja lisasamme.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

! Vajab tähelepanu

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

! Vajab tähelepanu

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

✓ Vastab sellele mudelile

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

✓ Vastab sellele mudelile

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

HSTS

Content Security Policy

Küpsised

Tuvastati 7 küpsist: 0 vajalikku, 0 analüütika, 0 turundus

Kokku

7

Vajalikud

0

Funktsionaalsed

0

Analüütika

0

Turundus

0

Teadmata

7

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
HstCfa4145109 enne nõusolekut www.aldamerini.it Unknown - 365 d 1st
HstCla4145109 enne nõusolekut www.aldamerini.it Unknown - 365 d 1st
HstCmu4145109 enne nõusolekut www.aldamerini.it Unknown - 365 d 1st
HstCns4145109 enne nõusolekut www.aldamerini.it Unknown - 365 d 1st
HstCnv4145109 enne nõusolekut www.aldamerini.it Unknown - 365 d 1st
HstPn4145109 enne nõusolekut www.aldamerini.it Unknown - 365 d 1st
HstPt4145109 enne nõusolekut www.aldamerini.it Unknown - 365 d 1st

Kolmanda osapoole jälgijad

5 päringut tuvastatud 4 pakkujalt: Histats, Cybot A/S (Cookiebot), Google LLC, UserCentrics

Analytics

1

Marketing

0

Necessary

3

Functional

0

Other

1

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Histats enne nõusolekut Histats tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script s10.histats.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust August 1, 2026.

Hiljutised skaneeringud

August 1, 2026 7 5

Kas aldamerini.it on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.