Skip to main content
bang-dream.com

bang-dream.com

https://bang-dream.com

Viimati skaneeritud July 21, 2026

Saidi bang-dream.com küpsiste skannimine (teostatud July 21, 2026) leidis 20 küpsist ja 15 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Sait tugineb Cookiebot oma nõusolekuhalduse platvormina. Meie kontrolli käigus ei täheldatud IAB TCF v2.3 ega Google Consent Mode v2. Tuvastati 15 kolmanda osapoole päringut 6 tarnijalt.

Küpsised

20

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

15

Pakkujad

6

Nõusolekubänner

Cookiebot

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Skriptide blokeerimine on käsitsi. Iga skript tuleb käsitsi märgistada ja märgistamata skriptid käivituvad enne nõusolekut.
  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Küpsised

Tuvastati 20 küpsist: 0 vajalikku, 3 analüütika, 2 turundus

Kokku

20

Vajalikud

0

Funktsionaalsed

0

Analüütika

3

Turundus

2

Teadmata

15

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
_ga enne nõusolekut .bang-dream.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_UA-8999933-20 enne nõusolekut .bang-dream.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gid enne nõusolekut .bang-dream.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_ttp enne nõusolekut .bang-dream.com Marketing TikTok 83 d 1st
_tt_enable_cookie enne nõusolekut .bang-dream.com Marketing TikTok 83 d 1st
ttcsid enne nõusolekut .bang-dream.com Unknown - 83 d 1st
ttcsid_CIJ2N8RC77UD89G3MOF0 enne nõusolekut .bang-dream.com Unknown - 83 d 1st
_rslgvry enne nõusolekut .bang-dream.com Unknown - 1.1 yr 1st
_twpid enne nõusolekut .bang-dream.com Unknown - 1 yr 1st
__na_c_c enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_c_k enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_c_m enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_c_s enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_p_n enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_p_t enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_s_c enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_s_i enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_s_n enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_s_t enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st
__na_u_i enne nõusolekut bang-dream.com Unknown - 358 d 1st

Kolmanda osapoole jälgijad

15 päringut tuvastatud 6 pakkujalt: Google LLC, Microsoft, TikTok, X (Twitter), Cybot A/S (Cookiebot)...

Analytics

2

Marketing

4

Necessary

6

Functional

0

Other

3

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Google LLC enne nõusolekut YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
TikTok enne nõusolekut TikTok analytics pixel Marketing script analytics.tiktok.com
X (Twitter) enne nõusolekut Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
X (Twitter) enne nõusolekut Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.co
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust July 21, 2026.

Hiljutised skaneeringud

July 21, 2026 20 15

Kas bang-dream.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.