Skip to main content
camps.fsu.edu

camps.fsu.edu

https://camps.fsu.edu

Viimati skaneeritud August 19, 2026

Saidi camps.fsu.edu küpsiste skannimine (lõpetatud August 19, 2026) leidis 4 küpsist ja 14 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 6 lehekülge 6 unikaalses lehemallides. Sait rakendab Osano oma nõusolekuhalduse platvormina. Meie kontrolli käigus ei täheldatud IAB TCF v2.3 ega Google Consent Mode v2. Tuvastati 14 kolmanda osapoole päringut 9 tarnijalt.

Küpsised

4

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

14

Pakkujad

9

Nõusolekubänner

Osano

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

HSTS

Content Security Policy

Küpsised

Tuvastati 4 küpsist: 0 vajalikku, 2 analüütika, 0 turundus

Kokku

4

Vajalikud

0

Funktsionaalsed

0

Analüütika

2

Turundus

0

Teadmata

2

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
nmstat enne nõusolekut .fsu.edu Analytics Siteimprove 1.1 yr 1st
_gcl_au enne nõusolekut .fsu.edu Analytics Google Analytics 80 d 1st
available_to_current_tid enne nõusolekut camps.fsu.edu Unknown - Seanss 1st
category_current_tid enne nõusolekut camps.fsu.edu Unknown - Seanss 1st

Saidi seatud brauserisalvestus

Nimi Domeen Osapool
_1787138412790 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:188768 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
osano_consentmanager_tattles seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138412897 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138412898 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
fbapc_104580419614646 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
_gcl_ls seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
_1787138417198 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:188768 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138417578 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138417579 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
_1787138417330 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:188768 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138417503 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138417504 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
_1787138417397 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:188768 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138417776 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138417777 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
_1787138419360 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:188768 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138419654 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138419656 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
_1787138420096 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:188768 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138420436 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138420437 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
_1787138426009 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:188768 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138426271 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut
__test__1787138426272 seadis cmp.osano.com/osano.js:2:248747 https://camps.fsu.edu 1st enne nõusolekut

Kolmanda osapoole jälgijad

14 päringut tuvastatud 9 pakkujalt: Google LLC, Microsoft, SiteImprove, www.google.com, Adobe Fonts...

Analytics

5

Marketing

2

Necessary

4

Functional

1

Other

2

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
SiteImprove enne nõusolekut SiteImprove tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script siteimproveanalytics.com
SiteImprove enne nõusolekut SiteImprove tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script 40856.global.siteimproveanalytics.io
www.google.com enne nõusolekut Analytics fetch www.google.com
Adobe Fonts enne nõusolekut Adobe Fonts (Typekit): web font delivery Functional script use.typekit.net
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script secure.adnxs.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
ipify ipify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script api.ipify.org
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Osano Osano tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script cmp.osano.com

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust August 19, 2026.

Hiljutised skaneeringud

August 19, 2026 4 14

Kas camps.fsu.edu on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.