Skip to main content
cartonplein.org

cartonplein.org

https://cartonplein.org

Viimati skaneeritud August 20, 2026

Saidi cartonplein.org küpsiste skannimine (läbi viidud August 20, 2026) leidis 7 küpsist ja 38 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Sait kasutab Complianz oma nõusolekuhalduse platvormina. Meie kontrolli käigus ei täheldatud IAB TCF v2.3 ega Google Consent Mode v2. Tuvastati 38 kolmanda osapoole päringut 23 tarnijalt.

Küpsised

7

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

38

Pakkujad

23

Nõusolekubänner

Complianz

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

✓

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

✓

HSTS

✓

Content Security Policy

✓

Küpsised

Tuvastati 7 küpsist: 0 vajalikku, 7 analüütika, 0 turundus

Kokku

7

Vajalikud

0

Funktsionaalsed

0

Analüütika

7

Turundus

0

Teadmata

0

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
_ga enne nõusolekut .cartonplein.org Analytics Google Analytics 362 d – – 1st
_gat_gtag_UA_105242756_1 enne nõusolekut .cartonplein.org Analytics Google Analytics Aegunud – – 1st
_ga_747W3CX27C enne nõusolekut .cartonplein.org Analytics Google Analytics 362 d – – 1st
_ga_EYK0E8C0LL enne nõusolekut .cartonplein.org Analytics Google Analytics 362 d – – 1st
_ga_N8EJLZ62V3 enne nõusolekut .cartonplein.org Analytics Google Analytics 362 d – – 1st
_gcl_au enne nõusolekut .cartonplein.org Analytics Google Analytics 52 d – – 1st
_gid enne nõusolekut .cartonplein.org Analytics Google Analytics Aegunud – – 1st

Saidi seatud brauserisalvestus

Nimi Domeen Osapool
__sak seadis maps.googleapis.com/js https://cartonplein.org 1st enne nõusolekut
_gcl_ls seadis www.googletagmanager.com/gtm.js https://cartonplein.org 1st enne nõusolekut

Kolmanda osapoole jälgijad

38 päringut tuvastatud 23 pakkujalt: events.eu1.segmentapis.com, Google LLC, Microsoft, www.google.com, Criteo...

Analytics

5

Marketing

24

Necessary

3

Functional

1

Other

5

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
events.eu1.segmentapis.com enne nõusolekut Analytics fetch events.eu1.segmentapis.com
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
www.google.com enne nõusolekut Analytics fetch www.google.com
Google LLC enne nõusolekut Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Criteo enne nõusolekut Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script dynamic.criteo.com
Criteo enne nõusolekut Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel x.bidswitch.net
Equativ enne nõusolekut Equativ tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script rtb-csync.smartadserver.com
Google LLC enne nõusolekut Google Ads Marketing script www.google.com
ID5 enne nõusolekut ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script id5-sync.com
Improve Digital enne nõusolekut Improve Digital ad network Marketing script ad.360yield.com
IndexExchange enne nõusolekut IndexExchange tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel r.casalemedia.com
Life360 enne nõusolekut Life360 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script jadserve.postrelease.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
media.net enne nõusolekut media.net tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cs.media.net
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Microsoft Corporation enne nõusolekut Bing Ads tracking Marketing pixel c.bing.com
Nexxen enne nõusolekut Nexxen tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script criteo-partners.tremorhub.com
Nexxen enne nõusolekut Nexxen tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.1rx.io
PubMatic enne nõusolekut PubMatic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script simage4.pubmatic.com
Taboola enne nõusolekut Taboola tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync-t1.taboola.com
Teads enne nõusolekut Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.outbrain.com
Teads enne nõusolekut Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script criteo-sync.teads.tv
TripleLift enne nõusolekut TripleLift tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script eb2.3lift.com
Twilio enne nõusolekut Twilio tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.segment.com
VirtualMinds enne nõusolekut VirtualMinds tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ad.yieldlab.net
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Adobe enne nõusolekut Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel dpm.demdex.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust August 20, 2026.

Hiljutised skaneeringud

August 20, 2026 7 38

Kas cartonplein.org on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.