Skip to main content
ciandt.com

ciandt.com

https://ciandt.com

Viimati skaneeritud July 23, 2026

Saidi ciandt.com küpsiste skannimine (lõpetatud July 23, 2026) leidis 10 küpsist ja 28 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud. 28 kolmanda osapoole päringut 13 tarnijalt. Sait ei pruugi vastata GDPR-i ja ePrivacy nõuetele.

Küpsised

10

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

28

Pakkujad

13

Nõusolekubänner

Ei tuvastatud

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud.
  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

! Vajab tähelepanu

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Küpsised

Tuvastati 10 küpsist: 0 vajalikku, 5 analüütika, 0 turundus

Kokku

10

Vajalikud

0

Funktsionaalsed

0

Analüütika

5

Turundus

0

Teadmata

5

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
_ga enne nõusolekut .ciandt.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_UA-184630905-1 enne nõusolekut .ciandt.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_ga_9VMXF8FTK4 enne nõusolekut .ciandt.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au enne nõusolekut .ciandt.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
_gid enne nõusolekut .ciandt.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
__obref enne nõusolekut .ciandt.com Unknown - 357 d 1st
__ss enne nõusolekut ciandt.com Unknown - Aegunud 1st
__ss_initial_referrer enne nõusolekut ciandt.com Unknown - Aegunud 1st
__ss_referrer enne nõusolekut ciandt.com Unknown - Aegunud 1st
__ss_tk enne nõusolekut ciandt.com Unknown - 1.1 yr 1st

Kolmanda osapoole jälgijad

28 päringut tuvastatud 13 pakkujalt: Cloudflare Inc., Crazy Egg, FunctionalSoftware, Google LLC, HubSpot Inc....

Analytics

6

Marketing

7

Necessary

10

Functional

2

Other

3

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Cloudflare Inc. enne nõusolekut Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
Crazy Egg enne nõusolekut Crazy Egg tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script script.crazyegg.com
FunctionalSoftware enne nõusolekut FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o22381.ingest.us.sentry.io
FunctionalSoftware enne nõusolekut FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o13855.ingest.sentry.io
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
HubSpot Inc. enne nõusolekut HubSpot forms Functional script js.hsforms.net
Spotify AB enne nõusolekut Spotify embed Functional iframe open.spotify.com
6sense enne nõusolekut 6sense tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script j.6sc.co
AddtoAny enne nõusolekut AddtoAny tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script static.addtoany.com
ConstantContact enne nõusolekut ConstantContact tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script koi-3qnlvymyes.marketingautomation.services
Google LLC enne nõusolekut YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script secure.adnxs.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script dmwnh9nwzeoaa.cloudfront.net
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script static.hsappstatic.net
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script forms.hsforms.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust July 23, 2026.

Hiljutised skaneeringud

July 23, 2026 10 28

Kas ciandt.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.