Skip to main content
craftologia.com

craftologia.com

https://craftologia.com

Viimati skaneeritud August 29, 2026

Saidi craftologia.com küpsiste skannimine (läbi viidud August 29, 2026) leidis 9 küpsist ja 29 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Sait kasutab Cookiebot oma nõusolekuhalduse platvormina. Meie kontrolli käigus ei täheldatud IAB TCF v2.3 ega Google Consent Mode v2. Tuvastati 29 kolmanda osapoole päringut 17 tarnijalt.

Küpsised

9

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

29

Pakkujad

17

Nõusolekubänner

Cookiebot

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

HSTS

Content Security Policy

Küpsised

Tuvastati 9 küpsist: 1 vajalikku, 5 analüütika, 1 turundus

Kokku

9

Vajalikud

1

Funktsionaalsed

0

Analüütika

5

Turundus

1

Teadmata

2

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
_ga enne nõusolekut .craftologia.com Analytics Google Analytics 1.1 yr eluiga üle 13 kuu 1st
_gat enne nõusolekut .craftologia.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_ga_QRKC94HXE7 enne nõusolekut .craftologia.com Analytics Google Analytics 1.1 yr eluiga üle 13 kuu 1st
_gcl_au enne nõusolekut .craftologia.com Analytics Google Analytics 90 d 1st
_gid enne nõusolekut .craftologia.com Analytics Google Analytics 1 d 1st
_fbp enne nõusolekut .craftologia.com Marketing Facebook 90 d 1st
__eoi .craftologia.com Necessary Google AdSense 180 d 1st
g_state enne nõusolekut www.craftologia.com Unknown - 180 d 1st
swExpire enne nõusolekut .craftologia.com Unknown - 4 d 1st

Saidi seatud brauserisalvestus

Nimi Domeen Osapool
_gcl_ls seadis www.googletagmanager.com/js https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974576383 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974576384 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
fbapc_929370457214514 seadis connect.facebook.net/:120:699 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
lastExternalReferrer seadis connect.facebook.net/fbevents.js:196:242 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
lastExternalReferrerTime seadis connect.facebook.net/fbevents.js:196:242 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974595153 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974595154 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974595168 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974595169 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974599160 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974599302 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974599303 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974594696 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974594702 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__sak seadis accounts.google.com/client https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974602371 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974603390 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974603391 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974603889 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974605517 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974606895 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut
__test__1787974606896 seadis connect.facebook.net/:120:257 https://www.craftologia.com 1st enne nõusolekut

Kolmanda osapoole jälgijad

29 päringut tuvastatud 17 pakkujalt: comScore, Google LLC, www.google.com, Adform, Amazon...

Analytics

4

Marketing

14

Necessary

3

Functional

0

Other

8

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
comScore enne nõusolekut comScore tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script sb.scorecardresearch.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
www.google.com enne nõusolekut Analytics fetch www.google.com
Adform enne nõusolekut Adform tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script c1.adform.net
Amazon enne nõusolekut Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script c.amazon-adsystem.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ep1.adtrafficquality.google
Google LLC enne nõusolekut Google Ads Marketing script www.google.com
IndexExchange enne nõusolekut IndexExchange tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel htlb.casalemedia.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Magnite enne nõusolekut Magnite tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script fastlane.rubiconproject.com
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ib.adnxs.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ams3-ib.adnxs-simple.com
NextRoll enne nõusolekut NextRoll tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script euw1-x.d.adroll.com
PubMatic enne nõusolekut PubMatic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script hbopenbid.pubmatic.com
TripleLift enne nõusolekut TripleLift tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script tlx.3lift.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Microsoft Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.bing.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
The Trade Desk enne nõusolekut The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel de2-bid.adsrvr.org
TrustARC TrustARC tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script choices.truste.com
TrustARC TrustARC tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script choices.trustarc.com
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust August 29, 2026.

Hiljutised skaneeringud

August 29, 2026 9 29

Kas craftologia.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.