Skip to main content
dropkickmurphys.com

dropkickmurphys.com

https://dropkickmurphys.com

Viimati skaneeritud July 23, 2026

Saidi dropkickmurphys.com küpsiste skannimine (läbi viidud July 23, 2026) leidis 31 küpsist ja 27 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud. 27 kolmanda osapoole päringut 11 tarnijalt. Sait ei pruugi vastata GDPR-i ja ePrivacy nõuetele.

Küpsised

31

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

27

Pakkujad

11

Nõusolekubänner

Ei tuvastatud

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud.
  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

! Vajab tähelepanu

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Küpsised

Tuvastati 31 küpsist: 1 vajalikku, 16 analüütika, 5 turundus

Kokku

31

Vajalikud

1

Funktsionaalsed

0

Analüütika

16

Turundus

5

Teadmata

9

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
_ga enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_gtag_UA_100411066_1 enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2007%2F11%2F08%2Fxmas-orders%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2007%2F11%2F14%2Fhappy-thanksgiving%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2008%2F06%2F28%2Fmexico-shows%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2008%2F07%2F15%2Fvideo-links%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2008%2F11%2F25%2F126%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2010%2F03%2F29%2Fvideos%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2010%2F06%2F13%2F1764%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2011%2F02%2F25%2Fdocumentary-restrepo%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_gat_https%3A%2F%2Fdropkickmurphys.com%2F2025%2F11%2F07%2Ffor-the-people-expanded-edition-now-streaming-a-hero-among-many-music-video%2F enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_ga_6TG8X1X4NC enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_QKEQR920KZ enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
_gid enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Analytics Google Analytics Aegunud 1st
_fbp enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Marketing Facebook 82 d 1st
_scid enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Marketing Snapchat 1.1 yr 1st
_scid_r enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Marketing Snapchat 1.1 yr 1st
_ttp enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Marketing TikTok 82 d 1st
_tt_enable_cookie enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Marketing TikTok 82 d 1st
__cf_bm .dropkickmurphys.com Necessary Cloudflare Aegunud 1st
cp_challenge enne nõusolekut dropkickmurphys.com Unknown - Seanss 1st
ttcsid enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Unknown - 82 d 1st
ttcsid_C2T72MSAJ6IAHR393GU0 enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Unknown - 82 d 1st
_scc_session enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Unknown - Aegunud 1st
_sp_id.8ba8 enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Unknown - 1.1 yr 1st
_sp_ses.8ba8 enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Unknown - Aegunud 1st
_tccl_visit enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Unknown - Aegunud 1st
_tccl_visitor enne nõusolekut .dropkickmurphys.com Unknown - 357 d 1st
__spdt enne nõusolekut dropkickmurphys.com Unknown - 357 d 1st

Kolmanda osapoole jälgijad

27 päringut tuvastatud 11 pakkujalt: FunctionalSoftware, Google LLC, Amazon, Meta Platforms, Inc., Snap...

Analytics

3

Marketing

7

Necessary

11

Functional

1

Other

5

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
FunctionalSoftware enne nõusolekut FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o1329499.ingest.us.sentry.io
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC enne nõusolekut Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Amazon enne nõusolekut Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script c.amazon-adsystem.com
Google LLC enne nõusolekut YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Snap enne nõusolekut Snap tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sc-static.net
Spotify enne nõusolekut Spotify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script pixels.spotify.com
TikTok enne nõusolekut TikTok analytics pixel Marketing script analytics.tiktok.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d21i0hc4hl3bvt.cloudfront.net
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i0.wp.com
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script stats.wp.com
Cloudflare Inc. Cloudflare Turnstile / bot protection Necessary script challenges.cloudflare.com
Go Daddy Go Daddy tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script captcha.wpsecurity.godaddy.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel adservice.google.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
The Trade Desk enne nõusolekut The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel js.adsrvr.org

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust July 23, 2026.

Hiljutised skaneeringud

July 23, 2026 31 27

Kas dropkickmurphys.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.