Skip to main content
glamox.com

glamox.com

https://glamox.com

Viimati skaneeritud September 22, 2026

Saidi glamox.com küpsiste skannimine (läbi viidud September 22, 2026) leidis 10 küpsist ja 7 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Sait tugineb Cookie Information oma nõusolekuhalduse platvormina. Meie kontrolli käigus ei täheldatud IAB TCF v2.3 ega Google Consent Mode v2. Tuvastati 7 kolmanda osapoole päringut 4 tarnijalt.

Küpsised

10

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

7

Pakkujad

4

Nõusolekubänner

Cookie Information

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.
  • Esimesel kihil puudub keeldumise valik; keeldumiseks on vaja lisasamme.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

HSTS

Content Security Policy

Küpsised

Tuvastati 10 küpsist: 1 vajalikku, 0 analüütika, 0 turundus

Kokku

10

Vajalikud

1

Funktsionaalsed

8

Analüütika

0

Turundus

0

Teadmata

1

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
.ASPXANONYMOUS enne nõusolekut www.glamox.com Functional Azure / Microsoft 69 d 1st
ai_session enne nõusolekut www.glamox.com Functional Microsoft Azure App Insights Aegunud 1st
ai_user enne nõusolekut www.glamox.com Functional Microsoft Azure App Insights 365 d 1st
ARRAffinity enne nõusolekut .www.glamox.com Functional Azure / Microsoft Seanss 1st
ARRAffinitySameSite enne nõusolekut .www.glamox.com Functional Azure / Microsoft Seanss 1st
TiPMix enne nõusolekut .www.glamox.com Functional Lightbox CDN Aegunud 1st
x-ms-routing-name enne nõusolekut .www.glamox.com Functional Lightbox CDN Aegunud 1st
__RequestVerificationToken enne nõusolekut www.glamox.com Functional Microsoft Seanss 1st
ASP.NET_SessionId www.glamox.com Necessary ASP.NET Seanss 1st
SelectedMarket enne nõusolekut .www.glamox.com Unknown - 90 d 1st

Saidi seatud brauserisalvestus

Nimi Domeen Osapool
Tue Sep 22 2026 15:28:25 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
AI_sentBuffer seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:11981 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
AI_buffer seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:11981 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:25 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:28 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:28 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:29 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:29 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:31 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:32 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:34 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:35 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut
Tue Sep 22 2026 15:28:36 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.0.js:1:9709 https://www.glamox.com 1st enne nõusolekut

Kolmanda osapoole jälgijad

7 päringut tuvastatud 4 pakkujalt: Google LLC, Microsoft, Optimizely, UNPKG

Analytics

2

Marketing

1

Necessary

4

Functional

0

Other

0

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script dc.services.visualstudio.com
Optimizely enne nõusolekut Optimizely tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script dl.episerver.net
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Microsoft Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script js.monitor.azure.com
UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script unpkg.com

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust September 22, 2026.

Hiljutised skaneeringud

September 22, 2026 10 7

Kas glamox.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.