Skip to main content
harborwalkadventures.com

harborwalkadventures.com

https://harborwalkadventures.com

Viimati skaneeritud September 26, 2026

Saidi harborwalkadventures.com küpsiste skannimine (lõpetatud September 26, 2026) leidis 9 küpsist ja 22 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Sait tugineb Complianz oma nõusolekuhalduse platvormina. Meie kontrolli käigus ei täheldatud IAB TCF v2.3 ega Google Consent Mode v2. Tuvastati 22 kolmanda osapoole päringut 8 tarnijalt.

Küpsised

9

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

22

Pakkujad

8

Nõusolekubänner

Complianz

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.
  • Esimesel kihil puudub keeldumise valik; keeldumiseks on vaja lisasamme.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

✓

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

✓

HSTS

✓

Content Security Policy

✓

Küpsised

Tuvastati 9 küpsist: 0 vajalikku, 6 analüütika, 0 turundus

Kokku

9

Vajalikud

0

Funktsionaalsed

3

Analüütika

6

Turundus

0

Teadmata

0

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
mp_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_mixpanel enne nõusolekut .harborwalkadventures.com Analytics Mixpanel 365 d – – 1st
_ga enne nõusolekut .harborwalkadventures.com Analytics Google Analytics 1.1 yr eluiga üle 13 kuu – – 1st
_ga_2CHJ9R6QSF enne nõusolekut .harborwalkadventures.com Analytics Google Analytics 1.1 yr eluiga üle 13 kuu – – 1st
_ga_Y91TZ14KTN enne nõusolekut .harborwalkadventures.com Analytics Google Analytics 1.1 yr eluiga üle 13 kuu – – 1st
_hjSessionUser_3442627 enne nõusolekut .harborwalkadventures.com Analytics Hotjar 365 d ✓ – 1st
_hjSession_3442627 enne nõusolekut .harborwalkadventures.com Analytics Hotjar Aegunud ✓ – 1st
cmplz_id harborwalkadventures.com Functional Complianz 365 d ✓ – 1st
cmplz_saved_categories harborwalkadventures.com Functional Complianz 365 d ✓ – 1st
cmplz_saved_services harborwalkadventures.com Functional Complianz 365 d ✓ – 1st

Saidi seatud brauserisalvestus

Nimi Domeen Osapool
__mplss_dm88f4bh seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_43baac8c seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
mp_tab_id_fareharbor_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:16:25 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
mp_gen_new_tab_id_fareharbor_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:16:25 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
fareharbor-uuid seadis fareharbor.com/:1:93388 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_08hmbaee seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:X seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:498 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:Y seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:126:170 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:Z seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:403 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_yy5ngnfe seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:X seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:498 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:Y seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:126:170 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:Z seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:403 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:127:459 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:127:459 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_ixmvijai seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
_hjLocalStorageTest seadis script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217285 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
_hjSessionStorageTest seadis script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217510 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
hjViewportId seadis script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:80374 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
hjActiveViewportIds seadis script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:80510 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
cmplz_cookie_data seadis harborwalkadventures.com/complianz.min.js https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_rdqgrcbp seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_43i4dk3u seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_6zczsnq6 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_zmcrfwaw seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_s3pavtfs seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_9tbzr1q6 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_s3eu7pii seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_vsunsyzq seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_iw54966b seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_u4zyuoc5 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_vyz160ge seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_og2ydc1x seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_tuzrw14j seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_rcxypgde seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_61fkcbyx seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_mohisymn seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_lsi2zerb seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_t0y7iw3t seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_sn93waao seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_5l7v7ich seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_678m0b7y seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_4b5pzhi6 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_3jmv9euc seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_a7ydknuz seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_b9yxqns6 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_y48t56ey seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_mh8sc9om seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_6fz8hfsn seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_dh00hkyd seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_8aoy4g2w seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_qj8ic4cz seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_4cl5w2ge seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_cg78fk2d seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_6sobum5t seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_fdw5htqk seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_qdve4m5c seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_h31qm27t seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_2tajy3pr seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_y4j8gbgc seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_zavv7opl seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_b5et0pdt seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_fnxvysg3 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_b3gu2oxv seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_dqc7d0pe seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_3fb26dhz seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_1zj6xhey seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_4in0d6ix seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_axl0lleb seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_6zn0zpoa seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_2u0ib7i1 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_rhfeivnu seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_5sfvkx9e seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_rn43pga5 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_vjs3qc10 seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_240by2cu seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut
__mplss_oejeliml seadis cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://harborwalkadventures.com 1st enne nõusolekut

Kolmanda osapoole jälgijad

22 päringut tuvastatud 8 pakkujalt: Automattic, ContentSquare, FunctionalSoftware, Google LLC, Mixpanel...

Analytics

9

Marketing

1

Necessary

9

Functional

1

Other

2

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Automattic enne nõusolekut Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script stats.wp.com
ContentSquare enne nõusolekut ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare enne nõusolekut ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script content.hotjar.io
ContentSquare enne nõusolekut ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
FunctionalSoftware enne nõusolekut FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o10963.ingest.sentry.io
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Mixpanel enne nõusolekut Mixpanel tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script api-js.mixpanel.com
Mixpanel Inc. enne nõusolekut Mixpanel CDN Analytics script cdn.mxpnl.com
Google LLC enne nõusolekut Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC enne nõusolekut YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script dipr2nuwo661l.cloudfront.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust September 26, 2026.

Hiljutised skaneeringud

September 26, 2026 9 22

Kas harborwalkadventures.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.