Skip to main content
ipdodo.com

ipdodo.com

https://ipdodo.com

Viimati skaneeritud July 22, 2026

Saidi ipdodo.com küpsiste skannimine (läbi viidud July 22, 2026) leidis 19 küpsist ja 14 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud. 14 kolmanda osapoole päringut 8 tarnijalt. Sait ei pruugi vastata GDPR-i ja ePrivacy nõuetele.

Küpsised

19

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

14

Pakkujad

8

Nõusolekubänner

Ei tuvastatud

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud.
  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

! Vajab tähelepanu

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Küpsised

Tuvastati 19 küpsist: 1 vajalikku, 3 analüütika, 0 turundus

Kokku

19

Vajalikud

1

Funktsionaalsed

0

Analüütika

3

Turundus

0

Teadmata

15

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
_ga enne nõusolekut .ipdodo.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_LE24VYS8Y8 enne nõusolekut .ipdodo.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au enne nõusolekut .ipdodo.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
PHPSESSID www.ipdodo.com Necessary PHP Seanss 1st
HMACCOUNT enne nõusolekut .ipdodo.com Unknown - Seanss 1st
HMACCOUNT enne nõusolekut .www.ipdodo.com Unknown - Seanss 1st
Hm_lpvt_66cec1f4439cb0362697c57d151bd4a9 enne nõusolekut .ipdodo.com Unknown - Seanss 1st
Hm_lpvt_748beb3bfcbfcc4a2e1ec651a69bd0eb enne nõusolekut .www.ipdodo.com Unknown - Seanss 1st
Hm_lvt_66cec1f4439cb0362697c57d151bd4a9 enne nõusolekut .ipdodo.com Unknown - 357 d 1st
Hm_lvt_748beb3bfcbfcc4a2e1ec651a69bd0eb enne nõusolekut .www.ipdodo.com Unknown - 357 d 1st
mediav enne nõusolekut www.ipdodo.com Unknown - Seanss 1st
Qs_lvt_627348 enne nõusolekut .ipdodo.com Unknown - 357 d 1st
Qs_pv_627348 enne nõusolekut .ipdodo.com Unknown - 357 d 1st
_bl_uid enne nõusolekut www.ipdodo.com Unknown - 172 d 1st
_qdda enne nõusolekut www.ipdodo.com Unknown - Aegunud 1st
_qddab enne nõusolekut www.ipdodo.com Unknown - Seanss 1st
_qddac enne nõusolekut www.ipdodo.com Unknown - Aegunud 1st
_qddaz enne nõusolekut .ipdodo.com Unknown - 357 d 1st
__root_domain_v enne nõusolekut .ipdodo.com Unknown - 357 d 1st

Kolmanda osapoole jälgijad

14 päringut tuvastatud 8 pakkujalt: Baidu, Google LLC, Microsoft, 360.cn, AlibabaGroup...

Analytics

4

Marketing

1

Necessary

6

Functional

0

Other

3

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Baidu enne nõusolekut Baidu tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script hm.baidu.com
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
360.cn enne nõusolekut 360.cn tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script s.union.360.cn
AlibabaGroup AlibabaGroup tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script huga88mbbq-sdk.rum.aliyuncs.com
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script secure.gravatar.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Tencent Tencent tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script wp.qiye.qq.com
GeeTest enne nõusolekut GeeTest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Anti-fraud) Unknown script static.geetest.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script cm.g.doubleclick.net

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust July 22, 2026.

Hiljutised skaneeringud

July 22, 2026 19 14

Kas ipdodo.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.