Skip to main content
losbergerdeboer.com

losbergerdeboer.com

https://losbergerdeboer.com

Viimati skaneeritud October 20, 2026

Saidi losbergerdeboer.com küpsiste skannimine (läbi viidud October 20, 2026) leidis 8 küpsist ja 7 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Sait tugineb Cookiebot oma nõusolekuhalduse platvormina Google Consent Mode v2 toega; IAB TCF v2.3 ei täheldatud. Tuvastati 7 kolmanda osapoole päringut 4 tarnijalt.

Küpsised

8

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

7

Pakkujad

4

Nõusolekubänner

Cookiebot

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Skriptide blokeerimine on käsitsi. Iga skript tuleb käsitsi märgistada ja märgistamata skriptid käivituvad enne nõusolekut.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

✓ Vastab sellele mudelile

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Ühenduse turvalisus

HTTPS on toetatud

✓

Suunab HTTP ümber HTTPS-ile

✓

HSTS

✓

Content Security Policy

✗

Küpsised

Tuvastati 8 küpsist: 1 vajalikku, 0 analüütika, 0 turundus

Kokku

8

Vajalikud

1

Funktsionaalsed

4

Analüütika

0

Turundus

0

Teadmata

3

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
ai_session enne nõusolekut www.losbergerdeboer.com Functional Microsoft Azure App Insights Aegunud ✓ – 1st
ai_user enne nõusolekut www.losbergerdeboer.com Functional Microsoft Azure App Insights 365 d ✓ – 1st
ARRAffinity enne nõusolekut .www.losbergerdeboer.com Functional Azure / Microsoft Seanss ✓ ✓ 1st
ARRAffinitySameSite enne nõusolekut .www.losbergerdeboer.com Functional Azure / Microsoft Seanss ✓ ✓ 1st
.AspNetCore.Antiforgery.VyLW6ORzMgk www.losbergerdeboer.com Necessary Microsoft Seanss ✓ ✓ 1st
.EPiForm_BID enne nõusolekut www.losbergerdeboer.com Unknown - 90 d ✓ ✓ 1st
.EPiForm_VisitorIdentifier enne nõusolekut www.losbergerdeboer.com Unknown - 90 d ✓ ✓ 1st
EPiStateMarker enne nõusolekut www.losbergerdeboer.com Unknown - Seanss ✓ – 1st

Saidi seatud brauserisalvestus

Nimi Domeen Osapool
Tue Oct 20 2026 09:23:26 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
AI_sentBuffer seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:43684 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
AI_buffer seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:43684 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:26 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:30 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:30 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
_grecaptcha seadis www.gstatic.com/recaptcha__en.js:801:184 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:31 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:32 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:32 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:33 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:33 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:34 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:35 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:35 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:36 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:36 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:38 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:38 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut
Tue Oct 20 2026 09:23:39 GMT+0200 (Central European Summer Time) seadis js.monitor.azure.com/ai.2.gbl.min.js:5:42651 https://www.losbergerdeboer.com 1st enne nõusolekut

Kolmanda osapoole jälgijad

7 päringut tuvastatud 4 pakkujalt: Google LLC, Cybot A/S (Cookiebot), Microsoft, UserCentrics

Analytics

1

Marketing

0

Necessary

4

Functional

1

Other

1

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC enne nõusolekut Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Microsoft Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script js.monitor.azure.com
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust October 20, 2026.

Hiljutised skaneeringud

October 20, 2026 8 7

Kas losbergerdeboer.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.