Skip to main content
synamedia.com

synamedia.com

https://synamedia.com

Viimati skaneeritud July 22, 2026

Saidi synamedia.com küpsiste skannimine (teostatud July 22, 2026) leidis 12 küpsist ja 26 kolmanda osapoole jälgimispäringut. Hindamine hõlmas 10 lehekülge 10 unikaalses lehemallides. Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud. 26 kolmanda osapoole päringut 11 tarnijalt. Sait ei pruugi vastata GDPR-i ja ePrivacy nõuetele.

Küpsised

12

Kolmanda osapoole

0

Jälgijad

26

Pakkujad

11

Nõusolekubänner

Ei tuvastatud

Skaneeringud

1

Mis sellest seadistusest puudub

  • Nõusolekuhalduse platvormi ei tuvastatud.
  • Tuvastati Google'i sildid, kuid Google Consent Mode v2 jäi tuvastamata.

Vastavus sihtrühmade kaupa

Euroopa Liit

✗ Ei ole täidetud

GDPR + ePrivacy · Eelnev nõusolek (opt-in)

Ühendkuningriik

✗ Ei ole täidetud

UK GDPR + PECR · Nõusolekupõhine

Ameerika Ühendriigid

! Vajab tähelepanu

CCPA/CPRA + state laws · Teavitus ja loobumine (opt-out)

Kanada

! Vajab tähelepanu

PIPEDA + Québec Law 25 · Nõusolekupõhine

Brasiilia

! Vajab tähelepanu

LGPD · Nõusolekupõhine

Skaneeritud EL-ist; teistele piirkondadele võivad saidid näidata teistsuguseid bännereid või jälgimist. Hinnangud kajastavad jälgitud käitumist, mõõdetuna iga sihtrühma reeglite järgi.

Küpsised

Tuvastati 12 küpsist: 3 vajalikku, 5 analüütika, 2 turundus

Kokku

12

Vajalikud

3

Funktsionaalsed

0

Analüütika

5

Turundus

2

Teadmata

2

Filtreeri kategooria järgi
Nimi Domeen Kategooria Pakkuja Aegumine Turvaline HttpOnly Osapool
_ga enne nõusolekut .synamedia.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_YNQLQP5JQ4 enne nõusolekut .synamedia.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au enne nõusolekut .synamedia.com Analytics Google Analytics 83 d 1st
_hjSessionUser_3075021 enne nõusolekut .synamedia.com Analytics Hotjar 358 d 1st
_hjSession_3075021 enne nõusolekut .synamedia.com Analytics Hotjar Aegunud 1st
_fbp enne nõusolekut .synamedia.com Marketing Facebook 83 d 1st
_rdt_uuid enne nõusolekut .synamedia.com Marketing Reddit 83 d 1st
cf_clearance .synamedia.com Necessary Cloudflare 358 d 1st
__cf_bm .www.synamedia.com Necessary Cloudflare Aegunud 1st
__cf_bm .synamedia.com Necessary Cloudflare Aegunud 1st
_msci enne nõusolekut www.synamedia.com Unknown - 358 d 1st
_twpid enne nõusolekut .synamedia.com Unknown - 1 yr 1st

Kolmanda osapoole jälgijad

26 päringut tuvastatud 11 pakkujalt: ContentSquare, Demandbase, Google LLC, Microsoft, usbrowserspeed.com...

Analytics

8

Marketing

10

Necessary

7

Functional

0

Other

1

Teenusepakkuja Kategooria Tüüp Domeen
ContentSquare enne nõusolekut ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare enne nõusolekut ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script content.hotjar.io
Demandbase enne nõusolekut Demandbase tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script api.company-target.com
Demandbase enne nõusolekut Demandbase tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script tag.demandbase.com
Google LLC enne nõusolekut Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
usbrowserspeed.com enne nõusolekut usbrowserspeed.com tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script a.usbrowserspeed.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation enne nõusolekut LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. enne nõusolekut Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft enne nõusolekut Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
reddit enne nõusolekut reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script www.redditstatic.com
reddit enne nõusolekut reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing pixel alb.reddit.com
X (Twitter) enne nõusolekut Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
X (Twitter) enne nõusolekut Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.co
ZetaGlobal enne nõusolekut ZetaGlobal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script idx.liadm.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Microsoft Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script assets-gbr.mkt.dynamics.com
Microsoft Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script formui-usa1.mkt.dynamics.com
reddit reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script pixel-config.reddit.com
Google LLC enne nõusolekut Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Skaneeringute ajalugu

Üks lõpetatud skaneering: küpsised ja jälgijad skaneeringust July 22, 2026.

Hiljutised skaneeringud

July 22, 2026 12 26

Kas synamedia.com on sinu veebisait?

Võta see enda omaks, et jälgida oma küpsiseid ja jälgijaid, seadistada nõuetele vastav nõusolekubänner automaatse skriptide blokeerimisega ning hoida oma küpsiste poliitika ajakohasena.