Skip to main content
965fm.gr

965fm.gr

https://965fm.gr

Viimeksi skannattu July 27, 2026

Sivuston 965fm.gr evästeskannaus, valmistunut July 27, 2026, löysi 10 evästettä ja 4 kolmannen osapuolen seurantapyyntöä. Arviointi kattoi 5 sivua 5 ainutlaatuisessa sivupohjassa. Suostumuksenhallinta-alustaa ei havaittu. 4 kolmannen osapuolen pyyntöä 2 toimittajalta. Sivusto ei välttämättä täytä GDPR- ja ePrivacy-vaatimuksia.

Evästeet

10

Kolmannen osapuolen

0

Seuraimet

4

Toimittajat

2

Suostumusbanneri

Ei havaittu

Skannaukset

1

Mitä tästä asetuksesta puuttuu

  • Suostumustenhallinta-alustaa ei havaittu.

Vaatimustenmukaisuus yleisöittäin

Euroopan unioni

✗ Ei täyty

GDPR + ePrivacy · Ennakkosuostumus (opt-in)

Yhdistynyt kuningaskunta

✗ Ei täyty

UK GDPR + PECR · Suostumukseen perustuva

Yhdysvallat

! Vaatii huomiota

CCPA/CPRA + state laws · Ilmoitus ja kieltäytyminen (opt-out)

Kanada

! Vaatii huomiota

PIPEDA + Québec Law 25 · Suostumukseen perustuva

Brasilia

! Vaatii huomiota

LGPD · Suostumukseen perustuva

Skannaus tehtiin EU:sta; sivustot voivat näyttää muille alueille erilaisia bannereita tai seurantaa. Arviot kuvastavat havaittua toimintaa mitattuna kunkin yleisön sääntöjä vasten.

Yhteyden turvallisuus

HTTPS tuettu

Uudelleenohjaa HTTP:n HTTPS:ään

HSTS

Content Security Policy

Evästeet

10 evästettä havaittu: 0 välttämätöntä, 3 analytiikka, 0 markkinointi

Yhteensä

10

Välttämättömät

0

Toiminnalliset

6

Analytiikka

3

Markkinointi

0

Tuntematon

1

Suodata kategorian mukaan
Nimi Verkkotunnus Kategoria Tarjoaja Vanheneminen Suojattu HttpOnly Osapuoli
_ym_d ennen suostumusta .965fm.gr Analytics Yandex.Metrica 365 d 1st
_ym_isad ennen suostumusta .965fm.gr Analytics Yandex.Metrica 1 d 1st
_ym_uid ennen suostumusta .965fm.gr Analytics Yandex.Metrica 365 d 1st
cookielawinfo-checkbox-advertisement ennen suostumusta 965fm.gr Functional Cookie Law Info 365 d 1st
cookielawinfo-checkbox-analytics ennen suostumusta 965fm.gr Functional Cookie Law Info 365 d 1st
cookielawinfo-checkbox-functional ennen suostumusta 965fm.gr Functional Cookie Law Info 365 d 1st
cookielawinfo-checkbox-necessary ennen suostumusta 965fm.gr Functional Cookie Law Info 365 d 1st
cookielawinfo-checkbox-others ennen suostumusta 965fm.gr Functional Cookie Law Info 365 d 1st
cookielawinfo-checkbox-performance ennen suostumusta 965fm.gr Functional Cookie Law Info 365 d 1st
_ym_visorc ennen suostumusta .965fm.gr Unknown - Vanhentunut 1st

Sivuston asettama selaintallennus

Nimi Verkkotunnus Osapuoli
wpEmojiSettingsSupports asettaja 965fm.gr/wp-emoji-loader.min.js:3:240 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta
_ymBRC asettaja mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta
_ym_synced asettaja mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta
_ym96045512_lsid asettaja mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta
_ym96045512:0_reqNum asettaja mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta
_ym_uid asettaja mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta
_ym_retryReqs asettaja mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta
_ym_wv2rf:96045512:0 asettaja mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta
__ym_tab_guid asettaja mc.yandex.ru/tag.js:353:394 https://965fm.gr 1st ennen suostumusta

Kolmannen osapuolen seurantaevästeet

4 pyyntöä havaittu 2 tarjoajalta: Yandex, Google LLC

Analytics

0

Marketing

2

Necessary

2

Functional

0

Other

0

Toimittaja Kategoria Tyyppi Verkkotunnus
Yandex ennen suostumusta Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex ennen suostumusta Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com

Skannaushistoria

Yksi valmistunut skannaus: evästeet ja seuraimet skannauksesta July 27, 2026.

Viimeaikaiset skannaukset

July 27, 2026 10 4

Onko 965fm.gr verkkosivustosi?

Lunasta se seurataksesi evästeitäsi ja seuraimiasi, ottaaksesi käyttöön vaatimustenmukaisen suostumusbannerin automaattisella skriptien estolla ja pitääksesi evästekäytäntösi ajan tasalla.