Skip to main content
co-f4.com

co-f4.com

https://co-f4.com

Viimeksi skannattu August 26, 2026

Sivuston co-f4.com evästeskannaus, tehty August 26, 2026, löysi 8 evästettä ja 13 kolmannen osapuolen seurantapyyntöä. Arviointi kattoi 10 sivua 10 ainutlaatuisessa sivupohjassa. Suostumuksenhallinta-alustaa ei havaittu. 13 kolmannen osapuolen pyyntöä 4 toimittajalta. Sivusto ei välttämättä täytä GDPR- ja ePrivacy-vaatimuksia.

Evästeet

8

Kolmannen osapuolen

0

Seuraimet

13

Toimittajat

4

Suostumusbanneri

Ei havaittu

Skannaukset

1

Mitä tästä asetuksesta puuttuu

  • Suostumustenhallinta-alustaa ei havaittu.
  • Google-tunnisteita havaittiin, mutta Google Consent Mode v2:ta ei havaittu.

Vaatimustenmukaisuus yleisöittäin

Euroopan unioni

✗ Ei täyty

GDPR + ePrivacy · Ennakkosuostumus (opt-in)

Yhdistynyt kuningaskunta

✗ Ei täyty

UK GDPR + PECR · Suostumukseen perustuva

Yhdysvallat

! Vaatii huomiota

CCPA/CPRA + state laws · Ilmoitus ja kieltäytyminen (opt-out)

Kanada

! Vaatii huomiota

PIPEDA + Québec Law 25 · Suostumukseen perustuva

Brasilia

! Vaatii huomiota

LGPD · Suostumukseen perustuva

Skannaus tehtiin EU:sta; sivustot voivat näyttää muille alueille erilaisia bannereita tai seurantaa. Arviot kuvastavat havaittua toimintaa mitattuna kunkin yleisön sääntöjä vasten.

Yhteyden turvallisuus

HTTPS tuettu

Uudelleenohjaa HTTP:n HTTPS:ään

HSTS

Content Security Policy

Evästeet

8 evästettä havaittu: 2 välttämätöntä, 6 analytiikka, 0 markkinointi

Yhteensä

8

Välttämättömät

2

Toiminnalliset

0

Analytiikka

6

Markkinointi

0

Tuntematon

0

Suodata kategorian mukaan
Nimi Verkkotunnus Kategoria Tarjoaja Vanheneminen Suojattu HttpOnly Osapuoli
_ga ennen suostumusta .co-f4.com Analytics Google Analytics 1.1 yr elinikä yli 13 kuukautta 1st
_gat_gtag_UA_619474_14 ennen suostumusta .co-f4.com Analytics Google Analytics Vanhentunut 1st
_ga_Z9SXCB70RK ennen suostumusta .co-f4.com Analytics Google Analytics 1.1 yr elinikä yli 13 kuukautta 1st
_gid ennen suostumusta .co-f4.com Analytics Google Analytics 1 d 1st
_hjSessionUser_1781642 ennen suostumusta .co-f4.com Analytics Hotjar 365 d 1st
_hjSession_1781642 ennen suostumusta .co-f4.com Analytics Hotjar Vanhentunut 1st
__stripe_mid .www.co-f4.com Necessary Stripe 365 d 1st
__stripe_sid .www.co-f4.com Necessary Stripe Vanhentunut 1st

Sivuston asettama selaintallennus

Nimi Verkkotunnus Osapuoli
_hjLocalStorageTest asettaja script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217285 https://www.co-f4.com 1st ennen suostumusta
_hjSessionStorageTest asettaja script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217510 https://www.co-f4.com 1st ennen suostumusta

Kolmannen osapuolen seurantaevästeet

13 pyyntöä havaittu 4 tarjoajalta: ContentSquare, Google LLC, Stripe Inc., Stripe

Analytics

5

Marketing

0

Necessary

5

Functional

0

Other

3

Toimittaja Kategoria Tyyppi Verkkotunnus
ContentSquare ennen suostumusta ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare ennen suostumusta ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
Google LLC ennen suostumusta Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC ennen suostumusta Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Stripe Inc. ennen suostumusta Stripe fraud detection Analytics script m.stripe.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Stripe Inc. Stripe checkout Necessary iframe checkout.stripe.com
Stripe Inc. Stripe payment processing Necessary script js.stripe.com
Google LLC ennen suostumusta Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC ennen suostumusta Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Stripe ennen suostumusta Stripe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script m.stripe.network

Skannaushistoria

Yksi valmistunut skannaus: evästeet ja seuraimet skannauksesta August 26, 2026.

Viimeaikaiset skannaukset

August 26, 2026 8 13

Onko co-f4.com verkkosivustosi?

Lunasta se seurataksesi evästeitäsi ja seuraimiasi, ottaaksesi käyttöön vaatimustenmukaisen suostumusbannerin automaattisella skriptien estolla ja pitääksesi evästekäytäntösi ajan tasalla.