7movesrevolution.com
Zadnje skenirano July 27, 2026
Skeniranje kolačića za 7movesrevolution.com provedeno July 27, 2026 otkrilo je 22 kolačića i 34 zahtjeva za praćenje trećih strana. Procjena je obuhvatila 10 stranica u 10 jedinstvenih predložaka stranica. Web-mjesto oslanja se na CookieYes kao svoju platformu za upravljanje pristankom s Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 nije primijećen. Detektirano je 34 zahtjeva trećih strana od 13 dobavljača.
Ocjena ponašanja privole
10 / 100
Ova web-lokacija postavila je više kolačića za praćenje prije nego što je posjetitelj dao privolu. Prema članku 5(3) ePrivacyja, oni zahtijevaju prethodnu privolu.
Automatizirana provjera skeniranih stranica u određenom trenutku; nije pravni savjet. Kako funkcionira naša provjera.
Razina provedbe privole
-
1
Prije davanja privole ne pokreće se ništa što nije nužno. To je strogo tumačenje članka 5(3) ePrivacyja i najsnažnija pozicija.
-
2
Google oznake učitavaju se s pohranom zadano postavljenom na odbijeno i prije privole šalju samo pingove bez kolačića. To je dopušteno u Googleovu modelu, ali nije strogo tumačenje članka 5(3).
-
3
Djelomično provedeno Ova stranica
Google Consent Mode v2 ograničava Google oznake, ali prije privole uočeni su drugi pratitelji ili kolačići.
-
4
Pratitelji ili kolačići izvršavaju se prije nego što posjetitelj da privolu, bez ikakvih signala privole koji bi ih ograničavali.
Banner za privolu kakav smo zatekli
Prvi sloj nudi opciju "Odbij" uz opciju "Prihvati".
Vremenska crta učitavanja prije privole
Milisekunde od početka navigacije do slanja svakog zahtjeva ili postavljanja svakog kolačića.
i još 44
Uočeno prije privole
Kolačići postavljeni prije privole (21)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_pin_unauthmarketing · Pinterest -
_tt_enable_cookiemarketing · TikTok -
_ttpmarketing · TikTok -
ttcsidmarketing · TikTok -
ttcsid_CNLNORBC77U83QAFJ7LGmarketing · TikTok -
_gaanalytics · Google Analytics -
_ga_8ND1ZCHNNPanalytics · Google Analytics -
_ga_JZD4LZ3VF8analytics · Google Analytics -
_gcl_auanalytics · Google Analytics -
_scc_sessionanalytics · Marfeel -
sbjs_currentanalytics · WooCommerce -
sbjs_current_addanalytics · WooCommerce -
sbjs_firstanalytics · WooCommerce -
sbjs_first_addanalytics · WooCommerce -
sbjs_migrationsanalytics · WooCommerce -
sbjs_sessionanalytics · WooCommerce -
sbjs_udataanalytics · WooCommerce -
_tccl_visitunknown -
_tccl_visitorunknown - i još 1
Zahtjevi za praćenje prije privole (24)
- csp.secureserver.net csp.secureserver.net postavljeno putem 7movesrevolution.com/pixel-events.js · nakon 675 ms
- Google LLC www.merchant-center-analytics.goog postavljeno putem www.googletagmanager.com/js · nakon 282 ms
- Google LLC region1.analytics.google.com postavljeno putem 7movesrevolution.com/pixel-events.js · nakon 508 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com nakon 65 ms
- img1.wsimg.com img1.wsimg.com nakon 65 ms
- Pinterest s.pinimg.com postavljeno putem 7movesrevolution.com · nakon 180 ms
- www.google.com www.google.com postavljeno putem 7movesrevolution.com/pixel-events.js · nakon 509 ms
- Google LLC www.google.com postavljeno putem 7movesrevolution.com/pixel-events.js · nakon 509 ms
- Google LLC www.youtube.com postaviti kolačić nakon 526 ms
- Intuit mc.us11.list-manage.com postaviti kolačić postavljeno putem downloads.mailchimp.com/embed.js · nakon 263 ms
- Intuit chimpstatic.com postavljeno putem 7movesrevolution.com · nakon 180 ms
- Intuit downloads.mailchimp.com postavljeno putem chimpstatic.com/3a10d677fff91155aa85055a3.js · nakon 217 ms
- i još 12
Kako smo testirali
Preglednik: Chrome/150.0.7871.124 · Mjesto skeniranja: EU · Viewport: 1440×900 · Provjereno: 27 Jul 2026 10:02 - 27 Jul 2026 10:03
Kolačići
22
Treće strane
0
Alati za praćenje
34
Dobavljači
13
Banner za privolu
CookieYes
Skeniranja
1
Usklađenost prema publici
Europska unija
✗ Nije zadovoljenoGDPR + ePrivacy · Prethodna privola (opt-in)
Ujedinjena Kraljevina
✗ Nije zadovoljenoUK GDPR + PECR · Temeljeno na privoli
Sjedinjene Američke Države
✓ Zadovoljava ovaj modelCCPA/CPRA + state laws · Obavijest i opt-out
Kanada
! Zahtijeva pozornostPIPEDA + Québec Law 25 · Temeljeno na privoli
Brazil
! Zahtijeva pozornostLGPD · Temeljeno na privoli
Skenirano iz EU-a; web-lokacije drugim regijama mogu prikazivati drukčije bannere ili praćenje. Ocjene odražavaju promatrano ponašanje mjereno prema pravilima svake publike.
Sigurnost veze
Podržan HTTPS
✓Preusmjerava HTTP na HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Pratitelji trećih strana
34 zahtjeva otkriveno od 13 pružatelja: csp.secureserver.net, Google LLC, img1.wsimg.com, Pinterest, www.google.com...
Pratitelji trećih strana
34 zahtjeva otkriveno od 13 pružatelja: csp.secureserver.net, Google LLC, img1.wsimg.com, Pinterest, www.google.com...
Analytics
7
Marketing
11
Necessary
10
Functional
0
Other
6
| Dobavljač | Kategorija | Vrsta | Domena |
|---|---|---|---|
| csp.secureserver.net prije privole | Analytics | fetch | csp.secureserver.net |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | www.merchant-center-analytics.goog |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | region1.analytics.google.com |
| Google LLC prije privole Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| img1.wsimg.com prije privole | Analytics | script | img1.wsimg.com |
| Pinterest prije privole Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Analytics | script | s.pinimg.com |
| www.google.com prije privole | Analytics | fetch | www.google.com |
| Google LLC prije privole Google Ads | Marketing | script | www.google.com |
| Google LLC prije privole YouTube embedded video | Marketing | iframe | www.youtube.com |
| Intuit prije privole Intuit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | mc.us11.list-manage.com |
| Intuit prije privole Intuit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | chimpstatic.com |
| Intuit prije privole Intuit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | downloads.mailchimp.com |
| Meta Platforms, Inc. prije privole Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Meta Platforms, Inc. prije privole Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Pinterest prije privole Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Marketing | script | log.pinterest.com |
| Pinterest Inc. prije privole Pinterest conversion tag | Marketing | pixel | ct.pinterest.com |
| Pinterest Inc. prije privole Pinterest assets | Marketing | script | assets.pinterest.com |
| TikTok prije privole TikTok analytics pixel | Marketing | script | analytics.tiktok.com |
| Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS | Necessary | script | cdnjs.cloudflare.com |
| CookieYes CookieYes consent management | Necessary | script | cdn-cookieyes.com |
| Go Daddy Go Daddy tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | collect.commerce.godaddy.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | jnn-pa.googleapis.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.google.dk |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | i.ytimg.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | unpkg.com |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | www.googleadservices.com |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | googleads.g.doubleclick.net |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | ad.doubleclick.net |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | stats.g.doubleclick.net |
Povijest skeniranja
Jedno dovršeno skeniranje: kolačići i alati za praćenje iz skeniranja od July 27, 2026.
Nedavna skeniranja
| July 27, 2026 | 22 34 |
Više recenzija usklađenosti s kolačićima
Sidrería Altzueta catalogada como la mejor sid...
altzuetasagardotegia.com
DX4A5907-scaled.jpg (2560×1707)
altzoan.com
Pribatutasun-politika - Altzasu Elkartea
altzasu.com
Política de cookies (UE) - Altyn Mua
altynmua.com
Soluções de Inteligência Artificial para Emp...
altyra.com
Privacy Policy Overview for ALTWAYLAB Customers
altwaylab.com
Trabajos Verticales en Venezuela | Altus Manten...
altustrabajoenaltura.com
altusnewchandigarhmullanpur.com
altusnewchandigarhmullanpur.com
Je li 7movesrevolution.com vaša web stranica?
Preuzmite vlasništvo kako biste pratili svoje kolačiće i alate za praćenje, postavili usklađeni banner za privolu s automatskim blokiranjem skripti i održavali svoju politiku kolačića ažurnom.