Skip to main content
ce21.com

ce21.com

https://ce21.com

Zadnje skenirano July 21, 2026

Skeniranje kolačića za ce21.com izvršeno July 21, 2026 otkrilo je 7 kolačića i 12 zahtjeva za praćenje trećih strana. Procjena je obuhvatila 10 stranica u 10 jedinstvenih predložaka stranica. Nije detektirana platforma za upravljanje pristankom. S 12 zahtjeva trećih strana od 6 dobavljača, web-mjesto možda ne ispunjava zahtjeve GDPR-a i ePrivacy direktive.

Kolačići

7

Treće strane

0

Alati za praćenje

12

Dobavljači

6

Banner za privolu

Nije otkriven

Skeniranja

1

Što nedostaje ovoj postavci

  • Nije otkrivena nijedna platforma za upravljanje privolama.
  • Uočene su Google oznake, ali Google Consent Mode v2 nije otkriven.

Usklađenost prema publici

Europska unija

✗ Nije zadovoljeno

GDPR + ePrivacy · Prethodna privola (opt-in)

Ujedinjena Kraljevina

✗ Nije zadovoljeno

UK GDPR + PECR · Temeljeno na privoli

Sjedinjene Američke Države

! Zahtijeva pozornost

CCPA/CPRA + state laws · Obavijest i opt-out

Kanada

! Zahtijeva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temeljeno na privoli

Brazil

! Zahtijeva pozornost

LGPD · Temeljeno na privoli

Skenirano iz EU-a; web-lokacije drugim regijama mogu prikazivati drukčije bannere ili praćenje. Ocjene odražavaju promatrano ponašanje mjereno prema pravilima svake publike.

Kolačići

Otkriveno 7 kolačića: 0 nužnih, 5 analitičkih, 0 marketinških

Ukupno

7

Neophodni

0

Funkcionalni

0

Analitički

5

Marketing

0

Nepoznati

2

Filtriraj po kategoriji
Naziv Domena Kategorija Pružatelj Istek Siguran HttpOnly Strana
_ga prije privole .ce21.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_6W0BB68HG5 prije privole .ce21.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_BM3K0P418M prije privole .ce21.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_VDEKRGJYDZ prije privole .ce21.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au prije privole .ce21.com Analytics Google Analytics 84 d 1st
_fuid prije privole .ce21.com Unknown - 1.1 yr 1st
_wpfuuid prije privole ce21.com Unknown - 1.1 yr 1st

Pratitelji trećih strana

12 zahtjeva otkriveno od 6 pružatelja: Google LLC, Microsoft, Umami Software, Warmly, Amazon...

Analytics

4

Marketing

1

Necessary

5

Functional

0

Other

2

Dobavljač Kategorija Vrsta Domena
Google LLC prije privole Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Microsoft prije privole Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Umami Software prije privole Umami Software tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script cloud.umami.is
Warmly prije privole Warmly tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script opps-widget.getwarmly.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ddwl4m2hdecbv.cloudfront.net
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script secure.gravatar.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com

Povijest skeniranja

Jedno dovršeno skeniranje: kolačići i alati za praćenje iz skeniranja od July 21, 2026.

Nedavna skeniranja

July 21, 2026 7 12

Je li ce21.com vaša web stranica?

Preuzmite vlasništvo kako biste pratili svoje kolačiće i alate za praćenje, postavili usklađeni banner za privolu s automatskim blokiranjem skripti i održavali svoju politiku kolačića ažurnom.