cortimatteoitroc.altervista.org
Zadnje skenirano August 28, 2026
Skeniranje kolačića za cortimatteoitroc.altervista.org provedeno August 28, 2026 otkrilo je 13 kolačića i 12 zahtjeva za praćenje trećih strana. Procjena je obuhvatila 10 stranica u 10 jedinstvenih predložaka stranica. Web-mjesto oslanja se na iubenda kao svoju platformu za upravljanje pristankom s IAB TCF v2.3; Google Consent Mode v2 nije primijećen. Detektirano je 12 zahtjeva trećih strana od 5 dobavljača.
Ocjena ponašanja privole
34 / 100
Ova web-lokacija postavila je više kolačića za praćenje prije nego što je posjetitelj dao privolu. Prema članku 5(3) ePrivacyja, oni zahtijevaju prethodnu privolu.
Automatizirana provjera skeniranih stranica u određenom trenutku; nije pravni savjet. Kako funkcionira naša provjera.
Razina provedbe privole
-
1
Prije davanja privole ne pokreće se ništa što nije nužno. To je strogo tumačenje članka 5(3) ePrivacyja i najsnažnija pozicija.
-
2
Google oznake učitavaju se s pohranom zadano postavljenom na odbijeno i prije privole šalju samo pingove bez kolačića. To je dopušteno u Googleovu modelu, ali nije strogo tumačenje članka 5(3).
-
3
Google Consent Mode v2 ograničava Google oznake, ali prije privole uočeni su drugi pratitelji ili kolačići.
-
4
Pokreće se prije privole Ova stranica
Banner za privolu postoji, ali ne ograničava praćenje. Pratitelji i kolačići izvršavaju se prije nego što posjetitelj dâ privolu.
Banner za privolu kakav smo zatekli
Prvi sloj nudi opciju "Odbij" uz opciju "Prihvati".
Vremenska crta učitavanja prije privole
Milisekunde od početka navigacije do slanja svakog zahtjeva ili postavljanja svakog kolačića.
i još 11
Uočeno prije privole
Kolačići postavljeni prije privole (13)
-
_gaanalytics · Google Analytics -
sbjs_currentanalytics · WooCommerce -
sbjs_current_addanalytics · WooCommerce -
sbjs_firstanalytics · WooCommerce -
sbjs_first_addanalytics · WooCommerce -
sbjs_migrationsanalytics · WooCommerce -
sbjs_sessionanalytics · WooCommerce -
sbjs_udataanalytics · WooCommerce -
cookielawinfo-checkbox-necessaryfunctional · Cookie Law Info -
cookielawinfo-checkbox-non-necessaryfunctional · Cookie Law Info -
wordpress_test_cookiefunctional · Wordpress -
gtag_gaunknown -
gtag_ga_PK6YP6G4WVunknown
Zahtjevi za praćenje prije privole (7)
- Google LLC www.googletagmanager.com postavljeno putem cortimatteoitroc.altervista.org/main.js · nakon 282 ms
- Google LLC www.google.com nakon 715 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net postavljeno putem cortimatteoitroc.altervista.org · nakon 170 ms
- Nielsen cdn-gl.imrworldwide.com postavljeno putem cortimatteoitroc.altervista.org/main.js · nakon 283 ms
- Google LLC pagead2.googlesyndication.com postavljeno putem cortimatteoitroc.altervista.org/main.js · nakon 282 ms
- Google LLC region1.google-analytics.com postavljeno putem www.googletagmanager.com/js · nakon 532 ms
- Google LLC www.google-analytics.com postavljeno putem cortimatteoitroc.altervista.org/main.js · nakon 1655 ms
Kako smo testirali
Preglednik: Chrome/150.0.7871.124 · Mjesto skeniranja: EU · Viewport: 1440×900 · Provjereno: 28 Aug 2026 16:55 - 28 Aug 2026 16:56
Kolačići
13
Treće strane
0
Alati za praćenje
12
Dobavljači
5
Banner za privolu
iubenda
Skeniranja
1
Što nedostaje ovoj postavci
- Uočene su Google oznake, ali Google Consent Mode v2 nije otkriven.
Usklađenost prema publici
Europska unija
✗ Nije zadovoljenoGDPR + ePrivacy · Prethodna privola (opt-in)
Ujedinjena Kraljevina
✗ Nije zadovoljenoUK GDPR + PECR · Temeljeno na privoli
Sjedinjene Američke Države
✓ Zadovoljava ovaj modelCCPA/CPRA + state laws · Obavijest i opt-out
Kanada
! Zahtijeva pozornostPIPEDA + Québec Law 25 · Temeljeno na privoli
Brazil
! Zahtijeva pozornostLGPD · Temeljeno na privoli
Skenirano iz EU-a; web-lokacije drugim regijama mogu prikazivati drukčije bannere ili praćenje. Ocjene odražavaju promatrano ponašanje mjereno prema pravilima svake publike.
Sigurnost veze
Podržan HTTPS
✓Preusmjerava HTTP na HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Pratitelji trećih strana
12 zahtjeva otkriveno od 5 pružatelja: Google LLC, Meta Platforms, Inc., Nielsen, iubenda srl, UNPKG
Pratitelji trećih strana
12 zahtjeva otkriveno od 5 pružatelja: Google LLC, Meta Platforms, Inc., Nielsen, iubenda srl, UNPKG
Analytics
1
Marketing
2
Necessary
5
Functional
1
Other
3
| Dobavljač | Kategorija | Vrsta | Domena |
|---|---|---|---|
| Google LLC prije privole Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Google LLC prije privole Google reCAPTCHA bot protection | Functional | script | www.google.com |
| Meta Platforms, Inc. prije privole Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Nielsen prije privole Nielsen tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | cdn-gl.imrworldwide.com |
| Google LLC Google Fonts stylesheet | Necessary | script | fonts.googleapis.com |
| Google LLC Google Fonts files | Necessary | script | fonts.gstatic.com |
| Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.gstatic.com |
| iubenda srl iubenda consent management | Necessary | script | cdn.iubenda.com |
| UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | unpkg.com |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | www.google-analytics.com |
Povijest skeniranja
Jedno dovršeno skeniranje: kolačići i alati za praćenje iz skeniranja od August 28, 2026.
Nedavna skeniranja
| August 28, 2026 | 13 12 |
Više recenzija usklađenosti s kolačićima
Security Verification
cosa-uk.org
:: Co.R.Ve.L.Va :: Coordinamento Regionale Vene...
corvelva.org
CORVA - Home
corva.org
Cookie policy
cortiliaperti.org
One moment, please...
cortebellavets.org
One moment, please...
cortasdeblas.org
Oliver Bearman - FORMULA 1
corsoweb2025gd.altervista.org
Shiro-Kun - Momoko Kennel
corsowebcarlo.altervista.org
Je li cortimatteoitroc.altervista.org vaša web stranica?
Preuzmite vlasništvo kako biste pratili svoje kolačiće i alate za praćenje, postavili usklađeni banner za privolu s automatskim blokiranjem skripti i održavali svoju politiku kolačića ažurnom.