Skip to main content
culinariabrasileira.com

culinariabrasileira.com

https://culinariabrasileira.com

Zadnje skenirano August 30, 2026

Skeniranje kolačića za culinariabrasileira.com provedeno August 30, 2026 otkrilo je 8 kolačića i 13 zahtjeva za praćenje trećih strana. Procjena je obuhvatila 10 stranica u 10 jedinstvenih predložaka stranica. Web-mjesto primjenjuje CookieYes kao svoju platformu za upravljanje pristankom. Ni IAB TCF v2.3 ni Google Consent Mode v2 nije primijećen pri našoj provjeri. Detektirano je 13 zahtjeva trećih strana od 6 dobavljača.

Kolačići

8

Treće strane

0

Alati za praćenje

13

Dobavljači

6

Banner za privolu

CookieYes

Skeniranja

1

Što nedostaje ovoj postavci

  • Uočene su Google oznake, ali Google Consent Mode v2 nije otkriven.

Usklađenost prema publici

Europska unija

✗ Nije zadovoljeno

GDPR + ePrivacy · Prethodna privola (opt-in)

Ujedinjena Kraljevina

✗ Nije zadovoljeno

UK GDPR + PECR · Temeljeno na privoli

Sjedinjene Američke Države

✓ Zadovoljava ovaj model

CCPA/CPRA + state laws · Obavijest i opt-out

Kanada

! Zahtijeva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temeljeno na privoli

Brazil

! Zahtijeva pozornost

LGPD · Temeljeno na privoli

Skenirano iz EU-a; web-lokacije drugim regijama mogu prikazivati drukčije bannere ili praćenje. Ocjene odražavaju promatrano ponašanje mjereno prema pravilima svake publike.

Sigurnost veze

Podržan HTTPS

Preusmjerava HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Kolačići

Otkriveno 8 kolačića: 0 nužnih, 5 analitičkih, 1 marketinških

Ukupno

8

Neophodni

0

Funkcionalni

1

Analitički

5

Marketing

1

Nepoznati

1

Filtriraj po kategoriji
Naziv Domena Kategorija Pružatelj Istek Siguran HttpOnly Strana
_ga prije privole .culinariabrasileira.com Analytics Google Analytics 1.1 yr vijek trajanja dulji od 13 mjeseci 1st
_gat_gtag_UA_237988324_1 prije privole .culinariabrasileira.com Analytics Google Analytics Istekao 1st
_ga_5WH0ZB9N95 prije privole .culinariabrasileira.com Analytics Google Analytics 1.1 yr vijek trajanja dulji od 13 mjeseci 1st
_gcl_au prije privole .culinariabrasileira.com Analytics Google Analytics 90 d 1st
_gid prije privole .culinariabrasileira.com Analytics Google Analytics 1 d 1st
cookieyes-consent culinariabrasileira.com Functional CookieYes 365 d 1st
_fbp prije privole .culinariabrasileira.com Marketing Facebook 90 d 1st
_lscache_vary prije privole culinariabrasileira.com Unknown - 2 d 1st

Pohrana u pregledniku koju postavlja web-mjesto

Naziv Domena Strana
__mg_probe__na3iwbu6gvp postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__jit9412ej1c postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgAgentDataParams postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgVideoMetricsParams postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgDimsData1894128 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgDimsData1886867 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
MG_Session_pr postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
MG_Session_lu postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
MG_Session_lastUpdate postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
svspr postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:197:50931 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
svsdsExpired postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:197:52009 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
svsds postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:197:52069 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
isSupportBlurEvent postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
transitionType postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_gcl_ls postavljeno putem www.googletagmanager.com/js https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
mgSnapShot postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
mgSnapShotGeneratedTime postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
mgSnapShotExpired postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgPlacementV2:1894128 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgPlacementV2:1886867 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgSessionId postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgSessionPagesNumber postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgSessionsTimeList postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgPage1894128 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgPageTime1894128 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgViewrate1894128 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__g7yr4dg96lr postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__8lqrgyx1p8d postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__id5test postavljeno putem cdn.id5-sync.com/id5-api.js:7:61793 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
id5id_privacy_exp postavljeno putem cdn.id5-sync.com/id5-api.js:7:61498 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
id5id_privacy postavljeno putem cdn.id5-sync.com/id5-api.js:7:61498 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgSessionTeasersData postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__x66f0ccp0pf postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__yfr08roj1z postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgDimsData1888344 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgPage1886867 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgPageTime1886867 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgViewrate1886867 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
_mgPlacementV2:1888344 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:7467 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__gomf2oghxej postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__hadlrb2sbuh postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__01wugu0syp4b postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__t1yw4vg8zaf postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__my9415s545 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__ll81wxi35 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__2wlwr683wbr postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__2toxd0h5yz3 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__lkau3bx2yte postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__bgrddiww3i postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__fptn3sjrfs7 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__l2mh134ys79 postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__toy2upkggei postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__5d6nltxymbk postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__cy5mpdyycsp postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole
__mg_probe__andurammg9k postavljeno putem jsc.mgid.com/1061297.js:16:6988 https://culinariabrasileira.com 1st prije privole

Pratitelji trećih strana

13 zahtjeva otkriveno od 6 pružatelja: Google LLC, www.google.com, ID5, MGID, Pinterest...

Analytics

3

Marketing

5

Necessary

3

Functional

0

Other

2

Dobavljač Kategorija Vrsta Domena
Google LLC prije privole Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
www.google.com prije privole Analytics fetch www.google.com
ID5 prije privole ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.id5-sync.com
ID5 prije privole ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script lbs.eu-1-id5-sync.com
MGID prije privole MGID tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script jsc.mgid.com
Pinterest prije privole Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Marketing script log.pinterest.com
Pinterest Inc. prije privole Pinterest assets Marketing script assets.pinterest.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com

Povijest skeniranja

Jedno dovršeno skeniranje: kolačići i alati za praćenje iz skeniranja od August 30, 2026.

Nedavna skeniranja

August 30, 2026 8 13

Je li culinariabrasileira.com vaša web stranica?

Preuzmite vlasništvo kako biste pratili svoje kolačiće i alate za praćenje, postavili usklađeni banner za privolu s automatskim blokiranjem skripti i održavali svoju politiku kolačića ažurnom.