Skip to main content
gillettesinterstaterv.com

gillettesinterstaterv.com

https://gillettesinterstaterv.com

Zadnje skenirano September 22, 2026

Skeniranje kolačića za gillettesinterstaterv.com završeno September 22, 2026 otkrilo je 12 kolačića i 15 zahtjeva za praćenje trećih strana. Procjena je obuhvatila 10 stranica u 10 jedinstvenih predložaka stranica. Nije detektirana platforma za upravljanje pristankom. S 15 zahtjeva trećih strana od 6 dobavljača, web-mjesto možda ne ispunjava zahtjeve GDPR-a i ePrivacy direktive.

Kolačići

12

Treće strane

0

Alati za praćenje

15

Dobavljači

6

Banner za privolu

Nije otkriven

Skeniranja

1

Što nedostaje ovoj postavci

  • Nije otkrivena nijedna platforma za upravljanje privolama.

Usklađenost prema publici

Europska unija

✗ Nije zadovoljeno

GDPR + ePrivacy · Prethodna privola (opt-in)

Ujedinjena Kraljevina

✗ Nije zadovoljeno

UK GDPR + PECR · Temeljeno na privoli

Sjedinjene Američke Države

✓ Zadovoljava ovaj model

CCPA/CPRA + state laws · Obavijest i opt-out

Kanada

! Zahtijeva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temeljeno na privoli

Brazil

! Zahtijeva pozornost

LGPD · Temeljeno na privoli

Skenirano iz EU-a; web-lokacije drugim regijama mogu prikazivati drukčije bannere ili praćenje. Ocjene odražavaju promatrano ponašanje mjereno prema pravilima svake publike.

Sigurnost veze

Podržan HTTPS

Preusmjerava HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Kolačići

Otkriveno 12 kolačića: 0 nužnih, 0 analitičkih, 0 marketinških

Ukupno

12

Neophodni

0

Funkcionalni

0

Analitički

0

Marketing

0

Nepoznati

12

Filtriraj po kategoriji
Naziv Domena Kategorija Pružatelj Istek Siguran HttpOnly Strana
CC_BId24f4c8203-69bb-49ed-a090-f0134b18cb82 prije privole .gillettesinterstaterv.com Unknown - 100 d 1st
CC_BId24f4c8203-69bb-49ed-a090-f0134b18cb82 prije privole .www.gillettesinterstaterv.com Unknown - 100 d 1st
CC_GAINFO_4f4c8203-69bb-49ed-a090-f0134b18cb82 prije privole .gillettesinterstaterv.com Unknown - Sesija 1st
CC_GAINFO_4f4c8203-69bb-49ed-a090-f0134b18cb82 prije privole .www.gillettesinterstaterv.com Unknown - Sesija 1st
CC_SID24f4c8203-69bb-49ed-a090-f0134b18cb82 prije privole .gillettesinterstaterv.com Unknown - Sesija 1st
CC_SID24f4c8203-69bb-49ed-a090-f0134b18cb82 prije privole .www.gillettesinterstaterv.com Unknown - Sesija 1st
CC_STATUS_89G44f4c8203-69bb-49ed-a090-f0134b18cb82 prije privole .gillettesinterstaterv.com Unknown - Sesija 1st
CC_STATUS_89G44f4c8203-69bb-49ed-a090-f0134b18cb82 prije privole .www.gillettesinterstaterv.com Unknown - Sesija 1st
COAST_DID prije privole gillettesinterstaterv.com Unknown - 365 d 1st
COAST_DID prije privole www.gillettesinterstaterv.com Unknown - 365 d 1st
COAST_SID prije privole gillettesinterstaterv.com Unknown - Istekao 1st
COAST_SID prije privole www.gillettesinterstaterv.com Unknown - Istekao 1st

Pohrana u pregledniku koju postavlja web-mjesto

Naziv Domena Strana
COAST_GEO_REQ postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:325:32 https://gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_GEO_LAT postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:340:40 https://gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_GEO_LON postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:341:40 https://gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
c15t-storage-test-key postavljeno putem gillettesinterstaterv.com/6838.a967cb271235bc86.js:4:52524 https://gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_SID postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:243:36 https://gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_DID postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:244:34 https://gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
c15t-storage-test-key postavljeno putem www.gillettesinterstaterv.com/6838.a967cb271235bc86.js:4:52524 https://www.gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_GEO_REQ postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:325:32 https://www.gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_GEO_LAT postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:340:40 https://www.gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_GEO_LON postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:341:40 https://www.gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_SID postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:243:36 https://www.gillettesinterstaterv.com 1st prije privole
COAST_DID postavljeno putem pixel.coasttechnology.org/stealthPixelV1.js:244:34 https://www.gillettesinterstaterv.com 1st prije privole

Pratitelji trećih strana

15 zahtjeva otkriveno od 6 pružatelja: Cloudflare Inc., eventlog.chatlead.com, Google LLC, ipify, Volentio JSD...

Analytics

3

Marketing

0

Necessary

8

Functional

1

Other

3

Dobavljač Kategorija Vrsta Domena
Cloudflare Inc. prije privole Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
eventlog.chatlead.com prije privole Analytics iframe eventlog.chatlead.com
Google LLC prije privole Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prije privole Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script storage.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script lh7-rt.googleusercontent.com
ipify ipify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script api.ipify.org
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
FingerprintJS prije privole FingerprintJS tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script fpjscdn.net
FingerprintJS prije privole FingerprintJS tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script openfpcdn.io
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com

Povijest skeniranja

Jedno dovršeno skeniranje: kolačići i alati za praćenje iz skeniranja od September 22, 2026.

Nedavna skeniranja

September 22, 2026 12 15

Je li gillettesinterstaterv.com vaša web stranica?

Preuzmite vlasništvo kako biste pratili svoje kolačiće i alate za praćenje, postavili usklađeni banner za privolu s automatskim blokiranjem skripti i održavali svoju politiku kolačića ažurnom.