Skip to main content
marriedgo.com

marriedgo.com

https://marriedgo.com

Zadnje skenirano July 21, 2026

Skeniranje kolačića za marriedgo.com izvršeno July 21, 2026 otkrilo je 13 kolačića i 15 zahtjeva za praćenje trećih strana. Procjena je obuhvatila 8 stranica u 8 jedinstvenih predložaka stranica. Nije detektirana platforma za upravljanje pristankom. S 15 zahtjeva trećih strana od 6 dobavljača, web-mjesto možda ne ispunjava zahtjeve GDPR-a i ePrivacy direktive.

Kolačići

13

Treće strane

4

Alati za praćenje

15

Dobavljači

6

Banner za privolu

Nije otkriven

Skeniranja

1

Što nedostaje ovoj postavci

  • Nije otkrivena nijedna platforma za upravljanje privolama.
  • Uočene su Google oznake, ali Google Consent Mode v2 nije otkriven.

Usklađenost prema publici

Europska unija

✗ Nije zadovoljeno

GDPR + ePrivacy · Prethodna privola (opt-in)

Ujedinjena Kraljevina

✗ Nije zadovoljeno

UK GDPR + PECR · Temeljeno na privoli

Sjedinjene Američke Države

! Zahtijeva pozornost

CCPA/CPRA + state laws · Obavijest i opt-out

Kanada

! Zahtijeva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temeljeno na privoli

Brazil

! Zahtijeva pozornost

LGPD · Temeljeno na privoli

Skenirano iz EU-a; web-lokacije drugim regijama mogu prikazivati drukčije bannere ili praćenje. Ocjene odražavaju promatrano ponašanje mjereno prema pravilima svake publike.

Kolačići

Otkriveno 13 kolačića: 1 nužnih, 7 analitičkih, 2 marketinških, 4 trećih strana

Ukupno

13

Neophodni

1

Funkcionalni

0

Analitički

7

Marketing

2

Nepoznati

3

4 kolačićs trećih strana otkriveno

Kolačići trećih strana zahtijevaju izričiti pristanak korisnika prema GDPR/ePrivacy.

Filtriraj po kategoriji
Naziv Domena Kategorija Pružatelj Istek Siguran HttpOnly Strana
_ga prije privole .marriedgo.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga prije privole .marriedgo.net Analytics Google Analytics 1.1 yr 3rd
_ga_BPT2MFQHQR prije privole .marriedgo.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_BPT2MFQHQR prije privole .marriedgo.net Analytics Google Analytics 1.1 yr 3rd
_ga_YZ6RLV5N1N prije privole .marriedgo.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au prije privole .marriedgo.com Analytics Google Analytics 84 d 1st
_gcl_au prije privole .marriedgo.net Analytics Google Analytics 84 d 3rd
_fbp prije privole .marriedgo.com Marketing Facebook 84 d 1st
_fbp prije privole .marriedgo.net Marketing Facebook 84 d 3rd
XSRF-TOKEN marriedgo.com Necessary CSRF Protection Istekao 1st
_im_id.1021536 prije privole marriedgo.com Unknown - 1.1 yr 1st
_im_ses.1021536 prije privole marriedgo.com Unknown - Istekao 1st
_session prije privole marriedgo.com Unknown - Istekao 1st

Pratitelji trećih strana

15 zahtjeva otkriveno od 6 pružatelja: Google LLC, IntimateMerger, Meta Platforms, Inc., X (Twitter), X Corp (Twitter)...

Analytics

2

Marketing

5

Necessary

5

Functional

0

Other

3

Dobavljač Kategorija Vrsta Domena
Google LLC prije privole Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
IntimateMerger prije privole IntimateMerger tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script dmp.im-apps.net
Meta Platforms, Inc. prije privole Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. prije privole Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
X (Twitter) prije privole Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing script syndication.x.com
X Corp (Twitter) prije privole X/Twitter platform widgets Marketing script platform.twitter.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
X (Twitter) Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.syndication.twimg.com
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC prije privole Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel adservice.google.com
The Trade Desk prije privole The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel js.adsrvr.org

Povijest skeniranja

Jedno dovršeno skeniranje: kolačići i alati za praćenje iz skeniranja od July 21, 2026.

Nedavna skeniranja

July 21, 2026 13 15

Je li marriedgo.com vaša web stranica?

Preuzmite vlasništvo kako biste pratili svoje kolačiće i alate za praćenje, postavili usklađeni banner za privolu s automatskim blokiranjem skripti i održavali svoju politiku kolačića ažurnom.