Skip to main content
mrucknatalia.com

mrucknatalia.com

https://mrucknatalia.com

Zadnje skenirano July 5, 2026

Skeniranje kolačića za mrucknatalia.com provedeno July 5, 2026 otkrilo je 9 kolačića i 6 zahtjeva za praćenje trećih strana. Procjena je obuhvatila 8 stranica u 8 jedinstvenih predložaka stranica. Nije detektirana platforma za upravljanje pristankom. S 6 zahtjeva trećih strana od 3 dobavljača, web-mjesto možda ne ispunjava zahtjeve GDPR-a i ePrivacy direktive.

Kolačići

9

Treće strane

0

Alati za praćenje

6

Dobavljači

3

Banner za privolu

Nije otkriven

Skeniranja

1

Kolačići

Otkriveno 9 kolačića: 0 nužnih, 4 analitičkih, 1 marketinških

Ukupno

9

Neophodni

0

Funkcionalni

0

Analitički

4

Marketing

1

Nepoznati

4

Filtriraj po kategoriji
Naziv Domena Kategorija Pružatelj Istek Siguran HttpOnly Strana
_ga .mrucknatalia.com Analytics Google Analytics 1 yr 1st
_gat_gtag_UA_170653353_1 .mrucknatalia.com Analytics Google Analytics Istekao 1st
_ga_DSKMS4TVSF .mrucknatalia.com Analytics Google Analytics 1 yr 1st
_gid .mrucknatalia.com Analytics Google Analytics Istekao 1st
_fbp .mrucknatalia.com Marketing Facebook 68 d 1st
_ym_d .mrucknatalia.com Unknown - 343 d 1st
_ym_isad .mrucknatalia.com Unknown - Istekao 1st
_ym_uid .mrucknatalia.com Unknown - 343 d 1st
_ym_visorc .mrucknatalia.com Unknown - Istekao 1st

Pratitelji trećih strana

6 zahtjeva otkriveno od 3 pružatelja: Google LLC, Meta Platforms, Inc., Yandex

Analytics

1

Marketing

4

Necessary

0

Functional

0

Other

1

Dobavljač Kategorija Vrsta Domena
Google LLC Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Meta Platforms, Inc. Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Yandex Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com

Povijest skeniranja

Jedno dovršeno skeniranje: kolačići i alati za praćenje iz skeniranja od July 5, 2026.

Nedavna skeniranja

July 5, 2026 9 6

Je li mrucknatalia.com vaša web stranica?

Preuzmite vlasništvo kako biste pratili svoje kolačiće i alate za praćenje, postavili usklađeni banner za privolu s automatskim blokiranjem skripti i održavali svoju politiku kolačića ažurnom.