Skip to main content
alger.com

alger.com

https://alger.com

Utolsó vizsgálat: August 1, 2026

A(z) alger.com webhely cookie-vizsgálata (befejezve August 1, 2026) 3 cookie-t és 4 harmadik féltől származó követési kérést talált. Az értékelés 10 oldalt ölelt fel 10 egyedi oldalsablonban. Az oldal támaszkodik TrustArc hozzájárulás-kezelő platformként Google Consent Mode v2 támogatással; az IAB TCF v2.3 nem volt megfigyelhető. 4 harmadik féltől származó kérés észlelve 4 szolgáltatótól.

Cookie-k

3

Harmadik fél

0

Nyomkövetők

4

Szolgáltatók

4

Hozzájárulási banner

TrustArc

Vizsgálatok

1

Megfelelőség célközönség szerint

Európai Unió

! Figyelmet igényel

GDPR + ePrivacy · Előzetes hozzájárulás (opt-in)

Egyesült Királyság

! Figyelmet igényel

UK GDPR + PECR · Hozzájáruláson alapuló

Egyesült Államok

✓ Megfelel ennek a modellnek

CCPA/CPRA + state laws · Tájékoztatás és opt-out

Kanada

✓ Megfelel ennek a modellnek

PIPEDA + Québec Law 25 · Hozzájáruláson alapuló

Brazília

✓ Megfelel ennek a modellnek

LGPD · Hozzájáruláson alapuló

A vizsgálat az EU-ból történt; a webhelyek más régiókban eltérő bannereket vagy nyomkövetést jeleníthetnek meg. Az értékelések a megfigyelt viselkedést tükrözik, az egyes célközönségek szabályaihoz mérve.

Kapcsolat biztonsága

HTTPS-támogatás

Átirányítás HTTP-ről HTTPS-re

HSTS

Content Security Policy

Cookie-k

3 süti észlelve: 0 szükséges, 0 analitikai, 0 marketing

Összesen

3

Szükséges

0

Funkcionális

0

Analitikai

0

Marketing

0

Ismeretlen

3

Szűrés kategória szerint
Név Domain Kategória Szolgáltató Lejárat Biztonságos HttpOnly Fél
notice_behavior hozzájárulás előtt .alger.com Unknown - Munkamenet 1st
TAsessionID hozzájárulás előtt .alger.com Unknown - Lejárt 1st
WSS_FullScreenMode hozzájárulás előtt www.alger.com Unknown - Munkamenet 1st

A webhely által beállított böngészőtárhely

Név Domain Fél
__storage_test__ beállította: consent.trustarc.com/core.min.js https://www.alger.com 1st hozzájárulás előtt
BrowserStorageTest beállította: www.alger.com/init.js https://www.alger.com 1st hozzájárulás előtt
BrowserStorageTest beállította: www.alger.com/init.js https://www.alger.com 1st hozzájárulás előtt
SPCacheLogger0 beállította: www.alger.com/init.js https://www.alger.com 1st hozzájárulás előtt
SPCacheLoggersize beállította: www.alger.com/init.js https://www.alger.com 1st hozzájárulás előtt
SPThemeCache beállította: www.alger.com/init.js https://www.alger.com 1st hozzájárulás előtt
SPThemeCacheToken beállította: www.alger.com/init.js https://www.alger.com 1st hozzájárulás előtt
SPCacheLogger1 beállította: www.alger.com/init.js https://www.alger.com 1st hozzájárulás előtt

Harmadik féltől származó nyomkövetők

4 kérés észlelve 4 szolgáltatótól: Google LLC, SiteImprove, Cloudflare Inc., TrustARC

Analytics

2

Marketing

0

Necessary

1

Functional

0

Other

1

Szolgáltató Kategória Típus Domain
Google LLC hozzájárulás előtt Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
SiteImprove hozzájárulás előtt SiteImprove tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script siteimproveanalytics.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
TrustARC TrustARC tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consent.trustarc.com

Vizsgálati előzmények

Egy befejezett vizsgálat: cookie-k és nyomkövetők a August 1, 2026 dátumú vizsgálatból.

Legutóbbi vizsgálatok

August 1, 2026 3 4

A(z) alger.com a te weboldalad?

Igényeld, hogy figyeld a cookie-jaidat és nyomkövetőidet, állíts be egy szabályoknak megfelelő hozzájárulási bannert automatikus szkriptblokkolással, és tartsd naprakészen a cookie-szabályzatodat.