Skip to main content
altistin-berlin.de

altistin-berlin.de

https://altistin-berlin.de

Utolsó vizsgálat: August 2, 2026

A(z) altistin-berlin.de webhely cookie-vizsgálata (végrehajtva August 2, 2026) 7 cookie-t és 17 harmadik féltől származó követési kérést talált. Az értékelés 10 oldalt ölelt fel 10 egyedi oldalsablonban. Nem észlelhető hozzájárulás-kezelő platform. 17 harmadik féltől származó kérés 10 szolgáltatótól. Az oldal esetleg nem felel meg a GDPR és ePrivacy követelményeknek.

Cookie-k

7

Harmadik fél

0

Nyomkövetők

17

Szolgáltatók

10

Hozzájárulási banner

Nem észlelhető

Vizsgálatok

1

Mi hiányzik ebből a beállításból

  • Nem található hozzájárulás-kezelő platform.
  • Google-címkéket észleltünk, de a Google Consent Mode v2 nem került észlelésre.

Megfelelőség célközönség szerint

Európai Unió

✗ Nem teljesül

GDPR + ePrivacy · Előzetes hozzájárulás (opt-in)

Egyesült Királyság

✗ Nem teljesül

UK GDPR + PECR · Hozzájáruláson alapuló

Egyesült Államok

! Figyelmet igényel

CCPA/CPRA + state laws · Tájékoztatás és opt-out

Kanada

! Figyelmet igényel

PIPEDA + Québec Law 25 · Hozzájáruláson alapuló

Brazília

! Figyelmet igényel

LGPD · Hozzájáruláson alapuló

A vizsgálat az EU-ból történt; a webhelyek más régiókban eltérő bannereket vagy nyomkövetést jeleníthetnek meg. Az értékelések a megfigyelt viselkedést tükrözik, az egyes célközönségek szabályaihoz mérve.

Kapcsolat biztonsága

HTTPS-támogatás

Átirányítás HTTP-ről HTTPS-re

HSTS

Content Security Policy

Cookie-k

7 süti észlelve: 0 szükséges, 0 analitikai, 0 marketing

Összesen

7

Szükséges

0

Funkcionális

0

Analitikai

0

Marketing

0

Ismeretlen

7

Szűrés kategória szerint
Név Domain Kategória Szolgáltató Lejárat Biztonságos HttpOnly Fél
HstCfa984263 hozzájárulás előtt altistin-berlin.de Unknown - 365 d 1st
HstCla984263 hozzájárulás előtt altistin-berlin.de Unknown - 365 d 1st
HstCmu984263 hozzájárulás előtt altistin-berlin.de Unknown - 365 d 1st
HstCns984263 hozzájárulás előtt altistin-berlin.de Unknown - 365 d 1st
HstCnv984263 hozzájárulás előtt altistin-berlin.de Unknown - 365 d 1st
HstPn984263 hozzájárulás előtt altistin-berlin.de Unknown - 365 d 1st
HstPt984263 hozzájárulás előtt altistin-berlin.de Unknown - 365 d 1st

Harmadik féltől származó nyomkövetők

17 kérés észlelve 10 szolgáltatótól: api-widget.soundcloud.com, dwt.soundcloud.com, Histats, StatCounter, syndication.twitter.com...

Analytics

6

Marketing

2

Necessary

7

Functional

1

Other

1

Szolgáltató Kategória Típus Domain
api-widget.soundcloud.com hozzájárulás előtt Analytics xhr api-widget.soundcloud.com
dwt.soundcloud.com hozzájárulás előtt Analytics script dwt.soundcloud.com
Histats hozzájárulás előtt Histats tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script s10.histats.com
StatCounter hozzájárulás előtt StatCounter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.statcounter.com
syndication.twitter.com hozzájárulás előtt Analytics pixel syndication.twitter.com
www.hitmaster.de hozzájárulás előtt Analytics script www.hitmaster.de
SoundCloud Ltd hozzájárulás előtt SoundCloud embed Functional iframe w.soundcloud.com
Google LLC hozzájárulás előtt YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
X Corp (Twitter) hozzájárulás előtt X/Twitter platform widgets Marketing script platform.twitter.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary iframe www.youtube-nocookie.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Vizsgálati előzmények

Egy befejezett vizsgálat: cookie-k és nyomkövetők a August 2, 2026 dátumú vizsgálatból.

Legutóbbi vizsgálatok

August 2, 2026 7 17

A(z) altistin-berlin.de a te weboldalad?

Igényeld, hogy figyeld a cookie-jaidat és nyomkövetőidet, állíts be egy szabályoknak megfelelő hozzájárulási bannert automatikus szkriptblokkolással, és tartsd naprakészen a cookie-szabályzatodat.