Skip to main content
cyces.co

cyces.co

https://cyces.co

Utolsó vizsgálat: August 30, 2026

A(z) cyces.co webhely cookie-vizsgálata (befejezve August 30, 2026) 12 cookie-t és 13 harmadik féltől származó követési kérést talált. Az értékelés 10 oldalt ölelt fel 10 egyedi oldalsablonban. Nem észlelhető hozzájárulás-kezelő platform. 13 harmadik féltől származó kérés 7 szolgáltatótól. Az oldal esetleg nem felel meg a GDPR és ePrivacy követelményeknek.

Cookie-k

12

Harmadik fél

0

Nyomkövetők

13

Szolgáltatók

7

Hozzájárulási banner

Nem észlelhető

Vizsgálatok

1

Mi hiányzik ebből a beállításból

  • Nem található hozzájárulás-kezelő platform.
  • Google-címkéket észleltünk, de a Google Consent Mode v2 nem került észlelésre.

Megfelelőség célközönség szerint

Európai Unió

✗ Nem teljesül

GDPR + ePrivacy · Előzetes hozzájárulás (opt-in)

Egyesült Királyság

✗ Nem teljesül

UK GDPR + PECR · Hozzájáruláson alapuló

Egyesült Államok

! Figyelmet igényel

CCPA/CPRA + state laws · Tájékoztatás és opt-out

Kanada

! Figyelmet igényel

PIPEDA + Québec Law 25 · Hozzájáruláson alapuló

Brazília

! Figyelmet igényel

LGPD · Hozzájáruláson alapuló

A vizsgálat az EU-ból történt; a webhelyek más régiókban eltérő bannereket vagy nyomkövetést jeleníthetnek meg. Az értékelések a megfigyelt viselkedést tükrözik, az egyes célközönségek szabályaihoz mérve.

Kapcsolat biztonsága

HTTPS-támogatás

Átirányítás HTTP-ről HTTPS-re

HSTS

Content Security Policy

Cookie-k

12 süti észlelve: 0 szükséges, 7 analitikai, 2 marketing

Összesen

12

Szükséges

0

Funkcionális

0

Analitikai

7

Marketing

2

Ismeretlen

3

Szűrés kategória szerint
Név Domain Kategória Szolgáltató Lejárat Biztonságos HttpOnly Fél
_ga hozzájárulás előtt .cyces.co Analytics Google Analytics 1 yr 1st
_gat_gtag_UA_196400073_1 hozzájárulás előtt .cyces.co Analytics Google Analytics Lejárt 1st
_ga_CPJKB7PJXW hozzájárulás előtt .cyces.co Analytics Google Analytics 1 yr 1st
_gcl_au hozzájárulás előtt .cyces.co Analytics Google Analytics 68 d 1st
_gid hozzájárulás előtt .cyces.co Analytics Google Analytics Lejárt 1st
_hjSessionUser_6671406 hozzájárulás előtt .cyces.co Analytics Hotjar 343 d 1st
_hjSession_6671406 hozzájárulás előtt .cyces.co Analytics Hotjar Lejárt 1st
_lfa hozzájárulás előtt .cyces.co Marketing Leadfeeder 343 d 1st
_li_ss hozzájárulás előtt .cyces.co Marketing LiveIntent 1 yr 1st
_lc2_fpi hozzájárulás előtt .cyces.co Unknown - 1 yr 1st
_lc2_fpi_js hozzájárulás előtt .cyces.co Unknown - Munkamenet 1st
_li_dcdm_c hozzájárulás előtt .cyces.co Unknown - Munkamenet 1st

A webhely által beállított böngészőtárhely

Név Domain Fél
_gcl_ls beállította: www.googletagmanager.com/js https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
vector_test beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:49664 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.26490276587693906 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
_li_duid beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148074 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
_lfa beállította: sc.lfeeder.com/lftracker_v1_bElvO732Kbp8ZMqj.js:1:23728 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
_lfa_expiry beállította: sc.lfeeder.com/lftracker_v1_bElvO732Kbp8ZMqj.js:1:23797 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
_hjLocalStorageTest beállította: script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217285 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
_hjSessionStorageTest beállította: script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217510 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
hjViewportId beállította: script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:80374 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
hjActiveViewportIds beállította: script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:80510 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
vector_pixel_ada8dcb5-d43e-493d-86ac-3b5472102a34_visitor_uuid beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:50029 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
vector_pixel_ada8dcb5-d43e-493d-86ac-3b5472102a34_visitor_id beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:50029 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
_li_ss beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148074 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.5054672342983086 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.16417886879209354 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.7561820616098069 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.4873093331689563 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.14654491581408957 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.049811181853862574 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.48152729303362596 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.8975764919404777 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.9638872258248115 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt
0.890734381170398 beállította: cdn.vector.co/pixel.js:2:148469 https://cyces.co 1st hozzájárulás előtt

Harmadik féltől származó nyomkövetők

13 kérés észlelve 7 szolgáltatótól: cdn.vector.co, ContentSquare, FunctionalSoftware, Google LLC, sc.lfeeder.com...

Analytics

9

Marketing

0

Necessary

2

Functional

0

Other

2

Szolgáltató Kategória Típus Domain
cdn.vector.co hozzájárulás előtt Analytics script cdn.vector.co
ContentSquare hozzájárulás előtt ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare hozzájárulás előtt ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script content.hotjar.io
ContentSquare hozzájárulás előtt ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
FunctionalSoftware hozzájárulás előtt FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o4509727196839936.ingest.us.sentry.io
Google LLC hozzájárulás előtt Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
sc.lfeeder.com hozzájárulás előtt Analytics script sc.lfeeder.com
tr-rc.lfeeder.com hozzájárulás előtt Analytics pixel tr-rc.lfeeder.com
www.google.com hozzájárulás előtt Analytics fetch www.google.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Vizsgálati előzmények

Egy befejezett vizsgálat: cookie-k és nyomkövetők a August 30, 2026 dátumú vizsgálatból.

Legutóbbi vizsgálatok

August 30, 2026 12 13

A(z) cyces.co a te weboldalad?

Igényeld, hogy figyeld a cookie-jaidat és nyomkövetőidet, állíts be egy szabályoknak megfelelő hozzájárulási bannert automatikus szkriptblokkolással, és tartsd naprakészen a cookie-szabályzatodat.