freeheit.de
Utolsó vizsgálat: September 19, 2026
A(z) freeheit.de webhely cookie-vizsgálata (elvégezve September 19, 2026) 11 cookie-t és 14 harmadik féltől származó követési kérést talált. Az értékelés 10 oldalt ölelt fel 10 egyedi oldalsablonban. Nem észlelhető hozzájárulás-kezelő platform. 14 harmadik féltől származó kérés 8 szolgáltatótól. Az oldal esetleg nem felel meg a GDPR és ePrivacy követelményeknek.
Hozzájárulási viselkedés osztályzata
18 / 100
Ez a webhely több nyomkövető sütit helyezett el, mielőtt a látogató hozzájárult volna. Az ePrivacy 5. cikk (3) bekezdése értelmében ezek előzetes hozzájárulást igényelnek.
A vizsgált oldalak automatizált, adott időpontban végzett ellenőrzése; nem minősül jogi tanácsadásnak. Hogyan működik az ellenőrzésünk.
A hozzájárulás érvényesítésének szintje
-
1
Az 5. cikk (3) bekezdés szigorú értelmezése
A hozzájárulás megadása előtt semmi nem alapvető nem fut le. Ez az ePrivacy 5. cikk (3) bekezdésének szigorú értelmezése és a legerősebb pozíció.
-
2
A Google-címkék alapértelmezetten elutasított tárolással töltődnek be, és a hozzájárulás előtt csak süti nélküli jelzéseket küldenek. A Google modelljében ez megengedett, de nem az 5. cikk (3) bekezdés szigorú értelmezése.
-
3
Részben érvényesített Ez a webhely
A Google Consent Mode v2 korlátozza a Google-címkéket, de a hozzájárulás előtt más nyomkövetőket vagy sütiket észleltünk.
-
4
A nyomkövetők vagy sütik azelőtt futnak le, hogy a látogató hozzájárult volna, és semmilyen hozzájárulási jelzés nem korlátozza őket.
Betöltési idővonal a hozzájárulás előtt
Ezredmásodpercek a navigáció kezdetétől az egyes kérések elküldéséig vagy az egyes cookie-k beállításáig.
és még 1
Hozzájárulás előtt észlelve
Hozzájárulás előtt beállított sütik (11)
-
_hjSession_3041683analytics · Hotjar -
_hjSessionUser_3041683analytics · Hotjar -
sbjs_currentanalytics · WooCommerce -
sbjs_current_addanalytics · WooCommerce -
sbjs_firstanalytics · WooCommerce -
sbjs_first_addanalytics · WooCommerce -
sbjs_migrationsanalytics · WooCommerce -
sbjs_sessionanalytics · WooCommerce -
sbjs_udataanalytics · WooCommerce -
__stripe_midnecessary · Stripe -
__stripe_sidnecessary · Stripe
Nyomkövetési kérések a hozzájárulás előtt (9)
- ContentSquare static.hotjar.com beállította: www.freeheit.de/agb · 126 ms-nél
- ContentSquare content.hotjar.io beállította: www.freeheit.de/5y84u.js · 263 ms-nél
- Google LLC www.googletagmanager.com beállította: www.freeheit.de/agb · 125 ms-nél
- Microsoft www.clarity.ms beállította: www.googletagmanager.com/gtm.js · 186 ms-nél
- Stripe Inc. m.stripe.com süti beállítása beállította: m.stripe.network/out-4.5.45.js · 2113 ms-nél
- Google LLC pagead2.googlesyndication.com beállította: www.freeheit.de/9ugwv.js · 1243 ms-nél
- Google LLC region1.google-analytics.com beállította: www.freeheit.de/9ugwv.js · 1249 ms-nél
- IntuitionMachines hcaptcha.com süti beállítása 928 ms-nél
- Stripe m.stripe.network beállította: js.stripe.com/m-outer-15a2b40a058ddff1cffdb63779fe3de1.js · 2088 ms-nél
Hogyan teszteltünk
Böngésző: Chrome/150.0.7871.124 · A vizsgálat helye: EU · Viewport: 1440×900 · Ellenőrizve: 19 Sep 2026 05:18 - 19 Sep 2026 05:19
Cookie-k
11
Harmadik fél
0
Nyomkövetők
14
Szolgáltatók
8
Hozzájárulási banner
Nem észlelhető
Vizsgálatok
1
Mi hiányzik ebből a beállításból
- Nem található hozzájárulás-kezelő platform.
Megfelelőség célközönség szerint
Európai Unió
✗ Nem teljesülGDPR + ePrivacy · Előzetes hozzájárulás (opt-in)
Egyesült Királyság
✗ Nem teljesülUK GDPR + PECR · Hozzájáruláson alapuló
Egyesült Államok
✓ Megfelel ennek a modellnekCCPA/CPRA + state laws · Tájékoztatás és opt-out
Kanada
! Figyelmet igényelPIPEDA + Québec Law 25 · Hozzájáruláson alapuló
Brazília
! Figyelmet igényelLGPD · Hozzájáruláson alapuló
A vizsgálat az EU-ból történt; a webhelyek más régiókban eltérő bannereket vagy nyomkövetést jeleníthetnek meg. Az értékelések a megfigyelt viselkedést tükrözik, az egyes célközönségek szabályaihoz mérve.
Kapcsolat biztonsága
HTTPS-támogatás
✓Átirányítás HTTP-ről HTTPS-re
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Harmadik féltől származó nyomkövetők
14 kérés észlelve 8 szolgáltatótól: ContentSquare, Google LLC, Microsoft, Stripe Inc., Paypal...
Harmadik féltől származó nyomkövetők
14 kérés észlelve 8 szolgáltatótól: ContentSquare, Google LLC, Microsoft, Stripe Inc., Paypal...
Analytics
5
Marketing
0
Necessary
5
Functional
0
Other
4
| Szolgáltató | Kategória | Típus | Domain |
|---|---|---|---|
| ContentSquare hozzájárulás előtt ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | static.hotjar.com |
| ContentSquare hozzájárulás előtt ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | content.hotjar.io |
| Google LLC hozzájárulás előtt Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| Microsoft hozzájárulás előtt Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | www.clarity.ms |
| Stripe Inc. hozzájárulás előtt Stripe fraud detection | Analytics | script | m.stripe.com |
| Paypal Paypal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | www.paypal.com |
| PayPal Holdings PayPal SDK | Necessary | script | www.paypal.com |
| PayPal Holdings PayPal static resources | Necessary | script | www.paypalobjects.com |
| Stripe Stripe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | api.stripe.com |
| Stripe Inc. Stripe payment processing | Necessary | script | js.stripe.com |
| Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| IntuitionMachines hozzájárulás előtt IntuitionMachines tracker domain (source: Disconnect.me, category: Anti-fraud) | Unknown | script | hcaptcha.com |
| Stripe hozzájárulás előtt Stripe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) | Unknown | script | m.stripe.network |
Vizsgálati előzmények
Egy befejezett vizsgálat: cookie-k és nyomkövetők a September 19, 2026 dátumú vizsgálatból.
Legutóbbi vizsgálatok
| September 19, 2026 | 11 14 |
További cookie-megfelelőségi értékelések
14 Tage kostenloses Training - GYM80
gym80-northeim.de
Gym52 - Das Beste Gym im Black Forest | Freibur...
gym52.de
Sommerferien
gym-remchingen.de
Gymnasium Remchingen
gym-rem.de
Werde ein Teil der GYM Lounge
gym-lounge.de
Gymnasium Leichlingen – Lehrerportal
gym-leichlingen.de
Gymnasium Herrsching
gym-herrsching.de
gym-go.de wird zum Kauf angeboten!
gym-go.de
A(z) freeheit.de a te weboldalad?
Igényeld, hogy figyeld a cookie-jaidat és nyomkövetőidet, állíts be egy szabályoknak megfelelő hozzájárulási bannert automatikus szkriptblokkolással, és tartsd naprakészen a cookie-szabályzatodat.