Skip to main content
geyskens.be

geyskens.be

https://geyskens.be

Utolsó vizsgálat: September 21, 2026

A(z) geyskens.be webhely cookie-vizsgálata (befejezve September 21, 2026) 8 cookie-t és 6 harmadik féltől származó követési kérést talált. Az értékelés 10 oldalt ölelt fel 10 egyedi oldalsablonban. Az oldal használ CookieFirst hozzájárulás-kezelő platformként. Ellenőrzésünk során sem az IAB TCF v2.3, sem a Google Consent Mode v2 nem volt megfigyelhető. 6 harmadik féltől származó kérés észlelve 3 szolgáltatótól.

Cookie-k

8

Harmadik fél

0

Nyomkövetők

6

Szolgáltatók

3

Hozzájárulási banner

CookieFirst

Vizsgálatok

1

Mi hiányzik ebből a beállításból

  • Google-címkéket észleltünk, de a Google Consent Mode v2 nem került észlelésre.

Megfelelőség célközönség szerint

Európai Unió

✗ Nem teljesül

GDPR + ePrivacy · Előzetes hozzájárulás (opt-in)

Egyesült Királyság

✗ Nem teljesül

UK GDPR + PECR · Hozzájáruláson alapuló

Egyesült Államok

✓ Megfelel ennek a modellnek

CCPA/CPRA + state laws · Tájékoztatás és opt-out

Kanada

! Figyelmet igényel

PIPEDA + Québec Law 25 · Hozzájáruláson alapuló

Brazília

! Figyelmet igényel

LGPD · Hozzájáruláson alapuló

A vizsgálat az EU-ból történt; a webhelyek más régiókban eltérő bannereket vagy nyomkövetést jeleníthetnek meg. Az értékelések a megfigyelt viselkedést tükrözik, az egyes célközönségek szabályaihoz mérve.

Kapcsolat biztonsága

HTTPS-támogatás

Átirányítás HTTP-ről HTTPS-re

HSTS

Content Security Policy

Cookie-k

8 süti észlelve: 0 szükséges, 5 analitikai, 2 marketing

Összesen

8

Szükséges

0

Funkcionális

0

Analitikai

5

Marketing

2

Ismeretlen

1

Szűrés kategória szerint
Név Domain Kategória Szolgáltató Lejárat Biztonságos HttpOnly Fél
__utma hozzájárulás előtt .geyskens.be Analytics Google Analytics 1.1 yr 13 hónapnál hosszabb élettartam 1st
__utmb hozzájárulás előtt .geyskens.be Analytics Google Analytics Lejárt 1st
__utmc hozzájárulás előtt .geyskens.be Analytics Google Analytics Munkamenet 1st
__utmt hozzájárulás előtt .geyskens.be Analytics Google Analytics Lejárt 1st
__utmz hozzájárulás előtt .geyskens.be Analytics Google Analytics 182 d 1st
SessionID hozzájárulás előtt www.geyskens.be Marketing Instagram Munkamenet 1st
SessionID hozzájárulás előtt geyskens.be Marketing Instagram Munkamenet 1st
GeyskensLogin hozzájárulás előtt geyskens.be Unknown - 1.1 yr 13 hónapnál hosszabb élettartam 1st

Harmadik féltől származó nyomkövetők

6 kérés észlelve 3 szolgáltatótól: Font Awesome, Google LLC, UNPKG

Analytics

0

Marketing

0

Necessary

4

Functional

1

Other

1

Szolgáltató Kategória Típus Domain
Font Awesome hozzájárulás előtt Font Awesome CDN: icon font and CSS delivery Functional script use.fontawesome.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script unpkg.com
Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ssl.google-analytics.com

Vizsgálati előzmények

Egy befejezett vizsgálat: cookie-k és nyomkövetők a September 21, 2026 dátumú vizsgálatból.

Legutóbbi vizsgálatok

September 21, 2026 8 6

A(z) geyskens.be a te weboldalad?

Igényeld, hogy figyeld a cookie-jaidat és nyomkövetőidet, állíts be egy szabályoknak megfelelő hozzájárulási bannert automatikus szkriptblokkolással, és tartsd naprakészen a cookie-szabályzatodat.