Skip to main content
thegamepost.com

thegamepost.com

https://thegamepost.com

Utolsó vizsgálat: July 22, 2026

A(z) thegamepost.com webhely cookie-vizsgálata (elvégezve July 22, 2026) 9 cookie-t és 14 harmadik féltől származó követési kérést talált. Az értékelés 10 oldalt ölelt fel 10 egyedi oldalsablonban. Az oldal alkalmaz consentmanager hozzájárulás-kezelő platformként IAB TCF v2.3 támogatással; a Google Consent Mode v2 nem volt megfigyelhető. 14 harmadik féltől származó kérés észlelve 7 szolgáltatótól.

Cookie-k

9

Harmadik fél

0

Nyomkövetők

14

Szolgáltatók

7

Hozzájárulási banner

consentmanager

Vizsgálatok

1

Mi hiányzik ebből a beállításból

  • Google-címkéket észleltünk, de a Google Consent Mode v2 nem került észlelésre.

Megfelelőség célközönség szerint

Európai Unió

✗ Nem teljesül

GDPR + ePrivacy · Előzetes hozzájárulás (opt-in)

Egyesült Királyság

✗ Nem teljesül

UK GDPR + PECR · Hozzájáruláson alapuló

Egyesült Államok

✓ Megfelel ennek a modellnek

CCPA/CPRA + state laws · Tájékoztatás és opt-out

Kanada

! Figyelmet igényel

PIPEDA + Québec Law 25 · Hozzájáruláson alapuló

Brazília

! Figyelmet igényel

LGPD · Hozzájáruláson alapuló

A vizsgálat az EU-ból történt; a webhelyek más régiókban eltérő bannereket vagy nyomkövetést jeleníthetnek meg. Az értékelések a megfigyelt viselkedést tükrözik, az egyes célközönségek szabályaihoz mérve.

Cookie-k

9 süti észlelve: 0 szükséges, 4 analitikai, 0 marketing

Összesen

9

Szükséges

0

Funkcionális

0

Analitikai

4

Marketing

0

Ismeretlen

5

Szűrés kategória szerint
Név Domain Kategória Szolgáltató Lejárat Biztonságos HttpOnly Fél
_ga hozzájárulás előtt .thegamepost.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_gtag_UA_156010052_1 hozzájárulás előtt .thegamepost.com Analytics Google Analytics Lejárt 1st
_ga_B15X4EEFEM hozzájárulás előtt .thegamepost.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gid hozzájárulás előtt .thegamepost.com Analytics Google Analytics Lejárt 1st
RubyDarkMode hozzájárulás előtt thegamepost.com Unknown - 53 d 1st
__cmpcccx134349 .thegamepost.com Unknown - 175 d 1st
__cmpcccx146065 .thegamepost.com Unknown - 175 d 1st
__cmpconsentx134349 .thegamepost.com Unknown - 175 d 1st
__cmpconsentx146065 .thegamepost.com Unknown - 175 d 1st

Harmadik féltől származó nyomkövetők

14 kérés észlelve 7 szolgáltatótól: Google LLC, Disqus, Mediavine, OneSignal, Quantcast...

Analytics

1

Marketing

6

Necessary

4

Functional

0

Other

3

Szolgáltató Kategória Típus Domain
Google LLC hozzájárulás előtt Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Disqus hozzájárulás előtt Disqus tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script thegamepost.disqus.com
Mediavine hozzájárulás előtt Mediavine tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script scripts.mediavine.com
Mediavine hozzájárulás előtt Mediavine tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script faves.grow.me
OneSignal hozzájárulás előtt OneSignal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.onesignal.com
Quantcast hozzájárulás előtt Quantcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script secure.quantserve.com
Quantcast hozzájárulás előtt Quantcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script rules.quantcount.com
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script secure.gravatar.com
consentmanager GmbH consentmanager CMP Necessary script eu-us.consentmanager.net
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC hozzájárulás előtt Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com

Vizsgálati előzmények

Egy befejezett vizsgálat: cookie-k és nyomkövetők a July 22, 2026 dátumú vizsgálatból.

Legutóbbi vizsgálatok

July 22, 2026 9 14

A(z) thegamepost.com a te weboldalad?

Igényeld, hogy figyeld a cookie-jaidat és nyomkövetőidet, állíts be egy szabályoknak megfelelő hozzájárulási bannert automatikus szkriptblokkolással, és tartsd naprakészen a cookie-szabályzatodat.