Skip to main content
barona.com

barona.com

https://barona.com

Paskutinis skenavimas July 23, 2026

Svetainės barona.com slapukų nuskaitymas (įvykdytas July 23, 2026) aptiko 30 slapukų ir 16 trečiųjų šalių sekimo užklausų. Vertinimas apėmė 10 puslapius 10 unikalių puslapių šablonų. Sutikimų valdymo platforma nebuvo aptikta. Su 16 trečiųjų šalių užklausomis iš 3 tiekėjų svetainė gali neatitikti BDAR ir ePrivacy reikalavimų.

Slapukai

30

Trečiųjų šalių

0

Stebėjimo priemonės

16

Tiekėjai

3

Sutikimo reklamjuostė

Neaptikta

Skenavimai

1

Ko trūksta šioje sąrankoje

  • Neaptikta jokia sutikimų valdymo platforma.
  • Aptikta Google žymų, tačiau Google Consent Mode v2 neaptikta.

Atitiktis pagal auditoriją

Europos Sąjunga

✗ Neatitinka

GDPR + ePrivacy · Išankstinis sutikimas (opt-in)

Jungtinė Karalystė

✗ Neatitinka

UK GDPR + PECR · Grindžiamas sutikimu

Jungtinės Valstijos

! Reikia dėmesio

CCPA/CPRA + state laws · Pranešimas ir atsisakymas (opt-out)

Kanada

! Reikia dėmesio

PIPEDA + Québec Law 25 · Grindžiamas sutikimu

Brazilija

! Reikia dėmesio

LGPD · Grindžiamas sutikimu

Skenuota iš ES; kitiems regionams svetainės gali rodyti kitokias reklamjuostes ar kitokį sekimą. Vertinimai atspindi stebėtą elgseną, matuojamą pagal kiekvienos auditorijos taisykles.

Slapukai

Aptikta 30 slapukų: 0 būtinų, 3 analitinių, 0 rinkodaros

Iš viso

30

Būtini

0

Funkciniai

0

Analitiniai

3

Rinkodaros

0

Nežinomi

27

Filtruoti pagal kategoriją
Pavadinimas Domenas Kategorija Teikėjas Galiojimas Saugus HttpOnly Šalis
_ga prieš sutikimą .barona.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_0645YS7NQQ prieš sutikimą .barona.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au prieš sutikimą .barona.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
uzmxj prieš sutikimą .barona.com Unknown - 172 d 1st
__ssds prieš sutikimą .barona.com Unknown - 172 d 1st
__ssds prieš sutikimą .www.barona.com Unknown - 172 d 1st
__ssuzjsr0 prieš sutikimą barona.com Unknown - 172 d 1st
__ssuzjsr0 prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzma prieš sutikimą barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzma prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzmaj0 prieš sutikimą barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmaj0 prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmb prieš sutikimą barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzmb prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzmbj0 prieš sutikimą barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmbj0 prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmc prieš sutikimą barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzmc prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzmcj0 prieš sutikimą barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmcj0 prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmd prieš sutikimą barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzmd prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzmdj0 prieš sutikimą barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmdj0 prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzme prieš sutikimą barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzme prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 174 d 1st
__uzmfj0 prieš sutikimą barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmfj0 prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmlj0 prieš sutikimą barona.com Unknown - 172 d 1st
__uzmlj0 prieš sutikimą www.barona.com Unknown - 172 d 1st

Trečiųjų šalių stebėjimo priemonės

16 užklausų aptikta iš 3 teikėjų: Google LLC, Accessibe, Volentio JSD

Analytics

2

Marketing

2

Necessary

8

Functional

2

Other

2

Tiekėjas Kategorija Tipas Domenas
Google LLC prieš sutikimą Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC prieš sutikimą Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Google LLC prieš sutikimą Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Accessibe prieš sutikimą Accessibe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script acsbapp.com
Google LLC prieš sutikimą YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script places.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC prieš sutikimą Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Skenavimų istorija

Vienas užbaigtas skenavimas: slapukai ir stebėjimo priemonės iš skenavimo, atlikto July 23, 2026.

Naujausi skenavimai

July 23, 2026 30 16

Ar barona.com yra jūsų svetainė?

Patvirtinkite nuosavybę, kad stebėtumėte savo slapukus ir stebėjimo priemones, nustatytumėte reikalavimus atitinkančią sutikimo reklamjuostę su automatiniu scenarijų blokavimu ir nuolat atnaujintumėte savo slapukų politiką.